ГоловнаКонтакти

Кома – фільм 2017 року

Рекламний блок

Вже восени 2017 року відбудеться прем'єра науково-фанатичного екшену від режисера Микити Аргунова, який є креативним продюсером вітчизняного трилера «Мафія: Гра на виживання» 2016. Згідно популярному кінопорталу "Кинопоиск", очікуваність фільму «Кома» 2017 року становить 97%, що є прогнозом непоганих касових зборів.

За півтора року до прем'єри, акторський склад невідомий. Єдина інформація, представлена на даний момент, говорить про те, що зоряних осіб у картині задіяно не буде. Микита Аргунов робить вибір на користь самородків, а от чи виграє або програє, дізнаємося тільки наступної осені.

Кома фильм 2017

Сюжет

Молодий і перспективний архітектор на зорі свого життя і кар'єри потрапляє в старшу і загадкову аварію. Ставши заручником стану коми, він виявляється в ирреальном просторі між світом живих і мертвих. Простір виткане зі спогадів тисяч людей, які перебувають або перебували у стані глибокої коми. А оскільки будь-які спогади навіть у пам'яті здорової людини - це завжди обривки і фрагменти, то пам'ять людини, що знаходиться в комі, ще більше та хаотичніше спотворює ці фрагменти. Саме таким є світ коми, у якому виявляється головний герой. Тизер фільму 2017 року, який вже є в мережі і переглянутий кількома сотнями тисяч чоловік, представляє глядачам, як саме виглядає світ коми в баченні Микити Аргунова.

У новому просторовому вимірі головний герой зустрічає багато людей: нова любов, вороги, друзі – все як життя, здавалося б. Але тут же він знайде величезний водоспаду і річки, які можуть поміститися в одній кімнаті. Тут все суперечить силі тяжіння, гравітація та іншим законам фізики. Ірреальне простір існує за своїми законами, незнання яких робить життя мешканців цього світу нестерпним і небезпечною.

Головний герой намагається знайти вихід з коми за допомогою таких же, як він, які заблукали у світі обривків пам'яті. Але чи зможе він прийняти реальність після того, як довідається, чим дійсно є кома?

фильм Кома

Від режисера

Людство завжди цікавило, як працює мозок людини, що знаходиться в комі? Що бачить цей чоловік? Сняться йому сни, і що він бачить? Режисер Микита Аргунов представляє своїм глядачам своє бачення цієї ситуації. З невеликих інтерв'ю, які вже були дані режисером, можна сміливо стверджувати, що Микита витратив не один рік роботи і досліджень для того, щоб втілити свій задум у життя.

Фільм створено на основі розповідей реальних людей, які були в стані коми, а також власних вистави режисера про те, як працює при цьому мозок, і що він може бачити. Фільм на 85 відсотків є творінням комп'ютерної графіки, що так рідко виробляє вітчизняний кінематограф. Більше того, сам режисер називає свою картину своєрідним викликом, коментуючи це тим, що створює проект, до якого не можна залишитися байдужим. Він сподобається і буде прийнятий, або глядач забуде про її існування при виході з кінотеатру.

Фільм орієнтований не лише на зорове сприйняття ірреального простору, але підкидає їжу для розуму. Режисер зазначає, що в картині буде кілька епізодів, які різним контингентом глядачів будуть сприйняті по-різному.

кома

Цікаві факти

 • Фільм є новим баченням світу, який знаходиться між Пеклом і Раєм. Багато режисерів пробували свої сили в цьому жанрі. Одні з тріском провалювалися, інших – завалювали пропозиції від кіностудій.
 • Для показу картини обраний не самий касовий період – осінь. Більше того, на цей же період призначено вихід фільму «На голці -2», який по настрою багато в чому схожий з картиною «Кома» 2017. Однак, продюсерська група і сам режисер впевнені, що їх дітище зможе скласти конкуренцію розкрученому кіно.
 • Досі не визначена вікова категорія глядачів, які зможуть побачити картину в кінотеатрах. Спочатку була установка позначити категорію в 16 , але творці «Коми» заявляють, що хотіли б залучити до екранів і більш молодих глядачів.
 • Офіційний трейлер кінокартини був позитивно прийнятий глядачам, які знають толк в хорошому кіно і вже перестали чекати від шедеврів вітчизняного кінематографа. Про це красномовно говорять коментарі тизера і численні відгуки у блогах.
 • Мабуть, це все, що можна сказати про майбутню прем'єру на даний момент. Режисер готується до показу, глядач заінтригований.
  Трейлер до фільму «Кома»:

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...