ГоловнаКонтакти

Volvo S60 2017 року

Рекламний блок

Третє покоління автомобіля Volvo S60 вийде в 2017 році. Кажуть, що представлять його, як і недавню рестайлінгову версію (нагадаємо, презентація відбулася в Женеві в 2016 р.), на майбутньому Женевському автосалоні. Інсайдери всерйоз діляться з громадськістю інформацією про те, що шведські інженери зараз щосили трудяться, щоб встигнути до заявленого часу підготувати новий варіант популярного транспортного засобу.

Коротка інформація про моделі S60

Перше покоління моделі з'явилося у продажу в 2001 році. Розробкою дизайну авто займався Пітер Хорбері, до того пропрацював в стані шведської автомобілебудівної компанії майже 10 років. Вже тоді критики і експерти розібрали побачене і припустили, що керівництво Volvo рушило убік від розвитку раніше досягнутих вершин, щоб відійти від того дизайну, яким могли пишатися автомобілі, випущені одне-два десятиліття тому (маються на увазі моделі, що з'явилися на ринку в період з початку 80-х до кінця 90-х). Як показав час, це було вірне рішення, прийняте вищим керівництвом Вольво.

Вольво С60 2017 спереди

Екстер'єр Вольво S60 2017 року

Volvo S60 2017, за чутками, візьме все те хороше, що є в моделі S90 (остання, на жаль, вже знята з виробництва), і таким чином привнесе в середній клас нотки бізнес-класу. Природно, про повне копіювання «90-ого» і мови бути не може.

Уявіть, що елементи бізнес-класу, взяті у S90, з'єдналися з колишньою зовнішністю S60. Уявили? Ось приблизно той образ, який сплив у вас в голові в дану секунду, і є таким же насправді. На фото третє покоління «60-ого» здається дуже вражаючим. Здається, що суворість, масивність і стильність з'єдналися разом з граціозністю. При цьому по всьому периметру кузова простежується наявність плавних ліній, що прикрашають корпус.

Вольво С60 2017 слева

Фари виконані з світлодіодів. Відтепер світлотехніка розділена, вибачте за тавтологію, розділеній вертикальною лінією посередині буквою T. Знову ж, уявіть, що Мьельнир і громовержець Тор прибутку з Асгарда на Землю в той період, коли людство досягло найвищого рівня свого розвитку. Природно, скандинавський бог захотів заапгрейдить своє знаряддя. Ось такими нам здалися нові фари, показані на фото.

Також впадає в око (навіть на представлених знімках це видно) збільшена в довжину колісна база. Передня частина автомобіля пережила «косметичні» зміни: підрихтували фальшрадіаторні грати і бампер.

Вольво С60 2017 сзади

Інтер'єр Volvo S60 2017

Салон нового Вольво S60 2017 року випуску відповідає дивовижному зовнішнім виглядом. Тут ми почнемо з того, що звернемо вашу увагу на майже преміальний інтер'єр новинки. По периметру салону різні елементи управління, декору та інші деталі оздоблені високоякісною шкірою, тканинами, пластиком, який, на диво, видався абсолютно безшумним, якщо раптом випадково натиснути на нього. Про останньому стверджують інсайдери, мали можливість хвилинку-другу посидіти всередині салону.

Вольво С60 2017 приборная панель

Як для водія, так і для пасажирів в новому поколінні «60-ого» представлена вдосконалена система безпеки: встановлених подушок безпеки вистачить на кожного члена екіпажу». Більше того, щоб хоч якось допомогти водієві під час поїздки, шведи намагалися впровадити в новинку додаткових помічників, наприклад, один з них може з легкістю передбачити можливе загострення ситуації на дорозі і завчасно сповістити про це шофера.

Вольво С60 2017 внутри

Перед обличчям водія буде встановлена повністю оцифрована приладова панель. Там же буде і 10-дюймовий сенсорний екран. Другий ряд сидінь, крім того, що може складатися для збільшення вільного простору багажного відділення, обзаведеться регуляторами для налаштування положення крісел і підтримкою тіла кожного пасажира (зокрема їх стегон і тулуба).

Технічні характеристики оновленої моделі S60

Під капотом у нового Volvo S60 2017 буде звіряча потужність. За останніми даними, які, як би парадоксально це не звучало, додатково підтвердили офіційну інформацію, що прозвучала від особи Лекса Керсмейкерса, гендиректора американського відділу шведської компанії, новинка стане випускатися в наступних варіантах: з потужністю 250 кінських сил і 300 "конячок".

Вольво С60 2017 двигатель

Початок продажів в Росії і ціна новинки

Інсайдери, здається, жартують, так як вважають, що вже в третьому поколінні Вольво S60 2017 року випуску з'явиться система автопилотирования або, в крайньому разі, щось подібне їй. Шведи, звичайно, ще ті інноватори, і вони не побояться спробувати щось нове, але, здається, що конкретно тут інсайдери вже перегнули палицю. Рано ще для цього, а ви як думаєте?

За чутками, ціна новинки складе від 2 до 3 млн рублів. Чекати вступу третього покоління «60-ого» в салони офіційних дилерів Volvo в Росії варто не раніше, ніж у другій половині 2017 року.


Вольво С60 2017 спереди Вольво С60 2017 Вольво С60 2017 слева Вольво С60 2017 правая сторона

Дивіться також відео з новим автомобілем:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...