ГоловнаКонтакти

Веном – фільм 2017 року

Рекламний блок

Фільм «Веном» буде готовий до 2017 року. Такою інформацією діляться журналісти, які отримали настільки важливі відомості від анонімних джерел. Остаточна дата виходу кінокоміксу в прокат не повідомляється. Цілком можливо, що це буде середина весни або початок літа 2018 року, хоча реліз може переміститися і на більш пізній термін.

Як Веном увагу кіноробів залучав

Ті, хто каже, що «Веном», він же Карнаж в коміксах, вийде в 2017 році, одночасно і праві і не праві. Справа в тому, що проект досі стопорился. Лише на початку весни 2016 року керівництво студії Sony дало «зелене світло» йому. Проект чекають ось уже кілька років багато шанувальників персонажа по всьому світу.

Цікаво, що почати рух у цей бік продюсер Аві Арад мав намір ще з часів виходу в прокат «Ворога у відображенні». Третя частина «Людини-павука», знятий Семом Реймі, на відміну від перших двох, була розкритикована за багато речей. Та й Веному тоді попало, в тому сенсі, що прихильники заявили, що з їх улюбленим персонажем обійшлися не кращим чином. Фільм вийшов в прокат в кінці весни, окупився, зібравши майже 1 млрд доларів, але після нього залишився осад з присмаком гіркоти. Тоді про продовження франшизи не могло йти й мови, зате про Веноме замовили слівце.

Вже в липні 2007 року Аві Арад зробив заяву, що все готове до початку зйомок про Веноме. Була зібрана ціла команда: сценаристи, режисер і актор, але в останній момент щось пішло не так. З тих пір проект потихеньку, вибачте, здихав. Поки про нього не згадали на початку 2016 року.

Веном

Веном та Карнаж: знайдіть між ними відмінності самі

Трейлер фільму «Веном» зі зрозумілих причин вийде не раніше 2017 року. Вся справа в тому, що на даний момент часу, хоч проектом і дали «зелене світло», не було знято жодного кадру. Зараз набирається команда, підшукується актор, готовий, так би мовити, познущатися над собою для ролі, адже всім відомо, що Веном, особливо Карнаж, його темна версія, той негідник. Ви скажіть, а куди темніше, адже тут і на фото страшно дивитися, не кажучи вже про фільм, заплановане до виходу незабаром? Ну, знаєте, у кожного свої уподобання, смаки і страхи, тому якщо одних Веном (або Карнаж) дратує і лякає, то в інших, навпаки, бадьорить і веселить.

Отже, «Веном» і Карнаж, фільм 2017 року і комікс-персонаж. Про останньому якщо і не чули кіномани, то це ще нічого не значить. Що ми хочемо цим сказати? А те, що у всесвіті Marvel взагалі занадто багато Веномов. Обох придумав Девід Мичелини, за яким, крім створення Едді Брока, він же Токсин, значиться авторство Скотта Ленга, всіма коханої Людини-мурахи. Чому усіма, запитаєте ви? Та й навіщо тут взагалі згадувати про нього? Ну, по-перше, як ми сказали, і його Венома придумав один і той же чоловік, а по-друге, вони обидва борються проти Людини-павука. Принаймні, в недавньому фільмі «Перший месник: Протистояння» Скотт Ленг боровся саме проти Пітера Паркера (або навпаки, підліток мав справу з колишнім злодієм). У світі, де живе Людина-павук, Веном не раз давав про себе знати і турбував Пітера Паркера своєю появою, яке часто оберталося для обох не надто райдужно.

Веном

Сценаристи повнометражного фільму про ворога Людини-павука

Давайте тепер перейдемо безпосередньо до майбутнього фільму. Відомо, що його сценаристом призначений Данте Харпер. Хто він і що собою являє, неясно, так як це буде його перша робота в якості автора тексту для фільму, не кажучи вже про блокбастері взагалі. Хоч ім'я в нього, як, втім, і прізвище, звучить. Можливо, він і не стане настільки відомий, як автор «Божественної комедії», але якщо просто напише цікавий матеріал, який припав до душі шанувальникам, то це буде найкращий результат з усіх можливих варіантів розвитку події. Він же, в сенсі, результат, і необхідний продюсерам в першу чергу.

Допомагати Данте Харперу розписувати діалоги, які будуть озвучені Веномом і всіма іншими героями і лиходіями у фільмі, стане Тодд МакФарлэйн. Не плутайте цю людину з Сетом МакФарлейном, відомим режисером, який спеціалізується на зйомках чудових комедій, хоча і не всі з однаковим захопленням зустрічають його вироби. До речі, гумор не завадив би Веному в його нелегкому житті, як, наприклад, він був до місця в «Дэдпуле».

Веном и Человек-Паук

Чим примітний «Веном», що розробляється на студії Sony

До речі про Дэдпуле. Уейд Вілсон, супергерой, про кого не так давно зняли окремий фільм з рейтингом R, який був буквально просякнутий гумором як вище, так і нижче пояса, змінив мислення більшості продюсерів. Зібравши в прокаті величезні гроші, багато хто з них, включаючи Аві Арада, задумалися над тим, щоб випускати свої майбутні проекти саме з рейтингом R. особливо «Веному» це піде на руку, адже разом з ним можна показувати калюжі крові, лаятися матом відчайдушно і робити все, що хочеться. Природно, в розумних межах, так як занадто велике навантаження на мозок глядача у вигляді усього перерахованого вище в незліченній кількості може зіграти злий жарт з творцями. Потрібно знати міру у всьому.

Веном

Кажуть, що режисером «Венома» стане Алекс Куртцман. Дата виходу фільму ще не призначена, але в найближчому майбутньому керівництво Sony планує заповнити цей пробіл. Також варто відзначити, що в стані студії вирішили абстрагуватися від нового «Людини-павука», запланованого до виходу незабаром, де головну роль зіграє Том Холланд. Інсайдери відзначають, що керівництво Sony хоче створити свою власну кінематографічну всесвіт. Чи вийде? Про це ми дізнаємося вже дуже скоро. «Дэдпул» адже вийшов, тоді як багато хто сумнівався в ньому ще до виходу фільму в прокат.

Трейлер до фільму «Веном»:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...