Ford Mondeo 2017 року рестайлінг

Перше покоління Ford Mondeo з'явилося на ринку в далекому 1993 році. Спочатку авто замислювалося американським виробником як "машина, яка буде актуальною для жителів більшості країн світу". На ділі виявилося, що ця модель більше прижилася в Європі. До того ж, її складанням займалися саме на території Старого світу. У 2017 році планується вихід наступного покоління автомобіля Форд Мондео, який так сильно полюбився європейцям.

З чого починалася лінійка Mondeo

Історія виробництва різних поколінь Mondeo досить важка для сприйняття. У свій час ця модель авто була повністю виключена з виробництва, а на її зміну прийшов Fusion, який багато в чому був схожий на Мондео. Ф'южн поширювався на території Північної Америці і був адаптований саме під цей ринок. Потім виробництво Mondeo відновили.

Форд Мондео 2017 справа

У 2017 році, як кажуть інсайдери, чиї чутки красномовно підтверджують отримані шпигунські фотографії, американський виробник автомобілів Ford представить модель Mondeo, яка багато в чому схожа з Fuion останнього покоління. У обох моделей, які розповсюджуються на території Європи і Америки відповідно, буде багато спільного: інтер'єр, екстер'єр і навіть технічні характеристики.

Зовнішній вигляд оновленої версії Мондео

Зовні Ford Mondeo зразка 2017 року схожий на себе в попередньому поколінні. Минула версія якраз таки і стала основою для новинки. Інсайдери стверджують, а їх слова доповнюють фотографії, про те, що зміни щодо зовнішнього вигляду в оновленій моделі будуть мінімальними.

Форд Мондео 2017 перед

Що відразу кидається в очі, так це нові бампери. Зміни торкнулися як передню сторону авто, так і його задню частину. Радіаторна решітка також була переосмислена виробником, і тепер її зовнішній вигляд став більш чітким і виразним. Світлодіодна оптика отримала свою порцію змін: модифіковані фари і лампи тепер здаються довгастими, чому і викликають безпосередній інтерес до себе.

Також наступного року в автосалонах з'явиться оновлена модель Toyota Camry.

Спортивна модифікація Форд Мондео, яка також потрапила на очі інсайдерам, примітна своїм заднім спойлером, який помітно змінився з часів попереднього покоління. Вихлопна система в даній версії автомобіля заснована на установці з чотирьох труб, що необхідно для спортивної машини, щоб безперешкодно розвивати величезну швидкість.

Форд Мондео 2017 зад

Матеріали обробки зовнішнього вигляду, звичайно, не можна оцінити лише по знімках. Інсайдери зі свого боку роздобули інформацію і на цей рахунок. Вони дізналися, що в оновленій версії авто корпус і внутрішні елементи виконані з якісних матеріалів, які, наприклад, повинні підвищити параметр зносостійкості в кілька разів.

Салон новенького авто

Всередині Ford Mondeo 2017 року випуску можна виявити систему SYNC 3. Вона являє собою розважальну медіасистему, яка також стає помічником водія в дорозі. За інформацією, отриманою з достовірних джерел, SYNC 3 буде встановлена у всі представлені модифікації модельного ряду Мондео.

Форд Мондео 2017 салон

Зараз цього оцінити не можна, але в очі під час огляду салону кидається його трохи збільшений вільний простір. Оббивка сидінь виконана із щільної тканини, матеріал якої в змозі довгий час не псується. Здається, що самі сидіння стали трохи зручніше, а пасажирам буде комфортно сидіти навіть в умовах тривалої подорожі.

Приладова панель новинки розташована на зручній відстані від водія, тому він з легкістю може задіяти всі необхідні елементи для роботи з автомобілем навіть в процесі руху по жвавій трасі.

Технічні характеристики для "європейського улюбленця"

Силові агрегати і трансмісія, які були встановлені американським виробником в оновлену модель Mondeo, істотно модернізовані. Власне, тільки таку інформацію змогли добути інсайдери.

Форд Мондео 2017 слева

З іншого боку, їм вдалося дізнатися, що в Форд Мондео 2017 року буде встановлено 2,3-літровий двигун, створений на основі EcoBoost. Він здатний вразити водія потужністю 250 "конячок". Модифікація Sport отримає 2,7-літровий EcoBoost V6. Завдяки останньому можна буде розвинути потужність 315 кінських сил. Додатково пропонуються 1,5 - і 2-літрові EcoBoost'и з потужністю 180 і 245 "коней" відповідно.

Також інсайдери вивідали, що цілком можливо, що в Ford порадують своїх шанувальників і наявністю гібридного двигуна, встановленого конкретно для даної моделі.

Форд Мондео 2017 перед

Початок продажів в Росії і ціна на авто

Авто Форд Мондео імовірно з'явиться на російському ринку в другій половині 2017 року. Його ціна, напевно, буде аналогічна тій, яку сьогодні просять за поточну версію. Вартість Ford Mondeo на даний момент на території РФ — близько 1,5-2 млн рублів.


Форд Мондео 2017 Форд Мондео 2017 чёрный Форд Мондео 2017 слева Форд Мондео 2017 справа

Дивіться відео з новим автомобілем:


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: