ГоловнаКонтакти

Культурна столиця Євросоюзу в 2017 році

Рекламний блок

Пафос і Орхус: культурне надбання Європи 2017

Найочікуваніша подія у світі — вибір культурної столиці Євросоюзу 2017. Почесне звання у прийдешній рік гордо понесуть Пафос, приймає паломників з усіх куточків землі, і Орхус з його прекрасною архітектурою. Дана ініціатива дозволяє зберегти культурне надбання та відкрити нові туристичні маршрути. Приготування вже в розпалі. Туристів чекає амбітний проект, в рамках якого пройде безліч захоплюючих і цікавих заходів, змагань та фестивалів.

Культурна столиця Євросоюзу 2017: як проходить відбір

Вибір культурної столиці — щорічна традиція, яка існує в Європі з 1985 року. Першим в історії став грецький місто Афіни, краса якого підкорила відпочиваючих. Пізніше стали вибирати два міста, які могли б бути цікаві з точки зору туризму і культури.

Підготовка до відбору починається за кілька років і проходить дуже ретельно, адже до кандидатів висуваються високі вимоги. Відповідальність за вибір культурної столиці Євросоюзу 2017 лежить на членах журі. У колегії обов'язково знаходяться представники Єврокомісії, Європарламенту, Ради ЄС, а також Комітету регіонів і країн Євросоюзу.

Пафос

Культурні заходи в Пафосі 2017

Пафос — колиска еллінської цивілізації, зберегла унікальні історичні пам'ятники і споруди. Здавна місто був святинею для стародавніх греків, а також згадується як батьківщина богині любові і краси Афродіти.

Рік статус культурної столиці Євросоюзу 2017 пройде в Пафосі дуже насичено. Реалізація програми задумана в рамках «Open-Air Factory of Culture», що в перекладі означає «Фабрика культури під відкритим небом». В якості спонсорів виступають департамент освіти Кіпру і Євросоюз, виділивши фінансування в розмірі понад 5 млн євро. Будуть задіяні не тільки найбільші майданчики, але і вулиці, парки, площі і навіть зони архітектурних розкопок.

Espresso Solo Espressivo – захід «номер один» в Пафосі. Це грандіозна серія міні-концертів у місцевих кафетеріях. Стати учасником може абсолютно кожен композитор, подавши заявку з прикладами робіт на офіційному сайті проекту. Для солістів це шанс отримати загальне визнання і подарувати слухачам чарівні звуки інструментальної музики.

Будь-які туристами фестиваль квітів, фестиваль Потопу, оперний фестиваль і карнавал пройдуть з ще більшим розмахом. Численні танцювальні шоу, театральні постановки та мистецькі вечори нікого не залишать байдужими, заряджає своїм позитивом і енергією. Також заплановано будівництво торгово-розважального центру, реконструкція місцевого кінотеатру та відновлення окремих архітектурних споруд.

Орхус

Датський Орхус: програма на 2017 рік

Романтична, безтурботна і умиротворена — саме такою повинна бути культурна столиці Євросоюзу 2017. Невелике містечко Орхус зачарував усіх членів журі своєю безпосередністю і шармом, тому був удостоєний звання переможця.

Туристи зануритися тут в незабутню атмосферу. Чого вартий один лише Тіволі — всесвітньо відомий парк розваг. Багато років тому його краса надихнула на написання казок Ганса Крістіана Андерсена. У парку передбачені розваги для всіх віків. Дорослі можуть зробити стрибок з вежі Sky Tower, покататися на екстремальних атракціонах або просто насолодитися приголомшливим виглядом на затоку Орхус. Маленьких відвідувачів парку чекає знайомство з казковими героями, каруселі та фірмові солодощі.

На 2017 року в Орхусі заплановано безліч масштабних заходів. До таких відносяться театральна постановка «Червоний змій», а також балетна вистава «Дерево кодів». Учасниками є відомі датські артисти, чий талант оцінили не тільки на батьківщині, але і у всьому світі.

У рамках культурного проекту довжиною в рік будуть організовуватися різні фестивалі, концерти і виставки. Передбачена реставрація старих архітектурних споруд і будівництво нових. Так як більшу частину жителів міста складають студенти, всі заходи обіцяють бути сучасними і молодіжними.

Орхус

Розвиток міста — ініціатива Європи

Звання культурної столиці Євросоюзу 2017 відкриває нові перспективи для розвитку міст-переможців. Спільнота західних країн виділяє колосальні суми для організації дозвілля туристів і місцевих жителів, будівництва та реставрації архітектурного надбання.

Завдяки грандіозного проекту у ряду країн є можливість представити свої міста на світовій арені і залучити потік відпочиваючих. Це дозволяє не тільки реалізовувати творчі задуми та амбіції молодого покоління, але й ділиться досвідом та культурними цінностями з іншими країнами.

Стати безпосереднім учасником імпрези може абсолютно кожен. Активістів запрошують реєструватися на добровільних засадах для допомоги в організації фестивалів і концертів, а просто туристів запрошують насолодитися відпочинком і отримати масу незабутніх вражень!

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...