ГоловнаКонтакти

Грін карта 2017лотарея, як перевірити

Рекламний блок

Перевірка грін-карти 2017 можлива тільки на офіційному сайті лотереї — dvlottery.state.gov. Ті з учасників розіграшу візи, які заповнювали дані для отримання ПМЖ восени 2014 і 2015 року, можуть перевірити результати до 30 вересня включно. Для першої групи людей актуальні дані аж до зазначеного терміну в 2016 році, тоді як для других їх дію продовжено ще на рік у силу того, що можливість для подачі заявок була доступною трохи пізніше.

Що таке грін карта»

Давайте для початку розберемося, що таке грін карта. У 2017 році, як і багато років до цього, зазначений документ є посвідченням особи людини, яка засвідчує, що її власник має повне право перебувати на території США. Гринкард, Зелена карта — це синоніми такого документа. Отримавши її, нерезидент Сполучених Штатів Америки, який проживає на території однієї з держав світу, мають право перебувати всередині США, володіти майном і ходити на роботу (або стати членом Внз — студент).

Здається, що цих даних достатньо для того, щоб мати повне уявлення про те, що ж таке грін карта і чому вона так затребувана серед більшості жителів планети.

Як отримати грін карту і де перевірити результати лотереї

Тепер давайте розберемося, як її отримати. Для цього є лотерея гринкард, разыгрывающаяся з певним проміжком часу. Наприклад, у 2017 році, як було сказано на початку статті, учасники програми, попередньо заповнили документи і відправили їх за адресою, зможуть дізнатися, що вони стали власниками заповітного ПМЖ чи ні.

Взагалі, видати Зелену карту, крім виграшу в лотерею, у наступних випадках:

 • Якщо є родичі в США, які кличуть до себе близької людини на постійне місце проживання.
 • Якщо є заброньоване робоче місце, яке було запропоновано керівництвом компанії, що базується в США, людині, який проживає на території будь-якої іноземної держави.
 • Їсти хочеться відкрити свій бізнес. Якщо людина, яка народилася за межами США, побажав розгорнути свою робочу діяльність у цій країні, тоді американське посольство з більшою часткою ймовірності допоможе йому в його починаннях і відповість позитивним рішенням.
 • зеленая карта
  Грін карта в США може бути видана тільки тій людині, яка народилася за межами Сполучених Штатів.

  У 2017 році лотерея трохи змінила правила, тим самим трохи полегшивши завдання всім бажаючим отримати вид на проживання до Америки.

  І ось деякі з них:

  — на розгляд беруться тільки ті заявки, які надійшли разом з вкладеними знімками з роздільною здатністю 600x600 або 1200x1200 пікселів;

  — окрему увагу співробітники посольства тепер будуть приділяти родинному стану учасника лотереї.

  Ви запитаєте, а як перевірити результати лотереї гринкард 2017 і де це можна зробити? Ми вам відповімо, що у 2016 році дізнатися результати можна на сайті, посилання на який ми привели на початку статті, починаючи з 3 травня.

  Хто виграв грін карту 2017, а хто шукатиме своє щастя ще раз у наступному році, вже відомо, тому не зволікайте і перевіряйте інформацію, якщо ви подавали заявку і зацікавлені в отриманні візи у США.

  Що таке «Диверсификационная лотерея»

  Диверсификационная лотерея, вона ж Diversity Immigrant Visa, або просто DV, — це та сама програма, розроблена Конгресом США для іммігрантів, що бажають стати невід'ємною частиною населення Нового Світу. Взяти участь у ній можуть усі без винятку жителі планети. Правда, є одна поправка: тільки ті з них, які підпадають під категорію потенційних учасників. Для цього потрібно буде зробити найнеобхідніше: мати за плечима освіту (хоча б закінчити школу) або робочий стаж (цей пункт цікавий для дорослих).

  Пам'ятайте, що є тільки один спосіб стати учасником лотереї, і він передбачає заповнення реєстраційних даних конкретно на сайті уряду США.

  На цьому етапі від учасника не вимагається надання оригіналів та копій документів, що засвідчують його особистість. Вони потрібні тільки в тому випадку, якщо людина виграв у розіграші віз, тим самим отримавши запрошення від уряду США переїхати в країну на ПМП.

  Переможців лотереї вибирає комп'ютер, тому будь-які висуваються судження про підтасовування результатів з боку скептиків в даному випадку будуть недоречні.

  Також звертаємо вашу увагу на те, що участь у розіграші абсолютно безкоштовне. Будь-які витрати можливі тільки у разі виграшу. Наприклад, людині доведеться заплатити консульський збір, витратитися на заповнення певних документів тощо

  І ще: завжди тримайте в голові таку інформацію: навіть найменша помилка, допущена вами в процесі заповнення документів, що може бути розцінена співробітниками консульства як недотримання вимог для участі в розіграші. У свою чергу це спричиняє як мінімум дискваліфікацією аж до початку прийому заявок для участі в наступному конкурсі.

  зеленая карта

  Що потрібно зробити відразу ж після того, як був отриманий шанс переїхати на ПМЖ в США

  Підтвердити свою особу, крім надання оригіналів і копій документів, які потрібно буде на місці, відвідавши посольство США в своєму місті або країні.

  Також візьміть до уваги і те, що явище на інтерв'ю в безглуздому вигляді може спричинити за собою відмову у видачі візи. Співробітники імміграційної служби з високим ступенем серйозності ставляться до кожної людини, яка прийшла на співбесіду. Вони будуть ставити чимала кількість питань, щоб переконатися в доцільності видачі відповідного дозволу для в'їзду в США і подальшого отримання ПМЖ в країні, стосовно окремо взятої людини.

  Нагадуємо, що програма DV-2017, вона ж диверсификационная лотерея, закінчила прийом заявок 3 листопада минулого року.

  1 жовтня 2015 року урядом Сполучених Штатів Америки був дан старт для прийому заявок від усіх мешканців, яким дозволена подання реєстраційних даних для участі в лотереї.

  Починаючи з 3 травня 2016 року, відвідавши сайт програми, відкритий американським урядом, можна дізнатися результати завершився розіграшу. Вони актуальні до 30 вересня 2017 року, після чого анулюються.

  Це означає, що ті учасники, які отримали право для отримання візи в Америку і не встигли підтвердити свої наміри у зазначений строк, втрачають право переїхати в США на ПМЖ. Не пропустіть свою можливість і не втрачайте часу дарма.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...