ГоловнаКонтакти

Mazda CX-5 2017 року

Рекламний блок

Mazda CX-5 2017 продовжить тенденцію, початок чому поклав сам японський виробник, згідно з якою кожна нова версія автомобіля, створеного ними (будь то оновлення цілого покоління, або ж простий рестайлінг), наближає їх до вищої сходинки ідеології KODO. У перекладі це слово означає щось на зразок «духу руху». Іншими словами, з кожним новим модельним роком японський виробник стає на крок ближче до пізнання істини, яку він шукає вже довгі роки.

Коротка інформація про моделі CX-5

Так, всі творіння автомобілебудівної компанії Mazda — це не просто транспортні засоби, зроблені зовні красиво, доповнені видатними технічними характеристиками та іншими особливостями. Це ще й щось таке, чого чекають усі шанувальники з нетерпінням. Модель кросовера CX-5 вперше була представлена широкій публіці в 2011 році (в рамках автошоу у Франкфурті). Уже тоді керівництво компанії запевнило, що «п'ятіркою» вони не тільки замінять «сімку», а ще й планують разом з нею здійснити у життя план, відповідно до якого автомобіль повинен стати легше, зберігаючи при цьому свою колишню технічну потужність. Також варто сказати, що Minagi — прототип «5-ки» — був показаний трохи раніше (у березні того ж року) в Женеві.

Мазда 5 2017

Екстер'єр Мазда СХ-5 2017 року

В цілому, за 5 років існування моделі їм це вдалося зробити. Mazda CX-5 2017 стане прямим продовженням змін, виконаних для поточної версії.

Новинка зовні, з чим японці вже змирилися, адже їм здається, що такий зовнішній вигляд «п'ятірки» підходить їй як не можна краще, буде схожа на себе колишню. Елементи світлотехніки на передній частині авто аналогічні тим, що були встановлені в попередню версію кросовера. На фото видно, що вони будуть доповнені вогнями денного ходу, робота яких стане здійснюватися за допомогою включення світлодіодів. Протитуманки обзавелися декоративними накладками, представленими у вигляді смуг.

Мазда 5 2017 спереди

Форма і розміри фальшрадіаторної решітки, в цілому, збереглися. Зате бампер передній частині корпусу змінився. Виконані зміни дозволили автомобілю стати більш агресивним. Напевно, цього йому не вистачало в попередніх версіях. Повітрозабірник, як здається на фото, став об'ємним. Якщо судити цілком, то «п'ятірка» дійсно стала більш суворою. Все це — наслідок представлених змін. Здається, вони будуть по достоїнству оцінені автомобільним співтовариством, зокрема покупцями.

Габарити транспортного засобу збереглися, мабуть, в стані японської компанії порахували, що збільшувати, розширювати чи подовжувати своє дітище ні до чого, так як переосмислення екстер'єру вже достатньо для того, щоб отримати на виході закінчений продукт, що задовольняє «все і вся».

Мазда 5 2017 справа

Інтер'єр Mazda CX-5 2017

Що цікаво, в салоні нової Мазда СХ-5 2017 року випуску набагато більше «кардинальних» нововведень. Наприклад, відразу в очі кидається внутрішнє оздоблення, чого вдалося досягти за рахунок застосування високоякісних оздоблювальних матеріалів по всьому периметру салону. Зміни інтер'єру включають в себе як зміну колишнього вигляду водійського крісла, так і заміну обстановки, що панує на задньому ряду сидінь.

Мазда 5 2017 внутри

Приладова панель, що буде цікаво водієві, була багато в чому модифікована. Всі елементи управління розташовані в безпосередній близькості перед ним, наприклад, віконця спідометра і тахометра. Мультимедійна система дозволяє підключити до неї свій смартфон, що працює під управлінням ОС Android або iOS. Великий тачпад дозволяє чітко бачити всю ситуацію, що склалася навколо, також на ньому можна подивитися стан того або іншого робочого елемента, задіяти з його допомогою навігатор або віддавати голосові команди.

Мазда 5 2017

Кліматична установка, само собою, є, і вона, як дізналися інсайдери, перероблена. Основну увагу тут приділили виправлення помилок, виявлених в минулій версії. Комплекс i-ACTIVSENCE, впроваджений в роботу кросовера, відтепер стане управляти системою безпеки. Тепер через нього можна буде задавати призначення тих або інших функцій. Кажуть, що нова система здатна підлаштуватися під будь-який стиль водіння, тобто стати індивідуальною для кожного водія.

Технічні характеристики оновленої моделі кросовера

Mazda CX-5 2017 під капотом містить 2-, 2.2 - 2.5-літрові двигуни. В залежності від вибору того чи іншого мотора, кросовер зможе розвинути потужність на рівні 150-190 кінських сил. Журналісти відзначають, що автомобіль буде доступний як у передньопривідною версії, так і в повно компонуванні.

Мазда 5 2017 сзади

Початок продажів в Росії і ціна новинки

На російський ринок нова Мазда СХ-5 потрапить в 2017 році. Імовірно, оновлена модель кросовера обійдеться потенційному покупцеві десь в 1,2-1,7 млн рублів.


Мазда 5 2017 справа Мазда 5 2017 спереди Мазда 5 2017 приборная панель Мазда 5 2017 сзади

Дивіться також відео з новим автомобілем:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...