ГоловнаКонтакти

Nissan Qashqai 2017 року

Рекламний блок

Женева, 2016 рік. Автовиробники з усього світу прибули до Швейцарії, щоб показати широкій публіці, яким вони бачать майбутнє людства. Погодьтеся, без автомобіля будь-яка людина сьогодні як без рук. Серед всіх присутніх по-особливому вирішив представити свій варіант бачення майбутнього японський автодел в особі Ніссан. Прямо зі сцени керівництво компанії заявило, що Кашкай 2017 року випуску буде автопилотируемым.

Коротка інформація про моделі Qashqai

Що ж, якщо чесно, то японці не перші, хто вирішив займатися подібним, навіть Google (компанія, на хвилинку, зайнята в сфері IT) представила приблизно рік тому це було) власний транспортний засіб з автопілотом. Тепер ось і Qashqai, кросовер, що випускався до цього часу без подібного роду технологічних наворотів, отримає можливість їздити самостійно (без водійського «Я сам!»). Напевно, на честь ювілею (перше покоління вийшло в 2006 році) японці і вирішили піти на такий ось крок.

2017 Ниссан Кашкай спереди

Екстер'єр

Кашкайцы, що належать до тюркських народностей, про це можуть тільки мріяти. Втім, з іншого боку, їм, вибачте, до лампочки. У них свої способи пересування, так нехай вони живуть, як і жили колись.

Залишимо їх у спокої і поговоримо про насущне. Система автопилотирования, розроблена японськими інженерами, називається код пілотованих Drive 1.0. Назва звичайне, нічого екстраординарного. Напевно перша версія системи буде працювати в тому ж дусі: спокійно, без додаткових наворотів, щоб водій освоївся. Про неї поки занадто мало інформації, в компанії вирішили залишити її для подальшого оприлюднення десь восени-взимку.

2017 Ниссан Кашкай слева

А ось зовнішній вигляд Nissan Qashqai 2017, незважаючи на офіційно підтверджене нововведення (саме таке трапляється нечасто), як видно на фото, які потрапили в Мережу, злегка осучасниться. Видно, що в районі бамперів, рейлингов, колісних арок і фар (і навіть на колісних дисках) будуть додаткові вставки. Поки що у них золотистий відтінок, але в майбутньому напевно з'являться і інші забарвлення. Корпус на представленому на фото концепті Кашкая забарвлений в темно-сірий колір.

Простежується така покращена динаміка екстер'єру, складається враження, що кросовер рухається в напрямку отримання спортивного вигляду в майбутньому. У всьому іншому автомобіль залишився вірний собі раніше.

2017 Ниссан Кашкай сзади

Інтер'єр Nissan Qashqai 2017 року

В інтер'єрі Ніссан Кашкай 2017 року випуску зустрічаються все ті ж золотисті вставки. Сидіння оздоблені високоякісними матеріалами. Подейкують, що замшею (різних кольорів) будуть покриті всі крісла як на передньому, так і на задньому ряду. На викладених в Мережу знімках сидіння білі.

Інсайдери роздобули інформацію, згідно з якою всередині японського виробника хочуть наблизити свій кросовер до класу люксових транспортних засобів. Напевно не останню роль в цьому, як вони вважають, відіграє внутрішнє оздоблення авто.

2017 Ниссан Кашкай внутри

Габарити, здається, збереглися. Зміни всередині салону якщо і є (щодо збільшення вільного простору), то вони будуть можливі за рахунок перероблених крісел.

Для водія японці пропонують вдосконалену приладову панель і мультифункціональне кермо. Напевно буде і сенсорний дисплей, адже визнайте, що системою автопилотирования потрібно буде якось керувати. Що запропонують для пасажирів? Можливо, будуть встановлені регулятори положення крісел, підлокітники, підстаканники. Зауважимо, що додатковою інформацією щодо цього інсайдери обіцяли поділитися найближчим часом.

2017 Ниссан Кашкай справа

Технічні характеристики оновленої моделі японського кросовера

За чутками, боєздатна система автопилотирования, встановлена в Nissan Qashqai 2017, з'явиться через два-чотири роки, починаючи з моменту виходу новинки. Журналісти вважають, що велику увагу в компанії приділяють відгуками покупців, тому японці мають намір прислухатися до побажань водіїв і доопрацювати систему, виходячи з їх особистих переваг.

Через 2-4 року буде впроваджена система, яка зможе самостійно управляти автомобілем навіть на жвавих ділянках дорожнього шляху.

2017 Ниссан Кашкай движок

Під капотом у новинки будуть незначні поліпшення. І все ж скасовувати факт вдосконалення силових установок не варто. За словами експертів, виробник запропонує різні варіанти комплектації движків, починаючи бензиновими і дизельними моторами і закінчуючи турбованими і гібридними агрегатами.

Початок продажів в Росії і ціна новинки

Появи нового Ніссан Кашкай 2017 р. в Росії варто очікувати не раніше, ніж на початку наступного року. Можливо, дата старту продажів буде перенесено на весну-літо. Вартість новинки на російському ринку, за підрахунками аналітиків, збереже колишні позиції: тобто вартість буде такою ж, як і у поточного покоління.


Nissan Qashqai 2017 внутри Nissan Qashqai 2017 слева Nissan Qashqai 2017 сзади nissan-qashqai-1

Дивіться також відео з новим автомобілем:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...