Новий Nissan Juke 2017 року

Японці з Nissan представили модель Juke ще в 2009 році у вигляді концепт-кара Qazana. Роком опісля міні-кросовер був офіційно представлений на Женевському автосалоні, де і відбулася раніше презентація прототипу. Новий Ніссан Жук 2017 року вийде, як стверджують експерти, дуже скоро і очікується, що він буде в рази краще поточної версії.

Інсайдери дізналися, що японський кросовер з'явиться у вільному продажу на основних світових ринках (у себе на батьківщині, в Китаї, Європі та на території США вже в другій половині цього року, тоді як до Росії автомобіль доїде лише в 2017 р.

Ниссан Жук 2017 сзади

Коротка інформація про моделі Juke

Друге покоління японського Жука, якщо судити з шпигунським фото, нагадує авто, яке прибуло з майбутнього. Інженери з компанії Ніссан, схоже, вирішили, що частинка футуризму піде автомобілю тільки на користь. Також в такому дизайні простежується м'якість зовнішнього вигляду, вражає уяву. Журналісти встигли порівняти його з Gripz, концептом японського виробника, який був представлений на Франкфуртському автосалоні у другій половині минулого року.

Ниссан Жук 2017 на дороге

Екстер'єр Ніссан Жук 2017 року

Цікаво, що ці порівняння небезпідставні. Вже на шпигунських знімках в Nissan Juke 2017 простежуються ті ж фари, виконані в стреловидной форми. Також фальшрадіаторная решітка, як і в Gripz, отримала V-подібну форму.

Але якщо дивитися на Жука в профіль, тоді не можна не помітити консервативні рішення, прийняті японським виробником для оформлення зовнішнього вигляду свого авто. На відміну від поточної версії, побачені зміни можна сміливо назвати разючими, причому в самому що ні на є хорошому сенсі цього слова.

Ниссан Жук 2017 слева

У свою чергу профіль концепт-кара Gripz так і залишився унікальним, тоді як японці не стали застосовувати зроблені напрацювання для Juke наступного покоління.

А ось кузовні панелі, як стверджують експерти, виявилися гранчастими. За рахунок цього кросовер помітно додасть не тільки в зовнішності, а й у показниках технічних даних. Деякі інсайдери і зовсім говорять про те, що японські інженери хочуть збагатити свій автомобіль ефектом летючого даху, який останнім часом набирає популярність в середовищі автолюбителів. Цікаво, що і це дозволить автомобілю суттєво поліпшити технічні характеристики.

Ниссан Жук 2017 перед

Інтер'єр Nissan Juke наступного покоління

А ось про інтер'єрі Ніссан Жук 2017 року випуску поки що дуже мало інформації. Те, що всередині салону будуть кардинальні зміни, нікого не здивує, адже під оновлений дизайн потрібно повністю переробити і сидіння, і приладову панель, і багажне відділення.

Новинки від Ніссан: Мурано - модель 2017 року і Ніссан Террано 2017.

З анонімних джерел була здобута інформація про те, що багажне відділення наступного покоління Жука злегка "погладшає". Журналістам не вдалося обзавестися конкретними даними по даному параметру, однак отримана інформація, як вони вважають, близька до реальності.

Очікується, що обробка салону буде виконана як в шкірі, так і з застосуванням дерев'яних елементів. Вільний простір між двома рядами сидінь трохи збільшиться за рахунок переробленого дизайну автомобіля. Тканина крісел тепер буде більш міцною і стійкою до плям.

Ниссан Жук 2017 место водителя

Також японці не залишили без уваги і такі важливі параметри, як комфорт і безпеку пасажирів і водія. Щоб покращити ці показники, якими може похвалитися поточна версія авто, японські інженери постаралися додати в інтер'єр салону нові елементи. На цьому інформація, що надійшла від інсайдерів, обривається, так як нічого конкретного з цього приводу вони поки що сказати не можуть.

Зате анонімні джерела стверджують, що новий Juke обов'язково отримає приладову панель з розширеним функціоналом для водія. Очікується, що на ній також буде встановлений і сенсорний екран.

Технічні характеристики оновленого Жука

Планується, що Nissan Juke 2017 буде побудований на платформі CMF-B. Вона вважається помітно поліпшеним з точки зору основних показників, властивих установці. Для пасажирів і водія це обернеться комфортом і зручністю в момент знаходження в салоні під час тривалої подорожі.

Ниссан Жук 2017 внутри

Що стосується вибору агрегатів, то тут у потенційного покупця Жука буде справжня дилема: потужність 100 "конячок" і 200 з гаком кінських сил забезпечується гібридною силовою установкою і бензиновим двигуном відповідно. Щодо першої варто відзначити, що в її конструкції, як очікується, буде задіяний електромотор, встановлений зараз модель Leaf останнього покоління.

Початок продажів в Росії і ціна новинки

Можна лише припустити, що оновлений в 2017 р. Ніссан Жук з'явиться на російському ринку вже в першій половині наступного року. Вартість новинки буде встановлена на рівні до 1 млн рублів, залежно від комплектації.


Ниссан Жук 2017 сзади Ниссан Жук 2017 Ниссан Жук 2017 слева Ниссан Жук 2017 справа

На завершення статті невелика відео презентація автомобіля:


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: