ГоловнаКонтакти

Ренделл – фільм 2017 року

Рекламний блок

«Ренделл» — фільм 2017 року, виробництвом якого займаються фіни. З цього випливає, що майбутня картина постане перед глядачами як мінімум в похмурій стилістики, адже без цієї складової не обходиться жодне кіно, зняте в першу чергу для жителів Суомі. За великим рахунком, фінська кінематограф знають тільки критики, люди, що відвідують фестивалі і вибагливі кіномани, тоді як у всіх інших (простих глядачів) таке словосполучення і зовсім може викликати питальну реакцію.

Хто такий Рэндэл

І все ж «Рэндэл». Хто ж це і з чим його їдять? Хтось по імені Йессе Хаая, будучи школярем, ще на рубежі XX і XXI століть уявляв свого вигаданого персонажа супергероєм, придуманим для коміксів. Напевно, він був взагалі першим супергероєм, який родом з Фінляндії. Принаймні, більшість людей, які читають комікси і часто переглядають фільми, жодного разу не стикалися з людиною з Фінляндії, у якого є надздібності.

Ренделл в зеркале

Так от, Йессе Хаая так захопився своєю ідеєю, що його голову на протязі багатьох років (майже двадцять років пройшло з моменту виникнення героя до його подання на великому екрані у вигляді окремого фільму) не покидала думка про те, щоб одного разу нарешті поділитися нею з іншими людьми. На якомусь етапі Йессе вирішив, що це буде фільм. Режисер досі не може повірити в те, що зараз він зайнятий виробництвом першого фінського фільму про супергероя і що до цього він уявляв своє бачення професіоналам кінобізнесу на Каннському кінофестивалі.

Чому варто дивитися «Рэндэла»


За час виробництва бюджет не раз збільшувався. Вся справа в тому, що Йессе Хаая хотів втілити в життя всі напрацювання, а для цього треба було знайти чималу суму грошей. В даний момент часу пост-продакшн підходить до кінця, тоді як зйомки почалися ще два роки тому (2014).

Поки що невідомо, де саме відбудеться прем'єра фільму, який, втім, вже зараз цікавий чималій кількості глядачів. Напевно на виході вийде щось типу «Залізного неба» Тімо Вуоренсоли, хто, як і Йессе Хаая, був рішуче налаштований на створення незвичайної комедії з чорним гумором, фашистами і дією, яке розгорталося в космосі. Ось тільки в нашому випадку головним героєм буде супергерой, оповите мороком і ненавистю.

Ренделл

За сюжетом фільму головний герой — людина без минулого, адже він намагається забути про те, що було раніше. В минулому з ним сталося щось страшне, бо тепер він став Рэндэлом, а його голова заповнена численними думками про помсту. Ненависть призводить супергероя до того, що він отримує безмежну силу, управляти якою йому ще треба навчитися.

Заявлено, що жанр майбутнього фільму — бойовик, тому «Дэдпул» з його іскрометним гумором і матюками виразами, який призначався для підлітків, здається, тут буде згадано ні до місця. Швидше, це — «Каратель», правда, в масці, судячи з постеру.

Ренделл и Дедпул

Учасники першого кінопроекту про супергероя з Фінляндії

Акторський склад «Рэндэла», вихід якого у Фінляндії заплановано вже в сьогоденні (2016) році, не може похвалитися відомими іменами. Російському глядача буде цікаво почути, що у фільмі задіяна Аліна Томникова, яка, втім, народилася в місті Гельсінкі. Крім автентичної для російських прізвища, актриса більше нічим не примітна.

Також в супергеройському кіно бере участь Матті Оннисмаа. Вибагливий глядач, який високо цінує фінське кіно, знає його по участі в картинах Акі Каурісмякі «спливають Вдалину хмари» і «Вогні міської околиці».

Оператор і композитор у фільму, як і продюсери, також не відомі російському глядачеві. Примітно, що Йессе Хаая, режисер проекту, крім крісла постановника, також зайняв пост монтажера і художника по костюмах. Звичайно, головний сценарист — це він, але йому допомагають і інші люди. Ну і продюсування стрічки Йессе взяв на себе, хоч зрештою і розділив обов'язки продюсера відразу на кількох людей, так як сам він ще дебютант у кіно.

Постер Ренделл

Чому режисер є ще й художником по костюмах? Таке питання не можна ставити, якщо враховувати той факт, що саме він був споконвічним творцем головного героя, а тому тільки їй і варто довіряти створення костюмів. Тільки в голові Йессе Хаая представлений світ супергероїв з Фінляндії, який у разі успішного прокату фільму негайно поповниться і іншими персонажами, крім Рэндэла.

Пропонуємо подивитися трейлер до фільму:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...