ГоловнаКонтакти

Мумія – фільм 2017 року

Рекламний блок

Коли в Голлівуді закінчуються ідеї, студійні боси повертаються до витоків. У них це називається новим поглядом на знайому історію. Або вони підносять це під недвозначним написом типу "сучасному глядачеві присвячується", бо думають, що людям буде реально цікаво. Що ж, поспостерігати зайвий раз за історією «Мумії» можна. Тим більше якщо у головній ролі задіяний Том Круз.

Від витоків знову до витоків?

Перша примітна версія «Мумії» вийшла в далекому 1932 році. В ній Борис Карлофф грав єгипетського жерця Імхотепа. Багатьом і донині фільм здається страшним і жахливим. А роком раніше неповторний Борис Карлофф зіграв Монстра під «Франкенштейна». Між цими двома проектами в 1932 році (трохи раніше «Мумії») на екрани кінотеатрів вийшов ще один фільм за участю Карлоффа — «Обличчя зі шрамом». Зізнатися, це був по-справжньому чудовий період в кар'єрі англійського актора. Але мова зараз не про нього.

том круз

Від «Мумії» 1932 року ми перемістимося на шістдесят з гаком років вперед — до однойменного проекту, який вийшов у світ в 1999 році. Зрежисирував його Стівен Соммерс, а головну роль виконав Брендан Фрейзер. Картина успішно пройшла в світовому прокаті, після чого продюсери випустили ще два продовження. І хоч сиквели були вдалими в плані касових зборів, сюжети в обох частинах (особливо в третій) піддалися жорсткій критиці. Не сказати, що перший фільм вражав уяву в плані детально продуманого сценарію, але багато в чому він був гарний і припав до душі глядачам.

І от, через 9 років з дня релізу «Гробниці Імператора Драконів», в 2017 році очікується вихід нової «Мумії». Примітно, що біля керма проекту варто Алекс Куртцман. Це він писав тексти до «Трансформерів», «Зоряного шляху» і до другої частини «Нового Людини-павука». Сценарист неодноразово заявляв, що хотів би спробувати свої сили в якості режисера. Його перший повнометражний проект «Люди як ми» виявився вдалим, хоч і не без недоліків. Набивши руку, Алекс Куртцман вирішив взятися за блокбастер. Залишається тільки сподіватися, що він розраховує свої сили і не підведе глядачів.

Новачки і старожили в проекті

Ім'я Куртцмана в якості сценариста майбутнього проекту не зазначено, але думається, що він внесе чимало правок у вихідний текст Джона Спэйтса. А у цього сценариста за плечима текст до «Прометея» Рідлі Скотта, який, втім, критикують досі. Хочеться вірити, що Джон Спэйтс працює над собою і виправляє помилки. До «Мумії» простежити за цим можна буде у фільмах «Пасажири» і «Доктор Стрендж», які готуються до виходу в 2016 році.

мумия

Акторський склад «Мумії» 2017 року поки не зібраний. Відомо лише, що до проекту прикріплений Том Круз. Заручившись зіркою такого масштабу, можна хоч зараз підраховувати прибуток підготовлюваного до виходу проекту. Продюсери думають, що Софія Бутелла, засвітилася у стрічці «Kingsman: Секретна служба», в змозі стати майбутньою зіркою розважального кіно. А інакше навіщо запрошувати її на ранньому етапі виробництва? Уже точно не для того, щоб зробити новину і створити галас навколо фільму. Втім, галас і так була створена, якщо що.

До 2017 року залишається не так багато часу, тому знімальній групі доведеться працювати швидко. Що ми отримаємо на виході, про це можна буде дізнатися ближче до релізу, коли з'явиться перший трейлер «Мумії».

Звичайно, ні кіно зразка 1932 року, ні картина Стівена Соммерса, що вийшла в 1999 році, ні майбутня кінострічка Алекса Куртцмана не мають нічого спільного, за винятком назви і наявності в сюжеті всіх фільмів мумії. Чим нас здивують цього разу? Навряд чи «Мумія» Алекса Куртцмана вийде страшною. Це буде чистої води розважальне кіно з елементами фентезі і пригоди.

Що спільного у «Мумій»?

фильм мумия

Цікаво, що сюжет у майбутнього проекту вже є. Звучить синопсис приблизно так: Ен Сабах Нур захотів захопити владу на всій планеті, і для цього він вдається до жертвопринесення. Чи жрець основною дійовою особою, і якщо так, то чи зіграє Том Круз? Поки що невідомо ні те, ні інше. Враховуючи, що Том Круз останнім часом переживає нову хвилю популярності, можна припустити, що він зіграє роль, аналогічну тій, що була у Брендана Фрейзера в «Мумії» 1999 року режисера Стівена Соммерса.

Пропонуємо вам переглянути трейлер фільму:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...