ГоловнаКонтакти

До кісток – фільм 2017 року

Рекламний блок

Фільм «До кісток» вийде в прокат у 2017 році, точна дата на даний момент невідома. Драма, в режисерське крісло якої всілася Марті Ноксон, відома глядачам як творець серіалу «Баффі — винищувачка вампірів», оповідає про дівчину, у якої зник апетит до їжі внаслідок втрати інтересу до життя. Допомогти їй виплутатися з цієї складної ситуації зможе доктор Бекхем. Розробкою картини займається компанія AMBI Group, яка розгорнула свою діяльність в 2013 році.

Як Кіану Рівз погодився на роль доктора

Почнемо з того, що скажемо про участь у проекті Кіану Рівзу. Улюблений усіма Нео з трилогії «Матриця», образ якого на великому екрані втілював як раз таки ліванський актор, на цей раз потрапить у вир самої що ні на є реальності. Рівз — чудовий актор, який з кожним фільмом відкриває в собі нові грані свого таланту. Незабаром шанувальники акторської майстерності виконавця головної ролі в кинокомиксе «Костянтин: Повелитель пітьми» оцінять його в образі доктора. Здається, що з цього моменту в кар'єрі Кіану починається той період, коли з кожним новим роком йому будуть пропонувати ролі чоловіків, за плечима яких лежить безмежний досвід, накопичений протягом десятків років прожитого життя.

Так от, Кіану Рівз у фільмі «До кісток» буде грати доктора Уильями Бекхема. До речі, це перший за довгий час проект ліванського актора, в якому він нарешті зіграє саму справжню драматичну роль. Не зрозумійте неправильно: «Джоні Двк» Рівз грав месника, нехай це і не кіно про супергероя, але по більшій частині бойовик, ніж драма; в «Хто там» — сім'янина, піддався спокусі, а потім расплачивающегося по рахунках за це (в даному кіно також були присутні елементи жахів і трилери); «Дочка Бога» взагалі каламуттю здалася критикам і глядачам; у фільмах «47 ронінів» і «Майстер тай-цзі» Кіану показав і довів свою любов до сходу. Як бачите, чистої драми давно не було в кар'єрі актора.

Киану Ривз

Недавній «Неоновий демон», вперше показаний на вже завершився Каннському кінофестивалі-2016, хоч і не сподобався багатьом критикам, присутнім на показі, іншим глядачам (в основному людям до 30-35, ну до 40 років, ладно) припав до душі. У картині, срежисированной данцем Ніколасом Виндингом Рефном, він же НВР (на його рахунку «Драйв» з Райаном Гослінгом, якого деякі порівнювали з «Таксистом» Мартіна Скорсезе з Робертом Де Ніро в головній ролі), Кіану Рівз грає епізодичну роль, але на думку переглянули фільм від початок до кінця робить він це ефектно.

Вистрілить Лілі Коллінз?


Що ж, у кінострічці «До кісток» його буде багато. Допомагати доктор Вільям Бекхем буде Еллен, дівчині, чиє життя до того злощасного часу, поки вона не захворіла, була присвячена мистецтву. Юна художниця розчарувалася в собі, в людях і образилася на весь світ. В результаті цього Еллен наздогнала анорексія, хвороба, яка повністю виснажила її.

Хвору дівчину грає Лілі Коллінз. Британська актриса поки що не відзначилася ролями, якими могла б пишатися. Не варто брати в розрахунок виконані нею образи у фільмах «Невидима сторона», «Білосніжка: Помста гномів», «З любов'ю, Рози» і «Застряг в любові» — погодьтеся, не того розмаху всі ці персонажі. А ми знаємо, що грати Лілі Коллінз вміє, віддається своєму персонажу на всі 100%. Тому майбутня роль британки в картині «До кісток» повинна стати своєрідним проривом у кар'єрі акторки при вдало склалися обставини.

Марті Ноксон: Жінка, що породила «покоління вампірів»

Здається, для цього є все: синопсис говорить нам про цікавої сюжетної зав'язки, акомпанувати Лілі Коллінз буде Кіану Рівз, а в режисерському кріслі сидить Марті Ноксон. Каліфорнійський режисер вже немолода, зате дуже досвідчена. Більшості глядачів її ім'я може бути знайоме по серіалу «Баффі — винищувачка вампірів», де вона спочатку писала сценарії до деяких епізодом, потім зрежисувала дві серії, а згодом стала виконувати обов'язки продюсера (в основному виконавчої). Також на рахунку Марті Ноксон продюсування таких серіалів, як «Втеча», «Божевільні», «Лузери» (в якості консультанта), «Анатомія пристрасті» і недавня «Реанімація» (в якості виконавчого продюсера).

Марти Ноксон

Проберет фільм до кісток?

Як бачимо, люди, які зібралися навколо створення драми про дівчину, яка страждає від анорексії, серйозні. На сьогоднішній день відомо, що зйомки почалися у квітні цього (2016-го) року, тоді як останній день знімального процесу призначено на один з літніх місяців. Такою інформацією поділилися з громадськістю інсайдери, які відвідали зйомки особисто.

Зі слів джерел, близьких до виробничого процесу, Кіану Рівз у фільмі «До кісток» буде грати доктора, який раніше зумів прославитися тим, що до вирішення проблем усіх без винятку своїх пацієнтів підходить нетрадиційно. Хочеться сподіватися, що, в кінцевому рахунку, він все-таки поверне смак до життя героїні Лілі Коллінз. Сподіваємося на цікаву історію з хорошими діалогами і якісним фіналом.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...