ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2017 рік для Свиніжінки і чоловіки

Рекламний блок

Східний гороскоп на 2017 рік обіцяє Свині багато роботи і спокійний період. Цей знак – остання в циклі. Китайці вважають, що у Свині позитивних якостей набагато більше, ніж негативних:

 • Галантність
 • Доброта
 • Щедрість
 • Благородство
 • Поступливість
 • Працьовитість
 • У Свині характер лицаря. Вона ніколи не буде нав'язувати свою думку, їй простіше промовчати, ніж йти на відкритий конфлікт. Вона оберігає тих, кого любить від переживань і неприємностей. Свиня – сумлінний працівник, може домогтися успіху практично на будь-якому терені в силу свого працелюбства.

  Через свою довірливість її часто намагаються обдурити спритні ділки і просто нечесні люди. Іноді вона не може відстояти свої інтереси, за що страждає. Загалом-то, її негативні якості пов'язані тільки з її нескінченною наївністю. Однак не варто спокушатися благодушністю Свині, у неї сильна воля. Якщо вона щось вирішила, то неодмінно зробить. І ще, у ній невикорінно пристрасть до «бруду», все-таки вона Свиня.

  Загальний прогноз

  Представники цього знака протягом життя не відчувають проблем із знаходженням прожитку. Заробити на прожитковий мінімум вона зможе завжди. Природно, Свині потрібно більше, ніж тарілка з супом. У неї завжди є покровителі, які допомагають їй просуватися по кар'єрних сходах. Їй необхідно пам'ятати народну мудрість: «свиню спеціально відгодовують, щоб з'їсти на свято».

  Особливо їй потрібно бути обережною в 2017 році. Це смутний період, кожен намагається урвати кращий шматок. Навколишні без докорів сумління готові підставити під удар свого сусіда, аби відрізати від пирога». Свині необхідно бути напоготові, щоб не стати учасником авантюри.

  В іншому, у представників знаку – прекрасний період. Вони завалені роботою, цікавими пропозиціями. У них чудові стосунки з оточуючими, життя б'є ключем. У 2017 році Свиню долають прожекти, вона постійно будує плани, прокручує в голові нові можливості. Вона дуже зайнята в цьому році.

  Гороскоп для чоловіка

  гороскоп свиньи для мужчиныУ Свині немає тієї хитрості, яка допомагає обдурювати людей. Вона завжди чесна з іншими і критична до себе. Це гарна якість, але гороскоп на 2017 рік для Свині-чоловіки прозоро натякає: вчіться бути менш відкритими для інших. У рік Вогняного Півня потрібно проявляти жилку комерсанта, розважливого й хитрого. У цей період важливо не упускати можливість змінити життя в кращу сторону.

  Свиня – влюблива людина. І це взаємно, чоловіки знака подобаються жінкам своїм лицарським характером, хорошими манерами, умінням справити враження. Свиня любить робити подарунки коханим: романтичні вечори, несподівані сюрпризи, довгоочікувані дрібниці. Він завжди прийде на допомогу по господарству. А якщо не вміє полагодити сам, то знайде професіонала.

  У 2017 році в особистому житті у чоловіків цього знаку все благополучно. Сімейні Свині оповиті увагою в колі сім'ї, неодружені ж – у полоні пристрастей. Однак одиноким Свиням не варто кидатися на виручку малознайомим панночкам: ризикуєте бути використаними. Вас це мало турбує, але можете постраждати морально.

  Гороскоп для жінки

  гороскоп свиньи для женщиныЖінки цього знаку – прекрасні дружини. Вони з задоволенням облаштовують сімейне гніздечко, люблять чистоту в будинку. Готують дуже смачно, їхні чоловіки завжди охайні та доглянуті. Дітей вони обожнюють, з Свині виходять хороші матері. Одним словом: вони створені для сімейного життя.

  Гороскоп на 2017 рік для Свині-жінки не обіцяє негативних змін, тільки позитивні події. В цьому році висока вірогідність поповнення в родині, особливо для тих, хто довго чекає дитину. Дорослі діти вступають в інститути, у зв'язку з цим Свиня стурбована фінансами. Не варто хвилюватися, у 2017 році ситуації вирішуються в вашу користь. На допомогу прийдуть знайомі зі зв'язками. Рада астрологів: не занадто захоплюйтеся гіпер опікою дітей, вони повинні вчитися самостійності.

  В робочому колективі не обійдеться без конфліктів. Не з боку Свині, а навпаки. Активізуються таємні недоброзичливці, давні заздрісники. Не варто скандалити з ними наодинці, вирішуйте питання через безпосереднє начальство. Вас на роботі настільки цінують як хорошого працівника, що замість догани дадуть премію.

  Любовний гороскоп на 2017 рік

  любовный гороскоп для свиньиУ справах сердечних не все спокійно. Свиня ризикує опинитися учасницею любовного трикутника. Особливо ця ситуація небезпечна для чоловіка. Його обтяжують стосунки, що вичерпали себе, він полюбив іншу жінку, але піти з сім'ї не вистачає сил. Якщо ви потрапили в таку ситуацію, зважте всі «за» і «проти». Набридла дружина в пориві гніву може добряче попсувати нерви і життя. Потрібно розлучитися якомога спокійніше, хоч це не завжди можливо.

  Якщо ваша сімейна човен тихо погойдується на хвилях – насолоджуйтесь ситуацією. Балуйте своїх подружжя, влаштовуйте несподівані походи в ресторан, підносите подарунки. Необов'язково робити це виключно у свята. Жінки-Свині дуже люблять знаки уваги, без них їм здається, що любов пішла. Свині необхідно відчувати себе бажаною, їх партнерам потрібно завжди проявляти інтерес.

  Холості представники знаку закохуються, зустрічаються, розлучаються, знову закохуються. Хтось може згадати «стару» любов, реанімувати колишні стосунки. Не можна сказати однозначно, що Свині у 2017 році підуть під вінець. Проте такий варіант розвитку відносин можливий.

  Грошовий гороскоп на 2017 рік

  финансовый гороскоп свиньиУ рік Вогняного Півня сподіватися на багатство «з неба» не доводиться. Треба багато і наполегливо працювати і не чекати немислимих баришів: можуть прийти, а можуть і ні. Важливий процес, а не результат. Весь рік Свиня живе в передчутті фінансових надходжень, але їх все немає і немає. Звичайно, на хліб з маслом і навіть іноді з червоною рибою вона запрацює. Але на покупку нерухомості, наприклад, навряд чи.

  Але якщо самостійно заробити не вдається, завжди можна попросити у сильних світу цього. Астрологи радять вдаватися до сторонньої допомоги у разі залізної впевненості в прибутковості проекту. Якщо у Свині є добре продуманий план по відкриттю власного бізнесу – сміливо просіть допомоги. Не впевнені – краще не беріть у борг. Інакше доведеться розплачуватися роками.

  Гороскоп на 2017 рік для Свині обіцяє стабільність на основній роботі, на якій вона працює вже кілька років. Раптово змінювати сферу діяльності можуть тільки ризикові представники знаку, інші ж сидять і чекають кращих часів. З одного боку, це правильно: революціонер Півень стурбований не добробутом громадян, а гаслами. З іншого боку, рано чи пізно в житті потрібно щось міняти. Вирішувати Свині.

  Гороскоп кар'єри на 2017 рік


  Свині потрібно вибирати професії, що передбачають роботу з людьми. Вона прекрасно вміє залагоджувати суперечки, завжди готова йти на поступки. Але її легко обдурити, тому Їм необхідно виховувати в собі «підозрілість». Представники знаку люблять віддавати себе роботі, вони трударі до мозку кісток. Уважні до деталей і старанні. Свиней завжди поважають на роботі.

  Вогненний Півень схвалює нахабство і завзяття, йому подобаються ризикові заповзятливі люди, не гнушающиеся обманювати і брехати. У Свині є така риса характеру, вона здатна на негідні вчинки, за що потім буває справедлива покарана. Якщо вона піддасться спокусі, то Півень «нагородить» її хорошою посадою, незважаючи на моральну сторону питання.

  Звичайні трудяги Свині будуть спокійно виконувати свої службові обов'язки, не хапаючи зірок з неба. До кінця року таке завзяття до роботи обов'язково буде винагороджено: помітять вас і запропонують керівний пост. Також є ймовірність відкрити власну справу, поки невеликого «розмаху», але в подальшому має шанси перетвориться у велике підприємство.

  Гороскоп здоров'я на 2017 рік

  гороскоп здоровья для свиньиСвиня відрізняється хорошим здоров'ям. Навіть сезонні захворювання вона легко переносить і на ногах. У цьому плані потрібно бути акуратніше. Незважаючи на прагнення бути на робочому місці в будь-якому стані, в період епідемій грипу краще залишатися вдома. Свиня, як і багато хто, не любить ходити по лікарях. При погіршенні стану не варто геройствувати.

  У середині року представники знаку можуть відчути нездужання у зв'язку зі стрибками тиску. Не лікуйтеся симптоматично, дотримуйтесь рекомендацій лікарів і приймайте таблетки за розкладом. Якщо у вас є зайва вага – займіться собою. Запишіться в спортзал, робіть вранці легку зарядку.

  Обов'язково візьміть відпустку, неважливо в який час року. Поїдьте на природу, в санаторій, до моря, в село. Неважливо куди, головне, відпочити душею і тілом. Краще розбити відпустку на 2 частини, щоб відпочити два рази: наприклад, взимку і влітку. Влітку – біля моря, взимку – на лижах в горах. Проводите час з дітьми, чоловіком, частіше зустрічайтеся з друзями. Загалом – відпочивайте в своє задоволення. Не зловживайте важкою їжею, щоб уникнути проблем зі шлунком.

  Знаменитості, народжені в рік Свині

  Марк Бернес, Ернест Хемінгуей, Самуїл Маршак, Софія Ротару, Тетяна Тарасова, Х'ю Лорі, Сергій Бодров, Владислав Галкін, Джаред Літо, Вайнона Райдер.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...