ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2017 рік для Собакижінки і чоловіки

Рекламний блок

Відверто кажучи, східний гороскоп на 2017 рік для Собаки обіцяє не найкращі часи. Але! Якщо дотримуватися порад астрологів, можна «переламати хід подій. Потрібно змінювати тактику поведінки. У Собаки маса прекрасних якостей:

 • Критичний розум
 • Почуття гумору
 • Вірність
 • Великодушність
 • Чесність
 • Відданість
 • Скромність
 • У Собаки розвинене почуття обов'язку. На неї можна покластися, довірити їй будь-яку таємницю і бути впевненим в мовчанні. Разом з тим, у Собаки є й інші риси характеру: цинічність, манера робити різкі зауваження, постійно занепокоєння. Це песиміст. Собака у всьому шукає підступ, розбирає ситуацію до деталей, вишукуючи невідповідності. З одного боку, така здатність до аналізу робить з Собаки активного діяча. А з іншого – вона витрачає час на дрібниці.

  Її критичний розум здатний направити енергію в потрібне русло, Собаці слід більше довіряти саме «голові».

  Загальний прогноз на 2017 рік

  Гороскоп собакиЦей рік Півня пройде в стихії Вогню. У середні століття Вогонь вважався символом очищення, руйнуванням старого і відродженням в новому вигляді. Червоний колір – символ любові, пристрасті, повної гармонії. 2017 рік – період пристрастей, бур, протистоянь, революцій. Собака страждає від того, що відбувається навколо. Вона дуже болісно сприймає будь-яку несправедливість.

  Люди цього знаку не переносять конфліктів, обурюються, якщо незаслужено кривдять слабких. У рік Півня це буде відбуватися суцільно й поруч. Собака буде «розриватися» в яку сторону бігти, де допомога найпотрібніша. Заспокойтеся! Всім на світі не допомогти. Зосередьтеся на своїй сім'ї, ви їм потрібні.

  Собаці треба усвідомити ще один момент: нікому ваша «правда-матка» у даний період не потрібна. Ризикуєте нарватися на неприємності. «Відкопайте» в собі природну хитрість безпритульного пса: слухайте, але не прислухайтеся, ховайте ласі шматки, говорите компліменти, всіляко розташовуйте людей на свою сторону.

  Гороскоп для чоловіка


  Чоловік, народжений у рік Собаки, відчуває своє покликання в тому, щоб здійснювати великі справи. Йому неодмінно потрібно допомагати іншим, захищати, прагнути. Нюанс в тому, що гороскоп на 2017 рік для Собаки-чоловіки передрікає занадто багато ситуацій, де можна «розвернутися» широкої душі. Відповідно, питання: де йому бути в першу чергу?

  Представник знака повинен усвідомити, що його можливості не безмежні і слід тверезо оцінювати свої шанси. Собаки відмінні керівники промислових областях. Аналітичний розум, вміння систематизувати інформацію, хороші якості управлінця принесуть успіх у 2017 році. У Собаки завжди активна життєва позиція, вона говорить прямо і відверто. Суспільство довіряє таким людям. Астрологи рекомендують чоловікові пробувати себе в іпостасі політика, активіста, який виражає думку народу.

  Ще одна якість, яке допоможе досягти успіху в 2017 році: наполегливість. Якщо ця риса переможе природне пасивність, вважайте, що половина справи. Феноменальне чуття Собаки допоможе знайти вихід із скрутного становища. Чого точно не варто боятися – фінансових проблем. Собака завжди знайде «прожиток».

  Гороскоп для жінки

  Гороскоп для женщины собаки на 2017 годЖінки цього знаку не менше, а навіть більше, енергійні, ніж чоловіки. Розвивають на рівному місці кипучу діяльність. Гороскоп на 2017 рік для Собаки жінки обіцяє сто і один привід розвинути цю саму діяльність. Організуйте благодійний фонд або профспілка, рух за захист прав жінок/тварин і т. д. Рік Півня бурхливий, завжди знадобляться такі комітети доброї волі. Крім досягнення благородних цілей можна непогано заробити.

  Сімейне життя йде розмірено. Чоловік Собаки знає, що від її пильного ока не сховаються ніякі інтрижки на стороні. Неодружені дівчата шукають ідеал чоловіка. Але не проти завести легкий роман. У 2017 році великий шанс зустріти майбутнього чоловіка. Вірогідний навіть службовий роман.

  Знаходьте час не лише для кар'єри і любові. Обов'язково відвідуйте салони краси, запишіться в тренажерний зал, фітнес клуб. Відмінна ідея поїхати подорожувати. Поки на батьківщині метушня і з'ясування «хто правий, а хто хороший», потрібно їхати закордон. Нехай ненадовго, але зміна «картинки» необхідна неспокійною Собаці. Візьміть з собою подругу або родичку, розважайтеся.

  Любовний гороскоп на 2017 рік

  Любовный гороскоп собаки на 2017 годСобака – вірний партнер. Якщо вона вступає у шлюб, то це усвідомлено. Вона цінує чоловіка, прислухається до його думки. Люди, народжені в рік Собаки, віддані сім'ї, дому. Вони частіше думають про рідних, ніж про себе. Їхня жертовність часом доходить до абсурду. Однак партнер не завжди може відповісти тим же.

  У 2017 році у сімейних Собак можливі розбіжності між подружжям. Причина – напруженість ситуації в суспільстві. Рік Півня не обіцяє бути спокійним, будуть часті сварки і тривога за майбутнє. Собака схильна до неспокою і песимізму. Вам потрібно ховати глибше похмурі настрої. В кінці все закінчиться благополучно, так навіщо витрачати нерви на переживання.

  Холості представники знаку Собаки «ризикують» зустріти свою половину. Спочатку ви поставитеся до роману насторожено (втім, як і до будь-якої зміни в житті). Не пропустіть шанс побудувати міцну сім'ю. У відсутність серйозних стосунків фліртуйте і розважайтеся.

  Пари, які багато років чекають поповнення, заведуть дітей. Використовуйте будь-які шанси, не втрачайте час на очікування. Діти, зачаті в 2017 році, будуть слухняними і люблячих батьків.

  Грошовий гороскоп на 2017 рік для Собак

  Денежный гороскоп собаки на 2017 годСобака завжди вміла забезпечити свої нагальні потреби. У неї немає проблем з їжею, побутовими потребами. Але хочеться більшого: поліпшити житлові умови, придбати сучасний автомобіль, поїхати в подорож. Потрібно не тільки працювати, але шукати додаткові джерела фінансів.

  У першій половині року Собака обережний, розбирається в тому, що відбувається. Все нестабільно, криза в економіці, треба зберегти накопичене. З настанням літа ситуація прояснюється, Собака стає спокійніше. Саме час для прибутку. Не пропустіть шанс, доля сама вам підкаже, куди направити зусилля.

  В кінці року Собака може несподівано отримати велику суму грошей. Це може бути спадщину, виграш у лотерею, подарунок. Не варто відразу витрачати «шалені» гроші. Краще змусити їх працювати: покладете в банк під відсоток або вкладіть у власну справу.

  Протягом року очікуються непередбачені витрати. Не переживайте, все повернеться з лихвою. У 2017 році великий шанс зробити велику заплановану покупку. Будьте акуратніше з сумнівними партнерами. Хоча Собаку важко обдурити, у неї чуття на шахраїв.

  Гороскоп кар'єри на 2017 рік

  Карьерный гороскоп собаки на 2017 годСобака – трудоголік. Вона готова днювати і ночувати на роботі, лише б нести свою вахту. Завжди каже правду, не страждає честолюбством. Східний гороскоп на 2017 рік для Собак прямим текстом «натякає»: не час для скромності. Представники знаку готові відійти в сторону і віддати хорошу посаду більш напористому конкуренту. Категорично не можна це робити в рік Вогняного Півня.

  Проявіть свою хватку, ви заслужили хороший пост. Політика, адміністрування, управління в будь-яких виробничих галузях – ваша дорога. У 2017 або в наступному році вас чекає кар'єрний ріст, але за умови, що ви не будете флегматично спостерігати за подіями з боку.

  Астрологи кажуть, що Собака проявляє себе краще в невеликому колективі. У великих компаніях вона «втрачається». Представникам знаку слід працювати над собою, менше «пассивничать», проявляти активність у всьому. Її обов'язково помітять і висунутий на посаду. Громадськість цінує порядність і справедливість Собаки. Їй тільки треба вірити в себе, свої сили, не відходити при перших ознаках невдачі.

  Гороскоп здоров'я на 2017 рік

  Гороскоп здоровья собаки на 2017Всі чули фразу: «Заживає, як на собаці». У жінок і чоловіків цього знака хвороби проходять швидко і з позитивним результатом. Навіть у глибоко хворобливому стані Собака прийде на роботу. Не варто так себе мучити, не бійтеся взяти лікарняний. Навіть при швидкому одужанні не прагнете швидше зайняти свій пост, відпочиньте, приділіть час сім'ї.

  Особливо недовірливі Собаки надто затурбуються здоров'ям. Нескінченні походи по лікарях з приводу і без не принесуть задоволення. Нічого серйозного не знайдуть, але переживати не перестанете. Відкиньте хвилювання, займіть вільний час відпочинком. Їдьте в село, відвідайте родичів. Вам корисні часті прогулянки на повітрі. Ходите в походи, проводите літні ночі під відкритим небом. Зміцнюйте організм природними засобами: сезонні фрукти, овочі, соки. На відпочинку не варто захоплюватися алкоголем.

  Уникайте самолікування сумнівними препаратами. У разі сезонної застуди дотримуйтесь стандартним призначень лікаря. У вас хороше здоров'я, не варто шукати неіснуючі проблеми. Корисні заняття спортом. Хороша ідея придбати велосипед – прогулянки на свіжому повітрі і фізичні вправи одночасно.

  Знаменитості, народжені в рік Собаки:

  Віктор Гюго, Уїнстон Черчілль, Олександр Дюма, Бріджит Бардо, Олексій Гуськов, Юрій Гагарін, Шерон Стоун, Олег Басилашвілі, Білл Клінтон, Стівен Кінг, Вольтер, Майкл Джексон, Мадонна.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...