ГоловнаКонтакти

Kia cee'd 2017 року

Рекламний блок

Якщо судити по європейській системі класифікації легкових авто, модель Kia Ceed, яку чекає оновлення в 2017 році, відноситься до середнього класу. Сам виробник в особі автоделов з Південної Кореї не приховує того факту, що їх автомобіль розроблений виключно для продажу на території Європи. З моменту виходу в 2006 році Кіа Сід був представлений в кузові хетчбек і універсал.

Киа Сид 2017 слева

Коротка інформація про моделі cee'd

Прототип автомобіля був вперше представлений широкій публіці в Женеві, тоді як перше покоління — серійна версія показали вже в рамках Паризького автосалону у тому ж 2006 р. Збірка здійснюється в Жиліні на заводі Kia Motors, відкритому в Європі. Продаж авто почалися роком пізніше. На території Старого Світу cee'd змінив модель Cerato. На сьогоднішній день корейці ставлять Сід в один ряд з Rio та Optima, в якому перший займає проміжне місце. У 2012 році вийшло друге покоління, отримала непогані відгуки з боку автолюбителів і критиків.

Киа Сид 2017 справа

Екстер'єр

На 2017 рік, за останньою інформацією інсайдерів, запланований вихід третього покоління Kia Ceed. Деякі експерти досі не погоджуються з ними і на противагу їм висувають свою думку, в якому стверджують, що корейці готують лише рестайлінгову версію. Обидві сторони розсудить час, але щось підказує, що перший варіант, здається, актуальніше, оскільки, нагадаємо, друге покоління автомобіля побачило світ ще у 2012 році.

На шпигунських фото, зроблених потайки, видно, що екстер'єр оновленої моделі авто не сильно зміниться. В очі кидається перероблена світлотехніка, причому дизайнери, про що говорять знімки, корпіли над передньою частиною транспортного засобу, так і над задньою. Разом з цим, не можна не відзначити ті зміни, які були пророблені ними над бамперами. Знову ж таки, ця конструктивна деталь була багато в чому перероблена як спереду, так і ззаду.

Киа Сид 2017 спереди

В іншому Сід залишився вірний собі раніше. Хіба що фальшрадіаторная решітка помітно додала в розмірах, так би мовити, під стати виконаних змін, описаним вище. Також варто відзначити хромовану окантовку на корпусі автомобіля. Для противотуманок, встановлених в новинці, дизайнери корейської компанії вирішили застосувати округлу форму.

Інтер'єр

Але ось де постаралися дизайнери, так це в салоні. Всередині оновленого Кіа Сід 2017 року випуску, як стверджують інсайдери і про що свідчать викладені в мережу шпигунські знімки, абсолютно нова обробка. За словами журналістів, яким якимось чином вдалося роздобути важливі відомості, що стосуються безпосередньо цього моменту, обидва ряди сидінь і приладова панель оброблена абсолютно новими матеріалами, висока якість яких вже зараз гарантує сам виробник. Керівництво корейської компанії переглянуло своє бачення подальшого розвитку Сіда і зробило відповідні висновки.

Киа Сид 2017 внутри

Звичайно, це ще не остаточний варіант, так як до 2017 року у інженерів Kia Motors часу достатньо, однак факти говорять самі за себе, нехай до цього моменту вони і не підтверджені офіційно.

Також на знімках можна помітити інше рульове колесо. Перед водієм відкриється оновлена мультимедійна система, яка дозволить робити звичні дії в рази швидше.

Інсайдери говорять про покращеному показнику шумоізоляції, що було істотною помилкою виробника у двох попередніх поколіннях. У той же час існуюча в поточній версії система безпеки порадує водія і пасажирів розширеним набором можливостей, наприклад, контролем за швидкістю, спливаючими підказками у разі потрапляння на сліпі зони і допомогою у момент паркування.

Киа Сид 2017 салон

Технічні характеристики третього покоління моделі cee'd

Так як прямі конкуренти Kia Ceed 2017 в особі Opel Astra, Toyota Prius і Peugeot 308 GTi не сплять, в тому сенсі, що ці моделі вже оновилися, для корейського автомобіля, зібраного в Європі і продається на цьому ринку, зусиллями інженерів просто-таки необхідно додати необхідний рівень потужності, щоб у підсумку обігнати їх. За останніми даними, максимальна потужність оновленої моделі буде становити близько 120-135 кінських сил. З інформацією інсайдерів випливає, що корейці покупцеві запропонують на вибір бензинові та дизельні двигуни, а також турбодвигуни.

Киа Сид 2017 слева

Початок продажів в Росії і ціна новинки

Нова Кия Сід, очікувана в наступному 2017 р., з'явиться в Росії в першій половині року. На російському ринку будуть представлені наступні варіанти оформлення кузова моделі третього покоління: хетчбек і універсал. Напевно п'яти - і тридверні варіанти комплектації збережуться. Вартість автомобіля буде встановлено, як вважають експерти, на рівні 1-1,5 млн рублів.


Киа Сид 2017 слева Киа Сид 2017 Киа Сид 2017 спереди

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...