ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2017 рік для Тільцяжінки і чоловіки

Рекламний блок

Що ж обіцяє гороскоп на 2017 рік Тельцям? Спочатку кілька слів про характер представників. Риси знака:

 • планети: Місяць і Венера;
 • символ: Бик;
 • стихія: Земля;
 • метал: мідь.
 • Тельці спокійні люди. Здається, що вони навіть флегматичны, насправді це стресостійкі люди. Їх важко вивести з себе, Тельці дуже терплячі, особливо по відношенню до близьких людей. Але вже якщо хтось зможе їх «дістати», то місця буде мало всім. Однак спалахи гніву у Тельців вкрай рідкісні, зазвичай вони миролюбні, прагнуть до гармонійних взаємин з оточуючими.

  Тельці вміють любити. Предмет обожнювання вони практично зводять в ранг божества, не помічають недоліки, здатні навіть пробачити зраду. Це однолюби. Вони готові все життя носити обранця на руках, але навіть їх терпіння може скінчитися раптово. Не варто грати почуттями Тільця.

  Загальний прогноз на 2017 рік

  телецДля більшості знаків рік Вогняного Півня буде важким. Є ризик втратити накопичене, навколо безробіття, фінансові катаклізми, політичні чвари. Однак гороскоп на 2017 рік для Тельців сприятливий.

  Перша половина року пройде як «на гойдалках». Плани несподівано рушаться, на роботі можлива зміна керівництва, у сім'ї часті сварки. Тельцям потрібно проявити максимум такту, щоб уникнути серйозних конфліктів.

  Краще всього зберігати нейтралітет і не вплутуватися в суперечки, хоча представники знаку люблять посперечатися. Слід тримати себе в руках і все стабілізується.

  Друга половина року буде прямим наслідком вчинків навесні і влітку. Яскрава ілюстрація прислів'я «що посієш, те й пожнеш». На роботі утворюються нові цікаві проекти, в сім'ї панує взаєморозуміння. Але! Існує велика ймовірність активізації прихованих недоброзичливців, заздрісників. А ось з ними Тельцю панькатися не варто.

  У цілому, рік обіцяє бути бурхливим, але дуже продуктивним. Все у ваших руках, у тому числі і майбутні фінансові надходження. У 2017 році потрібно закладати міцний фундамент до 2020 року, це стосується, в тому числі, і особистих відносин.

  Гороскоп для чоловіка

  Щоб максимально змалювати гороскоп на 2017 рік для Тільця-чоловіки, потрібно знати його основні риси характеру:

 • практичний;
 • цілеспрямований;
 • самостійний;
 • сімейний;
 • виконавчий і вимагає того ж від інших;
 • не сприймає критику.
 • Логічно припустити, що Телець – відмінний працівник. У 2017 році такі якості як сумлінність і працьовитість будуть затребувані. Тому навряд чи він залишиться без роботи, навіть навпаки, Телець може вдало змінити сферу діяльності. Рекомендація: не варто сперечатися з новим начальством і занадто суворо ставитися до підлеглих. Можна і потрібно шукати нові можливості, проекти, партнерів.

  Сімейним Тельцям слід бути гнучкішим у взаєминах з дружиною і дітьми. Іноді чоловіки цього знака занадто принципові, що веде до розбіжностей і сварок. Телець – прекрасний батько, але занадто суворий до дочкам і вимогливий до синів. 2017 рік досить напружений в усіх відношеннях, краще навпаки бути уважнішими один до одного. У важкий час рідні завжди підставлять Тельцю плече.

  Гороскоп для жінки

  гороскоп для женщин тельцовЖінки цього знаку – по-справжньому сильні особистості. Вони, як правило, успішні в кар'єрі та особистому житті. Гороскоп на 2017 рік для Тільця-жінки обіцяє насичений період у житті. Постійні світські заходи, нові знайомства, незвичні ділові пропозиції, подорожі. Жінки цього знаку залишаться задоволені 2017 роком. Особливо, незаміжні – їм будуть часто надходити пропозиції руки і серця.

  Любовні пригоди не обійдуть стороною і сімейних Тельців. Жінка може потрапити в досить двозначну ситуацію, з якої важко вийти з честю. Тому потрібно ретельно обмірковувати свої дії, інакше є ризик серйозних конфліктів з чоловіком. На першому плані на рік Червоного Півня повинні бути сімейні цінності, вірність, відданість один одному. Це невдалий час інтрижок для жінки знаку Телець.

  Кар'єрне зростання в 2017 році – більше випадковість, ніж закономірність. Кращий спосіб пережити важкі часи – трудитися, багато і наполегливо. Однак деяких жінок у другій половині року чекають серйозні зміни і навіть підвищення до керівних посад. Особливо, якщо професія пов'язана з мистецтвом, творчістю.

  Любовний гороскоп на 2017 рік

  У любовних справах не все гладко, нерви на межі. Тельцям потрібно проявити максимум дипломатичності і терпіння до своїм другим половинкам. Варто приділяти час сім'ї, саме родичі підтримають Тільця в скрутну хвилину.

  телецСамотні Тельці мають великі шанси влаштувати своє життя. Жінки отримають масу цікавих пропозицій, навіть варіанти спільного подорожі мають місце бути. Чоловіки будуть щедрими, незважаючи на загальну фінансову напруженість. Варто уникати аферистів! Вони обов'язково будуть намагатися обдурити щасливу, презентабельну даму.

  Чоловіки Тельці ведуть себе надто легковажно. Адже жінки в них закохуються моментально, вони вміють чарувати протилежну стать. Навіть глибоко «одружені Тельці будуть поглядати по сторонах. Подумайте сто разів, перш ніж зважитися на адюльтер. Вільні чоловіки в 2017 році щосили розважаються і співчувають своїм сімейним товаришам.

  Астрологи кажуть, що якщо Телець зустріне в 2017 році свою любов, то шлюб буде яскравим і пристрасним. А зберігатися ці відносини надовго, залежить тільки від подружжя.

  Грошовий гороскоп на 2017 рік

  Рік Вогняного Півня – 12 місяців суворих випробувань. Кожен повинен наполегливо працювати, щоб забезпечити собі прожиток. Китайці вважають, що в рік Півня наростає загроза військових конфліктів. Головна порада: дисципліна і акуратність у фінансових питаннях.

  денежный гороскопПівень корислива і розважливий, а якщо враховувати стихію 2017 року (вогонь), то ці якості можна помножити. Взаємовідносини між партнерами будуть напружені до межі, один намагається таємно організувати «незалежність» від іншого. На цьому грунті можлива маса інтриг, в тому числі, і досить низького штибу». Природна обережність і спостережливість Тільця зіграють йому гарну службу в 2017 році – він інстинктивно буде уникати небезпечних ситуацій. Однак слід подвоїти пильність у будь-якому випадку.

  Є одне слабке місце у Півня – його схильність до позерства. Він любить грати на публіку, а мудрий Телець завжди може скористатися самозакоханістю Півня. Крім того, покровитель року обожнює витрачати багато грошей. Вод таким впливом знака Півня виявляться багато, в той час як Телець залишиться вірним собі бережливим людиною. Йому потрібно просто слухати свою інтуїцію. І рік пройде без втрат.

  Гороскоп кар'єри на 2017 рік


  Телець любить порядок і завжди дотримує правила. Йому гороскоп на 2017 рік обіцяє несподівані і вдалі зміни, навіть кар'єрне зростання. Все завдяки працьовитості представників знаку. Виконавчий, делікатне Тілець і криза може регулярно наповнювати свій сімейний бюджет. Астрологи рекомендують проявляти нестандартну ініціативу у справах, підходити творчо до вирішення завдань.

  У Тельця є цікава риса характеру: вміння заводити «потрібні» знайомства. Підсвідомо представники знаку прагнуть водити дружбу з «сильними світу цього». Телець любить і поважає гроші і завжди прагнути мати їх багато. А допомогти йому піднятися на вершину кар'єрних сходів допоможуть впливові знайомі. Однак не варто успіхи ставити тільки зв'язків, Тельці самі по собі прекрасні працівники. Керівнику головне грамотно ставити завдання, а Телець її виконає в кращому вигляді.

  Слід бути обережними на всякого роду корпоративних вечірках. Телець здатний провести вечір так, що вранці буде соромно згадувати, а недружньо налаштовані колеги можуть скористатися компроматом.

  Гороскоп здоров'я на 2017 рік

  телец здоровьеУ плані здоров'я Тельцям нічого серйозного не загрожує. Ці люди і самі по собі володіють відмінним здоров'ям, запас міцності надзвичайно великий. Однак Тельці схильні до шкідливих звичок. У 2017 році астрологи рекомендують акуратно ставитися до алкоголю, ні в якому разі на людях не зловживати міцними напоями.

  Навесні на Тільця зазвичай нападає хандра, він мріє про зміни і великих почуттях. В цей самий час дуже легко захворіти сезонними застудами. Чоловіки Тельці дуже примхливі, коли хворіють. Жінки намагаються навпаки, швидше повернутися в роботу. Взагалі весь рік представників знаку будуть переслідувати «занепадницькі» настрої, нервові стану часто впливати на самопочуття. Не можна хандрити! Інакше весь зимовий, весняний і навіть осінній сезони можна прохворіти.

  Астрологи і психологи рекомендують заняття спортом як панацею від стресів і нервів. Жінка Телець любить займатися своїм тілом, їй можна порекомендувати силові тренування, пілатес, пілон. Чоловік Телець зазвичай добре складний, йому потрібно тільки підтримувати форму бігом, спортзалом, щоденної мінімальної зарядкою.

  Відомі люди, що народилися під знаком Тельця

  Юрій Шевчук, Михайло Булгаков, Джек Ніколсон, Сальвадор Дали, Володимир Набоков, Борис Акунін, Девід Бекхем, Дональд Туск, Ума Турман, Наталі Орейро, Маша Распутіна.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...