ГоловнаКонтакти

Русалочка – фільм 2017 року

Рекламний блок

Не кожен актор з багаторічним стажем роботи в кіно в змозі похвалитися таким великим набором ролей, який є у Хлої Грейс Морец в її 19 років. Ця талановита дівчинка потрапила в світ кінематографа ще в шкільні роки, згодом затримавшись в ньому надовго. Щоб у 2017 році зіграти Русалочку.

"Похмура" Русалка

Хто б міг подумати, що Убивашка з «Пипца» і нова Керрі може перетворитися в прекрасну мешканку підводного світу. До речі, крім цих двох ролей у кіно, де Хлоя Морец грала хорта і мстиву героїнь відповідно, у її послужному списку можна знайти і інші "похмурі" образи. Ну і комедійних і мелодраматичних персонажів у неї вистачає. Зате тепер буде одним більше, але вже у великому проекті.

убивашка

Здається, що сили для створення гарного фільму збираються чималі. Режисером проекту призначена Ребекка Томас. Раніше вона встигла випустити лише один повнометражний фільм — «Вже не діти». Це було життєве кіно, у якому розповідається про дівчинку з сім'ї мормонів. Свою порцію позитивних відгуків картина отримала заслужено. Тепер Ребекка Томас готується спробувати свої сили на зйомках фільму «Русалонька».

Персонаж казки Ганса Крістіана Андерсена до цього моменту був задіяний в кіно різними способами: і як мультиплікації, один раз створеною радянськими аніматорами (в 1968 році), а інший — аніматорами студії Disney (1989 рік), і в якості повнометражних фільмів. Всіх і не перерахуєш, до того ж кожен з них був своєрідною інтерпретацією казки Андерсена: перед глядачами уявлялося режисерське переосмислення — його власне бачення історії.

Русалочка наших днів

На цей раз за переосмислення історії взявся відомий сценарист і режисер Річард Кертіс. Цей факт дозволяє думати, що по частині гумору «Русалонька» 2017 року перевершить усі попередні версії. Хочеться сказати, що гумор в картині, думається, буде гарним і витонченим, як це вміє робити Річард Кертіс.

хлоя морец

У той же час гарантом якості майбутнього фільму може виступати велика Британія, яка є країною виробництва. Можливо, що для участі в проекті і для своєї ролі Хлоя Грейс Морец повинна буде освоїти британський акцент. А бути може, їй це робити і не потрібно по тій лише причині, що вона вже вміє говорити з британським акцентом. У будь-якому випадку Русалочка-англійка виглядала б дуже виразно.

Що стосується вибору Хлої Грейс Морец на роль Русалоньки. Як вже було сказано, дівчинка дуже талановита і розвинена не по роках. Зовнішністю вона також не обділена. Все це в сумі дає всі підстави для того, щоб вибрати її в якості виконавиці головної ролі в майбутньому фільмі. Приємна зовнішність Хлої Морец в реальному житті так і уявляється в образі Русалочки більшості шанувальників її творчості. Якщо у творців все вийде і вони втілять в життя те, що хотіли, тоді після виходу картини в прокат її неодмінно чекає успіх. Як, власне, і Хлою Грейс Морец. І після цього юному даруванню можуть пропонувати набагато більш цікаві проекти, де вже потрібно проявляти свої драматичні таланти.

Надії на «Русалоньку»

Відомо, що зйомки «Русалочки» стартують в березні 2016 року. Якщо вихід фільм запланований роком пізніше, то, імовірно, всі сцени будуть відзняті ближче до кінця 2016 року. А це означає, що десь в цей час у Мережі з'явиться трейлер, який зможуть оцінити всі охочі. І лише після цього можна буде судити, наскільки вдалим вийшов проект: як йдуть справи з промальовуванням підводного світу, як виглядає в ролі Русалочки Хлоя Грейс Морец, як розвивається історія. Але все ж повноцінне враження про фільм можна буде сформувати тільки після його виходу на великі екрани.

хлоя

Поки що немає жодної інформації про те, чи буде майбутня картина виходити в прокат у форматі 3D. Стосовного цього проекту можна відзначити наступне: тривимірне зображення пішло б йому тільки на користь.

Синопсис «Русалочки» зразка 2017 року говорить нам, що сюжет закрутиться навколо дочки підводного короля і за сумісництвом принцеси. Одного разу вона закохалася. Як завжди, від любові багато постраждають. Русалочка повинна буде піти на певні жертви заради цього.

Говорити конкретно про що-небудь можна буде ближче до 2017 року. Ось тоді ми, мабуть, і зануримося з головою в підводний світ, не в останню чергу наповнений любов'ю.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...