ГоловнаКонтакти

Нова Chevrolet Niva 2017 року

Рекламний блок

Хоч Chevrolet і є американською компанією, модель Niva — це справжній російський позашляховик. Експерти відзначають, що джип був локалізований для Росії майже на 90%. Він випускається з 2002 року, і за більш ніж 10 років зумів знайти серед російських водіїв чималу кількість шанувальників. У 2017 році Нива Шевроле знову оновиться, і це буде вже друге за рахунком покоління автомобіля, не вважаючи його різні модифікації і випущені спецсерій.

шевроле нива 2017 сзади

Коротка інформація про моделі Chevrolet Niva

Авто випускається на підприємстві GM-АВТОВАЗ, який розташовується в Тольятті. Як видно з назви, керують нею як посадові особи з General Motors, так і функціонери з Автовазу. За більш ніж 10 років автомобіль пережив всього одну рестайлінгову версію, що вийшла в 2009 році і розроблену італійською компанією Gruppo Bertone. На цей (2016) рік був запланований випуск другого покоління моделі, але початкова дата згодом була перенесена на 2017 р. Компактний позашляховик, за чутками, буде як дві краплі води схожий на той концепт-кар, представлений в кінці літа 2014 року відбувся тоді Московському міжнародному автосалоні (ММАС).

шевроле нива 2017 на песке

Екстер'єр Шевроле Нива 2017 року випуску

Зовнішній вид Chevrolet Niva 2017, як вже було сказано вище, буде аналогічним тому, яким він був у концепт-кара Niva II. У другому поколінні автомобіль обзаведеться брутальної зовнішністю, при цьому його габарити, як стверджують експерти, залишаться колишніми. Як же вдалося інженерам GM-АВТОВАЗ зберегти сформовані пропорції і в той же час трохи видозмінити екстер'єр авто?

По-перше, завдяки кутах. Тепер корпус даної моделі компактного позашляховика порадує водія незграбними формами по всьому периметру. У другому поколінні їх буде дуже багато. По-друге, за рахунок оптики. Фари і противотуманки на передній частині корпусу тепер стали дещо звуженими, якраз під стать нового вигляду автомобіля.

шевроле нива 2017 песок

Також інсайдери стверджують, що новинка доповниться ще одним обвісом. З його допомогою забезпечується в першу чергу захист двигуна під час пересування на важких дорожніх ділянках. Також додатковий позашляховий " обвіс захищає оптику.

Колісні диски, які встигли побачити журналісти на шпигунських фото, стали 16-дюймовими. І все ж новинка виявилася трохи довше оригіналу. Все-таки без витягнутості інженери не обійшлися, так як той же додатковий обвіс не в останню чергу вимагав від них цього. У результаті розміри авто в довжину тепер становлять трохи більше 4,3 м, на відміну від 4 метрів у попередника.

шевроле нива 2017 справа

Інтер'єр Chevrolet Niva 2017

Крім екстер'єру, інсайдери встигли розглянути і інтер'єр Шевроле Нива 2017 року. Поки що виробництво було призупинено на час, їм вдалося зазирнути всередину салону на кресленнях і на макетах. Шпигуни в свою чергу зробили знімки внутрішнього оздоблення новинки, де простежується багато в чому нова приладова панель.

Компактний позашляховик спільного виробництва американців і росіян у другому поколінні порадує пасажирів і водія новими кріслами. Між першим і другим рядом сидінь, за запевненнями експертів, тепер трохи більше вільного простору за рахунок подовження корпусу моделі та інших інженерних рішень. Дизайнери намагалися зробити інтер'єр більш красивим, тоді як інженери доповнювали цей параметр необхідним рівнем зручності і комфортом. Як підсумок, що перші, що другі впоралися зі своїм завданням на відмінно, за словами близьких до джерел компанії.

шевроле нива 2017 внутри

Вони ж відзначають не тільки нову обробку салону, виконану тепер з більш дорогих матеріалів, а й такий момент, як підвищена шумоізоляція. Водій буде керувати трехспицевым рульовим колесом з додатковими функціональними клавішами, розташованими на ньому, а також перед ним повинна розташуватися мультимедійна система нового зразка.

Технічні характеристики другого покоління компактного позашляховика

Щодо "начинки" Chevrolet Niva 2017 експерти відповідають з такою ноткою сумніву в голосі, так як тут вони сумніваються в тому, що автомобіль в підсумку вийде саме в такому варіанті. Зараз їм відомо лише те, що оновлена модель компактного позашляховика обзаведеться під капотом бензиновим двигуном об'ємом 1,8 л. З його допомогою можна буде розвинути потужність майже 140 "конячок". Завдяки цьому двигуну і його набору характеристик Нива зможе надати гідну конкуренцію авто Renault Duster, на що розраховують в Автовазі. А щоб у них все вийшло, вони ще доповнять її опціональною АКП.

шевроле нива 2017 в снегу

Дата виходу в Росії і ціна новинки

Журналісти наполягають на виході другого покоління Шевроле Нива в першій половині 2017 року. До цього часу його вартість, як і ціна на поточну версію, не повинна буде перевищити планку в 1 млн рублів. Залежно від комплектації, оновлену модель можна буде придбати за 500-700 тисяч, на що дуже хочеться сподіватися.


шевроле нива 2017 слева шевроле нива 2017 шевроле нива 2017 перед шевроле нива 2017 сзади

Дивіться відео презентацію автомобіля:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...