ГоловнаКонтакти

Лід – фільм 2017 року

Рекламний блок

Фільм «Лід» вийде в 2017 році, і в ньому головним продюсером виступає Федір Бондарчук. Можливо, син відомого постановника легендарного кинополотна з епічним розмахом «Війна і світ» і сам сів у режисерське крісло, але у нього самого в даний момент часу вистачає своїх турбот, так як режисер «Сталінграда» зараз знімає «Тяжіння», ще один цікавий проект виробництва Росії, запланований на майбутній рік.

Сюжет фільму «Лід»

Давайте почнемо з синопсису. Відразу скажемо, що з нього читається, що кіно поєднує в собі різні жанри, включаючи спортивну складову, драматичні моменти і мелодраматизм відбувається. Так ось, головна героїня — дівчина на ім'я Надя. Вона ще тільки починає свій шлях у житті, але вже зіткнулася з проблемами існування, з якими зустрічається практично кожна людина. Втім, для простої дівчинки з Іркутська вони обернулися майже трагедією, тим, що вона вирішила поставити хрест на кар'єрі спортсменки. Ну або доля змусила її зробити це. Так вийшло, що Надя отримала травму, в результаті якої більше не зможе продовжувати виходити на лід. Вона, її рідні та близькі люди звинувачують у трагедії партнера. Здається, що про фігурному катанні можна забути, як і взагалі про краще життя, але з плином часу дівчина виявляє, що вона потрібна іншій людині, яка вірить у неї.Федор Бондарчук

Виявляється, що Надя, навіть з урахуванням того, що її перша зустріч з Сашею, хокеїстом, і всі наступні за нею були, м'яко скажемо, не дуже приємним проведенням часу, зауважує, що відчуває симпатію до цієї людини. Більш того, з плином часу стає ясно, що вона взаємна. Ось тут сюжет із звичайної спортивної драми переходить у розповідь про кохання, тобто стає мелодраматичним розповіддю.

Творці спортивної драми про кохання

Режисером фільму «Лід», який запланований до виходу на 2017 рік, став Олег Трохим. Це абсолютний дебютант світу кіно, за плечима якого немає зовсім нічого. Втім, раз його призначили на посаду постановника картини, серед продюсерів якої є Федя Бондарчук, значить, це комусь так треба.

За інформацією журналістів, бюджет кінострічки на даному етапі виробництва становить трохи більше 2 млн доларів, що в перекладі на російські рублі дорівнює 150 мільйонам. До речі, у «Тяжіння» бюджет дорівнює близько 6 млн американських доларів, тоді як на виробництво «Сталінграда» Бондарчук і компанія витратили набагато більше коштів — 30 мільйонів, що в 5 разів перевищує витрати на майбутній проект про вторгнення інопланетян на Землю, конкретно в район Чертаново, і у 15 (!) — на створення картини про дівчинку, яка мріє про краще життя.

Съемки фильма

Варто зазначити, що сценарій до фільму «Лід» напишуть Андрій Золотарьов та Олег Маловичко. Вони разом з іншими сценаристами були відповідальні за написання діалогів до «Примарі» режисера Олександра Войтинського, поставив раніше «Джунглі» з Сергієм Свєтлаковим і Вірою Брежнєвої в головних ролях, де ті грали подружжя, з'ясовують відносини на острові разом з тубільцями, такими кровожерливими, як і кожен з них (цікаво, що у них кровожерливість підстьобується невдоволенням подружнього життя, в той час як у тубільців... втім, як показав фільм, у тих справи йдуть так само). До речі, вони ж, в сенсі Андрій Золотарьов та Олег Маловичко, займаються створенням тексту до «Тяжінню».

Акторський склад стрічки

Головні ролі в картині «Лід» віддані початківцям акторам, в той час як на другорядних ролях зайняті досить відомі актори й актриси. Надю зіграє Аглая Тарасова, до речі, дочка Ксенії Раппопорт, раніше засвітилася в «Інтернах». До речі, її мама вже грала разом з Федором Бондарчуком у фільмі «2 дні» режисера Авдотьї Смирнової. Образ хокеїста Саші втілить на екрані Олександр Петров. Не сказати, що він — актор-початківець, адже за його плечима безліч зіграних перш ролей, так і самих різноманітних, але чогось проривного в кар'єрі у нього до цього моменту не було, хіба що серіал «Фарца».

Лёд

Саме на плечі Аглаї і Олександра покладено весь вантаж відповідальності за створення, як це називається, хімії між акторами і образами, які вони втілюють на екрані. Акомпанувати на другому плані їм будуть: Марія Аронова, Павло Майков, Ксенія Раппопорт (до речі, вона грає маму, правда, не уточнюється, чию), Ян Цапнік та Ірина Старшенбаум. У останньої досить значуща роль — конкурентки. Напевно, за сценарієм, вона буде рада тому, що Надя отримала травма, ну а далі пішло-поїхало.

Якщо судити по акторського складу, то намічається добра і цікава історія, яка буде показана в кінотеатрах. Аналогічний висновок можна зробити, прочитавши імена продюсерів, відповідальних за створення «Льоду». Серед них, крім Федора Бондарчука: Дмитро Рудовський, Михайло Врубель і Олександр Андрющенко. У кожного з цих людей за плечима більш ніж красномовний результат: у когось-«Сталінград», «2 дні», Батальонъ» і «Духless», у когось-«Привид», «Джунглі» і «Викрутаси». Як говориться, судити їх будемо після — після того, як нам покажуть готовий матеріал.

актер фильма

Оператор «Льоду»

До речі, не в останню чергу це буде залежати і від Михайла Мілашина, оператора. Раніше він знімав «Примари» і «Приватне піонерське», «Ялинки 3», «Ялинки 1914» і «Вакантна життя шеф-кухаря». У кожного з вище перерахованих проектів абсолютно різна культурна цінність, але одночасно з цим можна з упевненістю говорити про те, що у всіх з них було приємно спостерігати за самою картинкою. Спасибі за це варто сказати саме Михайлу Милашину. До речі, серед його майбутніх проектів значиться пригодницька комедія «Напарник», яка зібрала навколо себе всі ті ж імена, раніше прозвучали в тексті. Хіба що Сергія Сельянова ми не згадували, завдяки якому на світ з'явилася дилогія «Брат», кілька мультфільмів про «Трьох богатирів», «Піжмурки», «Олігарх» і пр. значущі фільми російського кінематографа.

Плодом спільної роботи не останніх людей російського кінематографа повинен бути більш ніж позитивний результат. І здається, що він таким і буде при правильному підході до справи.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...