ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2017 рік для Коняжінки і чоловіки

Рекламний блок

Східний гороскоп на 2017 рік Коня обіцяє бути плідним. Вона володіє прекрасними якостями, щоб домогтися успіху:

 • Вміння керувати
 • Енергійність
 • Здатність розташовувати до себе
 • Чарівність
 • Товариськість
 • Кінь уміє розпланувати час таким чином, що вона скрізь встигає. У компанії вона центр уваги, до неї прислухаються, їй довіряють. Однак Кінь буває запальною, може наговорити зайвого. Прагне відстоювати свою точку зору до кінця, навіть якщо не права. Незважаючи на «гарячу» натуру, у неї багато друзів і практично немає ворогів.

  Кінь – егоїстка і власниця. Стати у неї на шляху означає бути розтоптаним. Цей знак справляє двояке враження: з одного боку це небезпечна особистість, а з іншого – нею неможливо не зачаруватися. Слід пам'ятати, що у Коня гаряча кров. Не варто виводити її з себе, інакше «буря пристрастей» забезпечена всім оточуючим.

  Загальний прогноз на 2017 рік

  Коротко: все йде відмінно. Кінь впряглась у упряжку і працює, не піднімаючи голови. Півень поважає її, забезпечує тили. Коні в глобальному сенсі не про що турбуватися в 2017 році. Щоб домогтися приголомшливого успіху їй слід скорегувати поведінку.

  У рік Півня у Коня всі шанси «вичавити» з ситуації максимум. Вона професіонал у сфері управління людьми. Вміє донести потрібну інформацію і поміняти точку зору співрозмовника у вигідну сторону. У якій сфері такі безцінні якості? Саме в політиці. Кінь – блискучий політик. Рік Вогняного Півня сповнений подіями світового масштабу: революції, зміни влади, конфлікти, міжнародні домовленості. Обов'язково скористайтеся напругою в суспільстві, гните свою лінію.

  Ризикова натура представників знаку дає їм фору в 2017 році. Кінь не боїться пробувати себе в новій іпостасі. Професійні області, які принесуть їй успіх: організація масштабних заходів, поставки, тендери, держзакупівлі, армія, міжнародні проекти.

  Деяких Коней відвідає думка різко змінити місце проживання. З мегаполісу в провінційне містечко, з села до столиці, з рідної країни за кордон. Усі зміни на краще.

  Гороскоп для чоловіка

  гороскоп лошади для мужчиныУ Півня і Коні є спільна риса: прагнення до кінця сперечатися і відстоювати свою думку. «Хоч вбийте, але я правий!». Гороскоп на 2017 рік для Коня-чоловіки обіцяє період, повний спорів всякого роду. Півень і Кінь як співучасники: «добивають» опонентів доказами правоти. Противнику нічого не залишається, як піти в сторону. 2017 рік для Коня – час перемог.

  Оточуючим здається, що представникам знаку все в житті вдається легко, без зусиль. Кар'єра, сім'я, друзі, матеріальні блага. Це видимість, Кінь наполегливо і важко працювати, щоб досягти того, що має. Здатність повністю віддавати себе справі принесе успіх у рік Червоного Півня. Працездатність Коні і вміння управляти людьми помітять. Їй буде запропоновано хороша посаду.

  В особистому житті без сюрпризів: чоловіка дами люблять і всіляко намагаються сподобатися. Кінь в 2017 році – завидний жених. Однак холості представники знака не прагнуть в ЗАГС, їм ніколи. Вони занурені в кар'єру.

  Сімейні Коня рідко бувають вдома, але кожну вільну хвилину проводять з сім'єю. Будьте м'якше з рідними, вони нудьгують. Подружжю Коні астрологи радять набратися терпіння: рано чи пізно ваш чоловік втомиться і повернеться в сім'ю.

  Гороскоп для жінки

  гороскоп лошади для женщиныЖінки цього знаку практичні, розважливі, вміють добиватися бажаного. Можуть працювати не гірше за чоловіків. Гороскоп на 2017 рік для Коня-жінки обіцяє плідний період, насичений подіями. Картинка змінюється швидко, потрібно встигати пристосовуватися під пропоновані обставини. Кінь не боїться змін, в цьому її перевага.

  Жінки цього знаку не звикли керуватися порадами оточуючих. Вони діють відповідно до власних інструкцій. Однак у 2017 році є сенс прислухатися до більш досвідченим колегам. Не відкидайте руку допомоги у складній ситуації, вам потрібні друзі. Півень відчуває характер Коня, підкидаючи їй багато цікавих пропозицій по зміні роботи. Над деякими варто серйозно подумати. Тут і стануть в нагоді поради старших.

  В особистому житті також не без пригод. Кінь як магніт притягує до себе чоловіків. Це добре, що є з чого вибирати. При бажанні, вона може в будь-який момент вийти заміж. Вибирає собі супутника життя Коня уважно, оцінюючи чоловіка з усіх боків. Дерзайте, 2017 – відмінний рік для створення сім'ї.

  Любовний гороскоп на 2017 рік

  любовный гороскоп лошадиВ любові, як і в інших сферах життя, Кінь егоїстична. Їй необхідно, щоб оточуючі жили не своєї, а її життям. У чоловіка цього знаку дружина будує побут родини навколо чоловіка, все залежить від його планів і бажань. Іноді Кінь прокидається поруч з чоловіком і не розуміє, що вона тут робить. Така цікава особливість у цього знака.

  Однак жити в самоті Кінь теж не може. Доводиться лавірувати між бажаним і запропонованим. У 2017 році Кінь буде в прямому сенсі «нестримна». Незалежно від сімейного стану ця строптивица гуляє як в останній раз. Холостим представникам знака астрологи дають «зелене світло» на пригоди. А сімейної Коні треба бути обережніше: можливий конфлікт з чоловіком аж до розлучення. Діти страждають від ваших пригод.

  Справедливості заради, варто відзначити, що Кінь рано чи пізно завжди повертається в родину. Вона забезпечує рідним надійний тил, і в плані фінансів, і як глава сім'ї. Коні треба в 2017 році «включати» розум, не керуватися виключно почуттями. Особливо тим, хто народився під знаком Вогненної Коні.

  Грошовий гороскоп на 2017 рік

  денежный гороскоп лошадиГроші для Коней мають велике значення. Вона відчуває себе незахищеною без накопичень. Вона любить не самі гроші, а те, що на них можна купити. Їй необхідна фінансова незалежність.

  Кінь уміє розпоряджатися грошима. Вона розумна, розбирається в економіці, знає як зберегти і примножити накопичення. Ця риса характеру допоможе їй міцно стояти на ногах у смутну першу половину 2017 року. Весна Вогняного Півня мінлива, багато втратять фінансову стабільність. Гороскоп на 2017 рік для Коней обіцяє спокійні часи ближче до літа. А восени наполеглива праця почне приносити плоди. До зими у Коня вже буде міцна грошова «подушка безпеки».

  Протягом року будуть потрібні витрати на членів сім'ї: навчання, покупки, оплата медичних обстежень. Не дратуйтеся, це необхідно. Слід утриматися від придбання нерухомості. Не поспішайте, є шанс отримати бажане у тимчасове користування. Наприклад, при зміні роботи вам можуть надати службове житло.

  Влітку обов'язково витратьте гроші на купівлю путівок в жаркі країни. Не сидіть в задушливому офісі, дозвольте собі якісний відпочинок.

  Гороскоп кар'єри на 2017 рік


  У першій половині року Кінь почуває себе трохи не в формі. У минулому році вона дуже багато працювала і не встигала відпочивати. Рік Півня обіцяє скажений темп, Кінь поспішає. Але до початку літа вона збереться з силами. Астрологи рекомендують навесні перекласти частину обов'язків на колег, щоб сконцентруватися на своїй роботі. Кінь схильна бути зручної, але не варто перенапружуватися. У вас є своє коло обов'язків.

  Друга половина року пройде на підйомі. Кінь «підстьобують» обставини, багато цікавих пропозицій, кар'єрне зростання маячить на горизонті. Уникайте сумнівних пропозицій заробити нечесним шляхом. Вас можуть використовувати в нехорошому сенсі. Відмінна можливість представиться в області політики, торговому взаємодії з державними установами. У 2017 році Коня потрібно робити ставку на держ. апарат.

  Якщо вже є власний бізнес, розвивайте його по лінії взаємодії з великими компаніями. Не відразу, але з часом з'являться відмінні перспективи розширити штат і укрупнити бізнес. З партнерами Коня слід бути коректніше, без нав'язування свого бачення ситуації.

  Гороскоп здоров'я на 2017 рік

  гороскоп здоровья лошадиУ представників знаку, як кажуть у народі, «кінське здоров'я». Це витривалі люди, здатні витримати серйозні фізичні навантаження. З Коней виходять блискучі спортсмени. У них є важлива якість для досягнення результатів: робота до перемоги.

  У повсякденному житті вони не забувають про спорт. У 2017 році це допоможе уникнути сезонні застуди. Рекомендується звернути увагу на органи черевної порожнини: нирки, печінка, кишечник. Особливо, офісним працівникам, які практикують перекуси «на бігу». Спочатку немає часу на повноцінне харчування, потім наздоганяють проблеми. Не будьте легковажні, дотримуйтесь режим. Частіше вживайте в їжу овочі, каші, від шкідливого фаст-фуду краще відмовитися.

  Влітку їдьте до моря-океану, взимку проводите час в горах, катайтеся на лижах. Необов'язково відправлятися у відпустку з родиною. Можна відпочити один від одного, купивши путівки в різні країни. Зі спортивних навантажень астрологи радять дамам відвідування спортзалу для невеликих навантажень типу фітнесу. Особливо наполегливим і ризиковим підлогу рекомендується денс.

  Знаменитості, народжені в рік Коня

  Володимир Ленін, Микита Хрущов, Леонід Брежнєв, Рузвельт, Уго Чавес, Олександр Лукашенко, Леонід Ярмольник, Холлі Беррі, Венсан Кассель, Іван Ургант, Віра Алентова.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...