ГоловнаКонтакти

Чи буде кінець світу в 2017 році?

Рекламний блок

У 2012 році всі люди готувалися до чергового кінця світу. Але його не сталося, і зараз побутує думка: у 2017 році кінець світу таки настане. Цю дату назвала православна свята стариця матінка Матрона.

Хто така свята Матрона?

Ніконова Матрона Дмитрівна з'явилася на світло в кінці XIX століття, а саме в 1881 році. Сталося це в Тульській губернії, селі Себино. За день до пологів матері святої приснився незрозумілий сон. В ньому ще не народжена донька була в образі білої птиці, яка мала людське обличчя, але очі були закриті. Через добу на світ з'явилася дівчинка, і вона була сліпою.

метеорит

Коли дівчинку хрестили, стався ще один випадок. Можна сказати, навіть диво. Коли батюшка, тримаючи на руках Мотрю, занурював його в купіль, над дівчинкою піднявся гарний світловий стовп, від якого виходив приємний запах. Всі були вражені. У практиці священнослужителя таке було вперше, і він припустив, що Мотрону долею визначено стати святою.

Через сім років маленька дівчинка вразила маму гучною заявою про те, що скоро у Мотрони буде весілля. Мати тільки усміхнулася і не сприйняла всерйоз її слова. А на наступну добу зрозуміла, що даремно так легковажно до них поставилася. До їхнього двору одна за одною стали під'їжджати вози з людьми. І всіх їх цікавило одне питання: «Де живе незряча дівчина, яка здатна одним дотиком вилікувати людину від усіх хвороб?». Маленька Мотря вибігала з криками: «Це до мене, до мене». Ввечері цього дня вона повернулась до матері і сказала: «Я ж казала, що весілля швидко». І мати зрозуміла сенс її слів: «весілля з хворыми людьми». І з цього дня у будинок постійно приїжджали люди, яких маленька дівчинка зцілювала молитвами і дотиком руки.

У 1925 році Мотрону довелося покинути рідну домівку. Вона поїхала в Москву по причині того, що її молодші брати були комуністами і не визнавали її силу. Там і прожила вона залишок своїх днів, не перестаючи лікувати людей. У 1997 році її останки перепоховали на території Покровського монастиря. А в 1998 році Мотрю зарахували до лику святих.апокалипсис

Передбачення Святої Матрони про кінець світу

Перед самою смертю Матрона передбачала кінець світу в 2017 році. Вона вимовила: «Без воїн помруть всі на Землі. І буде у далекому 2017 році». Багато людей сприймають ці слова як пророцтво.

Говорячи про кінець світу в 2017 році, Матрона вимовила такі слова: «Поганий час йде. Не забувайте молитися. Моліться як можна частіше. Кінець вже зовсім близько. Не займайтеся життєвими справами. Вони відволікають від молитви. Звертайтеся до Бога, він врятує ваші душі».

Перед самою смертю вона сказала: «Вас очікують важкі часи, які сповнені скорботи. Ви не знаєте, які труднощі вас чекають. Моліться. Моліться. Моліться».

Матрона говорила про кінець світу в лютому 2017 року: «Жертв буде величезна кількість. Гряде війна без війни. Від неї всі помруть. Бездиханні тіла на землі ввечері лежати. Але вранці всі повстануть і все під землю піде».

Але що означають ці страшні слова, які можуть нагнати жах навіть на затятого скептика? Може бути, пророчиця мала на увазі нове пришестя Христа? Однак православна традиція заперечує цю ідею. Адже ніхто з людей не знає точну дату. Ніхто її не знає, навіть ангели. Один лише Всевишній знає відповідь на це питання.

Про що ж тоді говорила свята Матрона? Тут на допомогу приходять вчені-астрономи. За їх даними, які ґрунтуються на багаторічних спостереженнях, 10 лютого 2017 року кінець світу може настати через те, що до Землі наближається величезна комета. І велика ймовірність того, що вона може зіткнутися з нашою планетою. Руйнування, якими загрожує це небесне тіло, мають величезні масштаби. Невже свята Матрона передрікала зіткнення двох небесних тіл? Однозначно відповісти дуже складно.

метеорит врезается в Землю

Але, кажучи про пророкування святий, потрібно зазначити, що воно мало і другу частину. В ній говорилося: «Всі мертві потім воскресає. І почнеться нове життя. І буде вона не така, як минула. А стане набагато краще. І будуть люди любити Бога і любити себе».

Головне, про що говорила Матрона Столична: віра врятує від смерті. «Як шкода мені людей, які доживуть до останніх днів. Час буде жахливе і страшне. Настане день, коли перед людиною покладуть шматок хліба і хрест і змусять зробити вибір. Але тільки люди, які вірують всім серцем, знайдуть вихід і виберуть свій особливий і третій шлях». Тим, хто обере хрест, але буде без їжі, не варто зневірятися. Матінка свідчила: «Візьмете землю, скатаете в невелику кульку, і починайте молитися Богу. З'їжте його і ситі будете. Бог не залишить своїх дітей».

Як бачимо, настає непростий час. Чи буде кінець світу в 2017 році, – питання складне, відповідь на яке дасть лише час. Матінка Матрона говорила, що головне – це молитва, і тоді життя налагодиться, і люди полюблять один одного.

Пропонуємо вам переглянути відео про пророкування Матрони:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...