Діти, народжені в рік Півня 2017

Батьки, які планують дитини в 2017 році, бажають знати, якими будуть діти, народжені в рік Півня. Початок правління цього знака зодіаку припадає на 28 січня. Давно відомо, що рік народження впливає на долю і розвиток особистості, звичайно, не слід відкидати й інші чинники, що дозволяє кожній людині бути індивідуальним.

У 2017 настає рік Вогняного Півня. Символ цієї тварини пов'язаний з нестримною сміливістю, безглуздим і не завжди простим характером, лідерськими якостями і необхідністю відстоювати свою точку зору. Китайці вважають, що Півень символізує завзятість і працьовитість, бажання домагатися свого незважаючи ні на що. Цей Образ трохи суперечливий. Незважаючи на спрагу пригод, Півень все-таки має консервативні нахили, і йому важко змінювати рід діяльності та місце проживання. Він оптимістичний, але в той же час може виявляти і жорстокість, якщо хто встає на його шляху.

Маленькі діти, які народилися в 2017 році, будуть мати безглуздим характером, розвиненим інтелектом, здатністю бачити і прогнозувати події. Вони дуже старанні, що іноді може призвести до безпричинному прагнення довести все до ідеального завершення. Незважаючи на бойовий характер, Півень може терпіти дуже довго і «клюнути» в самий невідповідний момент. Нервову систему дітей, що народилися під цим знаком, доведеться берегти. Природна любов до контролю над оточуючими зробить дитину лідером у будь-якій дитячій групі, але за умови, що дар бути першим батьки не перекрили надмірними обмеженнями і опікою.

Діти в рік Півня – майбутні творчі особистості

Маленькій дитині, що з'явився на світло в цей рік, треба бути завжди чимось зайняті. Він володіє природним цікавістю і кмітливістю, любов'ю до знань. Якщо ви хочете знати, якими будуть діти, народжені в 2017, то зірки говорять, що серед них багато артистів, музикантів, художників. Природні таланти дозволяють їм стати архітекторами або інженерами, а також режисерами, письменниками або сценаристами. Відкрите бачення світу, прагнення пізнавати і створювати наділяють таких дітей творчими здібностями.

дети

Проте все не так просто. Батьки не повинні сподіватися тільки на природний дар, його треба обов'язково розвивати. Дитина-Півень має тенденцію до ліні, тому з малих років його доведеться привчати до дисципліни і порядку, адже те, що закладено в дитинстві, залишиться з ним назавжди. Пам'ятаємо, що консервативному Півневі, наділеному лідерськими якостями, важко змінювати свої погляди і установки.

Якими ще будуть наділені здібностями діти, народжені в 2017 році? Вони неодмінно розумні і схоплюють на льоту будь-які знання, які їм доступні. Крім того, такі діти мають здатність до аналітичного і логічного мислення, в тому числі і дівчатка. Робочі спеціальності не для них, тому навчання слід направити в бік науки або мистецтва.

У майбутньому дітей під знаком Півня неодмінно чекає кар'єра, але це за умови, що вони зможуть подолати природну лінь і безкомпромісність. Півень – лідер, тому для нього підходять навчальні програми, де він зможе проявити ініціативність.малыш

Як виховувати дитину-Півня

Батькам варто заздалегідь підготуватися і дізнатися, які діти будуть в 2017 році. Характер кожного малюка індивідуальний, але зірки багато в чому допомагають нам вибрати вектор розвитку. Дитина, що народилася в цей рік, здивує своїх батьків. Його будуть відрізняти проникливий розум, упертість і прояв «дорослості» вже в дошкільному віці. Він активний і наполегливий, прагне отримати те, що вважає правильним для себе.

Батькам доведеться дати малюкові деяку ступінь свободи, щоб він навчився діяти самостійно. Критика неприпустима. Діти, народжені під знаком Півня, можуть дуже болісно сприймати критику своїх вчинків. Треба частіше звертати увагу на успіхи, ніж на невдачі, інакше є ймовірність виховати низьку самооцінку. Грубим поводженням сміливість і завзятість легко перевести у страхи і невпевненість, тому Півневі треба вже з дитинства давати можливість проявляти лідерство. Це не означає, що йому має бути все дозволено. Батькам доведеться пояснити межі допустимого і навчити малюка, що іноді будуть і програші, яких треба не боятися, а вчитися на них уникати помилок.

Неприпустима і надмірна опіка. У такому випадку дитина або змириться з цим, і у нього з'являться слабкі риси характеру, або почне бурхливо відстоювати свою незалежність, а виховання переросте в боротьбу. Не люблять такі діти та брехня, яку вони помічають, і можуть не пробачити за це. Зрада близьких може в майбутньому змусити їх відмовитися від цих людей назавжди. Однак Півень – особистість терпляча і при певній мірі любові і довіри може прощати багато, поки терпець не переповниться.

Таким чином, основні якості дітей, народжених у рік Вогняного Півня:

 • творчий початок;
 • прагнення до лідерства;
 • наполегливість у досягненні мети;
 • консерватизм;
 • правдолюбство;
 • високорозвинений інтелект і проникливість;
 • упертість.
 • Дізнавшись, які діти народяться в 2017 році, батьки зможуть намітити план виховання. Якщо хочете виховати щасливу, творчу і успішну особистість, доведеться розвивати найбільш яскраві і позитивні риси характеру. Не дивуйтеся, якщо дитина здається дорослішим, ніж він є. Півень наділений природною мудрістю, його погляди часто дивують людей, а деякі їх взагалі не розуміють. Чуйність, терпіння, розвиток лідерських якостей та творчого початку – ось девіз батьків, діти яких народилися в цей рік.

  Пропонуємо вам подивитися відео про рік півня:


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: