ГоловнаКонтакти

Subaru Impreza 2017 року

Рекламний блок

Японці випускають дану модель автомобіля вже більше 20 років. Вперше Імпреза з'явилася в 1992 році, і за цей час встигла змінити кілька поколінь. Авто випускається в різних варіантах оформлення кузова, а ось на Нью-Йоркському автосалоні, який завершився на початку квітня, була представлена оновлена модель седана. Subaru Impreza 2017 з'явиться в наступному році як в США і Європі, так і в Росії. Втім, інсайдери кажуть, що в Америці, де, власне, і буде збиратися перша партія нового автомобіля (на одному із заводів в Лафайетте), новинка може з'явитися навіть восени-взимку.

Субару Импреза 2017

Коротка інформація про моделі Impreza

Наступне покоління популярного автомобіля побудовано на платформі SGP. Власне, завдяки цьому і вдалося виконати кузов седана досить оригінально і тим самим надати йому необхідної жорсткості. Інсайдери говорять, що цей показник, на відміну від попередника, був збільшений більш ніж наполовину. Зовні новинка вражає своїм сучасним екстер'єром: він динамічний, і як класичний для даної моделі, так і для авто такого класу в принципі.

Субару Импреза 2017 справа

Екстер'єр Субару Імпреза 2017 року

Вперше концепт Subaru Impreza 2017 був показаний широкій публіці в Лос-Анджелесі в кінці минулого року, але на ділі виявилося, що він не має нічого загального з наступним поколінням. У Нью-Йорку японці представили відмінний автомобіль, причому як у прямому розумінні цього слова, так і в переносному. Зате платформа Subaru Global Platform залишилося, і це, мабуть, єдине, що їх об'єднує.

Зовнішній вигляд новинки зовсім інший. Причому він не схожий на концепт, ні на попередника, хіба що в загальних рисах. Звичайно, шанувальники отримають при покупці ті ж фари, нагадують бумеранг, і ту ж фальшрадіаторні грати, схожу на неправильну гексагональну фігуру. Раз це було добре зустрінута споживачем у поточній версії, то японці не стали тут винаходити велосипед заново. Зате вони винайшли його в контексті дизайну. Кузовні лінії новинки виконані таким чином, що надають зовнішньому вигляду необхідну агресивність. Форми корпусу динамічні і підтягнуті.

Субару Импреза 2017 спереди

Повний привід у оновленої моделі представлений у вигляді помітно збільшених колісних арок, завдяки чому простежується така надійність при поверхневому погляді на цей конструктивний елемент. І якщо фари залишилися колишніми, то протитуманки були змінені. Виробник додав нові протитуманні ліхтарі на передню частину авто, так і на задню.

Інтер'єр Subaru Impreza 2017

Звичайно, відвідувачі Нью-Йоркського автошоу не могли оминути можливість побачити власними очима внутрішнє оздоблення Субару Імпреза 2017 року випуску. І тут відразу варто виділити високоякісну обробку салону. Водій тепер буде керувати автомобілем за допомогою обтягнутого натуральною шкірою рульового колеса. Більше того, сам цей конструктивний елемент виконаний з алюмінію, що надає йому не тільки потрібну ступінь міцності, а й виразну зовнішність.

Субару Импреза 2017 внутри

Вражаючий вигляд вийшов і в приладовій панелі. Японські інженери впровадили сюди сучасну мультимедійну систему, де є все, що необхідно водієві: радіо, навігатор, Bluetooth, USB і навіть окремий висновок для підключення до неї свого смартфона.

Клавіші управління перед обличчям водія розташовані по обидві сторони від рульового колеса. Журналісти відзначають, що, за запевненням виробника, чимало з них відведено для того, щоб водій зміг задавати необхідні параметри безпеки в дорозі в оперативному режимі. Додатково у салоні представлено кілька подушок безпеки. Також водію буде цікава робота з включеною системою, попередження про виїзд за межі смуги.

Субару Импреза 2017 зад

Вільного простору, на відміну від поточного покоління, в новинці стало в рази більше внаслідок продуманих інженерних рішень, що в кінцевому рахунку впроваджених в автомобіль.

Технічні характеристики седана наступного покоління

Седан Subaru Impreza 2017 здатний розвинути потужність майже 150 кінських сил за рахунок встановленого дволітрового двигуна. Також однією з його особливостей є розподіл максимальної потужності рівномірно між усіма колесами.

Субару Импреза 2017 двигатель

Інсайдери стверджують, що до моменту виходу новинки на ринок японці представлять окрему версію авто з гібридним двигуном. Як і цей движок, так і вказаний вище, якщо вірити чуткам, допоможе істотно економити паливо за рахунок впроваджених інноваційних технологій.

Початок продажів в Росії і ціна новинки

«Жага успіху», як перекладається назва Субару Імпреза з італійської мови (щоправда, в Італії прийнято говорити "impresa"), порадує всіх російських водіїв своїм виходом вже в першій половині 2017 року. Цілком можливо, що вартість новинки залишиться колишньою, тобто такою, що встановлена зараз на поточне покоління. Ціна на авто в Росії в даний момент часу становить менше 1 млн рублів в офіційних дилерських центрах.


Субару Импреза 2017 справа Субару Импреза 2017 Субару Импреза 2017 слева Субару Импреза 2017 перед

Дивіться також відео презентацію автомобіля:

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...