ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2017 рік для Пацюкажінки і чоловіки

Рекламний блок

Китайський гороскоп на 2017 рік для Щура обіцяє плідний період. Впевненість у завтрашньому дні не властива представникам знаку, проте в 2017 не варто надто турбуватися. Щур – цікава людина, у неї маса позитивних якостей:

 • Рідкісний розум
 • Великодушність
 • Схильність до благодійності
 • Заповзятливість
 • Дружелюбність
 • Разом з тим, Щур – алчна, хитра, завжди шукає вигоду, інтриган і пліткарка. На оточуючих вона справляє двояке враження: зовні благожелательна, обожнює компанії, щедра в колі друзів. А за спиною любить пліткувати і злословити. Щур – інтриган, азартний гравець. Вона може бути великодушною з тими, кого по-справжньому любить.

  Все життя Щур шукає «тепле» місце. Їй простіше добиватися свого за рахунок інших, але працювати вона вміє. Одним словом – дуже цікавий знак китайського гороскопу.

  Загальний прогноз

  У рік Вогняного Півня представникам знака Щури краще не проявляти бурхливу активність. Період сам по собі нестабільний, розумніше «затаїтися» і чекати потрібний момент.

  Важливий рада Щурам: прикусіть свій язичок. 2017 рік – не час для пліток. Півень не любитель «підкилимних ігор, йому важливо бачити те, що відбувається в даний момент. Будете брехати – отримаєте масу неприємностей. Вам слід не займатися інтригами, а зміцнювати вже сформовані зв'язки. У Щурів мало справжніх друзів, більше корисних знайомств. У 2017 році необхідно проводити час з близькими людьми, допомагати один одному в складних ситуаціях.

  У Щура є корисна риса характеру: вміння йти до кінця. У рік Півня дуже важливо не кидати розпочате на півдорозі, а використовувати будь-яку можливість домогтися задуманого. Це якість Щури подобається Півень, тому чекайте благополучного результату у справах. Не кидайтеся у сумнівні авантюри, навіть якщо вони здаються вам «залізно» дохідними.

  Гороскоп для чоловіка

  гороскоп крысы для мужчинУ представників сильної половини знака, що називається, «досвідчене» очей на вигідні можливості. Практично кожного нового знайомця він розглядає з позиції корисності. Важливо не занадто відверто демонструвати свою розважливість. Східний гороскоп на 2017 рік для Щура-чоловіки обіцяє масу «вигідних» ситуацій, вам потрібно тільки дочекатися кращої пропозиції.

  У Щура відмінна ділова хватка, за що б він не брався – все в руках горить. Навіть якщо справа виявиться порожнім, Щур доведе її до логічного кінця. У 2017 році важливий не тільки результат, але і процес. Щур схильна до накопичень, чоловікові необхідно знати, що десь лежить велика сума на непередбачені витрати. У цьому році зібрати багато не вдасться, потрібно вкладати гроші в бізнес.

  Чоловік-Пацюк сентиментальний. Для членів сім'ї він готовий на все, чим вміло користуються і діти, і дружина. Не відмовляйте їм в маленьких примхи, Вогненний Півень «схвалює» витрати на розваги. Холості Щури можуть познайомитися в 2017 році з майбутньою половинкою. Не поспішайте укладати шлюб, якщо вам і без штампа добре разом.

  Гороскоп для жінки

  гороскоп крысы для женщинДама цього знака як стратег прораховує ситуацію на два ходи вперед. Гороскоп на 2017 рік для Щура-жінки рекомендує їй трохи розслабитися, ви занадто напружені. Все буде добре, вам ніщо не загрожує. Щур підозріла і чекає каверзи, але не у рік Вогняного Півня.

  На роботі все чудово: цікаві проекти, підвищення зарплати, нова посада. Можлива зміна місця роботи, але все на краще. Єдина порада від астрологів: не брешіть про колег. Інакше ризикуєте отримати серйозний конфлікт на роботі і недоброзичливця у вигляді сварливою співробітниці. Просто робіть свою справу і заробляйте гроші.

  Не варто в очікуванні кінця світу скуповувати все на розпродажах. Ви даремно витратите гроші, а речі ляжуть мертвим вантажем. Купуйте тільки заздалегідь заплановане, радьтеся з чоловіком і дітьми. Хороша ідея купити в 2017 році ділянку землі, з'явиться можливість укласти угоду за низькою ціною.

  Сімейний човен Щури спокійно погойдується на хвилях, в домі панує любов і повагу. Холості дами крутять гарні романи. Не обтяжуйте себе зв'язками з одруженими чоловіками.

  Любовний гороскоп на 2017 рік

  Вогняна стихія 2017 року надає на Щурів сильний вплив: так і тягне закрутити любов. Перебувають у шлюбі Щури ще можуть чинити опір впливу Півня, але холості представники знаку поринають у вир з головою.

  любовный гороскоп для крысЧоловікам астрологи радять обережно підходити до вибору дами серця: аферисток вистачає. Не женіться за зовнішньою мішурою, звертайте увагу на скромних, добрих дівчат. Хоча Щури обожнюють лиск і блиск діамантів. Красива доглянута жінка як приманка для чоловіків цього знака.

  Жінки цього знаку навпаки – намагаються заманити в свої мережі заможного чоловіка. Жінка-Пацюк все життя намагається влаштуватися за рахунок багатого чоловіка, деяким це вдається. Вона вміє бути доброю дружиною й прекрасною господинею.

  Сімейним Щурам потрібно більше звертати увагу на подружжя. Частіше проводьте час разом, відвідуйте театри, кіно, виставки, не шкодуйте грошей на ресторани. Будете байдужі – чоловік може зважитися на зраду. Миттєва примха здатна зруйнувати найміцніший шлюб. Астрологи рекомендують при найменшій тріщину у відносинах намагатися виїхати кудись удвох, навіть без дітей.

  Грошовий гороскоп на 2017 рік

  финансовый гороскоп крысСхильність Щури до накопичень допоможе першу половину року твердо стояти на ногах. У цей період не варто очікувати серйозних фінансових надходжень. Час непевний, плани часто руйнуються, угоди анулюються. Не треба хвилюватися, це нормальна ситуація.

  У другій половині року нарешті-то Пацюки почнуть отримувати суттєві доходи. Деяким представникам знака відразу захочеться витратити велику суму на покупку, наприклад, нового телевізора. Навіщо він вам? Краще придбайте ділянку землі, нову машину, нерухомість в селі. Обов'язково радьтеся з членами сім'ї перед великими покупками.

  Щодо банківських вкладів астрологи не дають однозначної рекомендації. Ви не ризикуєте втратити гроші, але і значно примножити не вдасться. Подумайте, чи варто робити довгострокові вклади. Доцільніше інвестувати в новий проект. В кінці року знадобиться ваша фінансова допомога близькому родичу.

  Астрологи кажуть, що рік Вогняного Півня в фінансовому плані пройде для Щурів в позитивному ключі. Серйозно зібрати не вдасться, але і втрат не очікується.

  Гороскоп кар'єри на 2017 рік


  Гороскоп на 2017 для Щурів обіцяє успіхи на кар'єрних сходах. Пересічні офісні співробітники стануть керівниками відділів, керівників переведуть в інші, великі відділення. Працівників «розумового» праці в 2017 році чекає великий успіх. Щура протягом життя потрібно прагнути вибирати інтелектуальні професії. Вона чудовий аналітик, добре прораховує ризики. Їй потрібно працювати на біржі.

  З Щурів виходять професійні політики. Вони володіють харизмою, люди до них прислухаються. Щур завжди дає хороші поради, які потрапили в скрутні ситуації. Вона артистична, має успіх на сцені і в кіно. Вміє перевтілюватися в кого завгодно. Одним словом: вона талановита.

  У плані кар'єри більш вдала друга половина року Вогняного Півня. Щурові потрібно витратити першу половину року на аналіз того, що відбувається. Прийме правильне рішення – отримає максимум вигоди. У кар'єрному зростанні Щура допоможуть хороші зв'язки, потрібні знайомства. Не осуджуйте на адресу колег і партнерів, інакше ризикуєте зіпсувати відносини остаточно. Промовчіть, не реагуйте, будьте стриманішими у виразах.

  Гороскоп здоров'я на 2017 рік

  гороскоп здоровья крысЩур настільки неспокійний знак, що всі її проблеми зі здоров'ям пов'язані з нервовою системою. Їй необхідно бути спокійніше. Якщо хвилювання досягає піку і нервозність заважає жити – не нехтуйте заспокійливими засобами.

  Звертайтеся до лікарів частіше, незважаючи на страх медичних працівників. Щур схильна до іпохондрії, постійно шукає у себе симптоми страшних хвороб. Будьте спокійніше, нерви зовсім ні до біса.

  Щури знімають стреси найчастіше відомим способом – у колі друзів на застілля. Китайці кажуть, що Пацюк – це гурман і п'яниця. Любить смачно поїсти і рясні узливання. Звідси висновок: потрібно себе обмежувати. Щури часто страждають захворюваннями шлунка саме з цієї причини.

  У 2017 році їй не варто боятися серйозних проблем зі здоров'ям. Просто відвідуйте лікаря за графіком, не нехтуйте рекомендаціями медичних працівників. Щоб знімати напругу краще відвідувати спортзал – і для здоров'я корисно, і дешевше частих застіль.

  Влітку обов'язково поїдьте на моря, поваляйтесь на гарячому піску, пориньте в ласкаву солону воду. Наешьтесь вдосталь вітамінів, щоб не страждати взимку від застуд.

  Знаменитості, народжені в рік Пацюка

  Вільям Шекспір, Джек Лондон, Петро Перший, Лев Толстой, Валерій Харламов, Ірина Купченко, Девід Духовни, Костянтин Хабенський, Зінедін Зідан, Скарлет Йохансен, Принц Гаррі.

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...