ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2017 рік для Рибижінки і чоловіки

Рекламний блок

На багатьох зображеннях зодіакальний знак представлений двома рибами, задивлений в різні сторони. Так проявляється конфлікт в людині: між душею і тілом. Гороскоп на 2017 рік Риби розповість багато цікавого про своїх представників. Зараз мова піде про характер представників знаку.

Надчутливі Риби чуйно реагують на думки і душевні переживання оточуючих їх людей. Вони вбирають чужі ідеї та подання на несвідомому рівні.

Це не вольові люди, обставини можуть внести кардинальні зміни у їх життя. Вони повинні навчитися впевнено стояти на ногах.

Риби – знак подвійності і нерішучості. Вони швидко стомлюються, що заважає їм виконувати напружену роботу, займатися спортом або суспільно корисною працею.

Якщо терпіння знака урвався, він буде злитися, розтрощуючи все на своєму шляху. Заспокоїтися і прийти до душевної рівноваги після таких станів проблематично.

Незважаючи на складний суперечливий характер, Риби привабливі і чарівні, вони притягують до себе людей.

Можуть бути точні, відповідальні і старанні. Спектр настрою може за лічені хвилини змінитися від незламного оптимізму до чорної меланхолії.

Матеріальний добробут не особливо турбує Риб. Вони твердо впевнені, що пошуки власного Я будуть успішними лише в тому випадку, якщо фізичні потреби перестануть їх турбувати.

Представники знаку цінують свою індивідуальність, прислухаються до внутрішнього голосу і часто живуть мріями. Якщо направити ці здібності в потрібне русло, можна розвинути гідні акторські здібності. Недарма серед Риб багато музикантів, поетів і діячів культури.

Якщо Риби знайшли своє покликання в житті, вони будуть безкорисливі, люб'язні, віддані і самовіддані, їх почуття будуть ніжні і задушевны, недоліки улюблених помічатися не будуть.

Істотний недолік представників знаку – фаталізм. Вони повинні навчитися розуміти, що можуть самостійно змінювати свою долю, використати можливості.

Гороскоп на 2017 рік для Риб

Вогненний Півень обіцяє великі зміни Рибам. Ви будете сповнені нових ідей і планів, приємні знайомства привнесуть несподівані сюрпризи у ваше життя. З'явиться реальний шанс піднятися на сходинку вище не тільки в духовному плані, але і в рамках самореалізації.

Протягом усього року ваші думки будуть зайняті захоплюючими і цікавими справами.

У літній період з побоюванням ставитеся до починань у бізнесі, не ризикуйте даремно. Рішення своїх проблем ви знайдете у віщих снах. В будь-якій з ситуацій покладайтеся на інтуїцію.

Вже до осені випаде кілька можливостей по зміні виду діяльності. Вас будуть долати сумніви. Не поспішайте з прийняттям рішення.

Планування річного відпустки починайте вже в травні. Це буде час натхнення, генерації нових ідей і переосмислення всього того, що відбувається з вами.

Кінець року зірки радять присвятити підведенню підсумків. Згадайте, що планували на початку року? Що зі списку було досягнуто? Реалізація будь-яких ідей не увінчалася успіхом?

Звертайте більше уваги на досягнення, а не на втрати, не впадайте у нудьгу. Пам'ятайте: не помиляється той, хто нічого не робить.

Гороскоп на 2017 рік для Риби-чоловіки

Гороскоп для Рыб мужчинЯкщо ви мрієте досягти мети в 2017 році, проявіть чоловічі риси характеру, будьте більш різким і впевненим у собі. Чоловіків-Риб, яким вдасться відкинути сором'язливість і невпевненість в сторону, зірки гарантують і просування по службі, поліпшення фінансового стану, і гармонію в особистому житті.

До кінця року представникам сильної половини знака буде надана можливість завести цікаві знайомства з дамами і вибрати для себе супутницю життя. Рік обіцяє бути досить багатим на цікаві знайомства і яскраві побачення. Можете використати цей шанс для вибору супутниці життя.

Гороскоп на 2017 рік для Риби-жінки

Гороскоп для Рыб женщинЗустріньте рік Вогняного Півня в новому образі. Не соромтеся кардинальних змін, блондинкам пора ставати брюнетками і навпаки, довге волосся можна вкоротити до каре, джинси та спортивні штани замінити романтичними сукнями та спідницями в підлогу.

Такі зміни допоможуть самотнім представникам знака уникнути зневіри і депресії. Полюбіть себе – і незабаром прийде справжнє жіноче щастя.

У 2017 році жінки-Риби зможуть проявити свої якості, роблячи життя кращим і обеспеченнее за рахунок інших. Знайте міру і не займайтеся шахрайством, адже обдурений чоловік незабаром «розкусить» ваші наміри.

Любовний Гороскоп для зодіакального знака Риби у 2017 році

Любовный гороскоп для рыбУ любові зірки не віщують Рибам райдужних перспектив. Протягом усього року буде спостерігатися стійка нестабільність і нервозність. Гарячкові настрої будуть відзначатися не тільки у вас, але і у вашого партнера. Це небезпечна ситуація, вихід з якої слід підійти з усією відповідальністю. Якщо половинки не почнуть прислухатися один до одного, відносини можуть просто закінчитися.

Навіть з такої ситуації можна знайти вихід. Вчіться контролювати свої емоції та дії. Розвиток цих якостей характеру допоможе вирішити не тільки поточну проблему, але і допоможе в різних життєвих ситуаціях.

Друга половина року подарує прилив життєвих сил, зробить Риб відкритими, розкутими, готовими до нових стосунків. Наприкінці року відбудеться приємна зустріч, яка може перерости в тривалий роман.

Фінансовий Гороскоп для зодіакального знака Риби на 2017 рік

финансовый гороскоп для рыбФінансовий аспект життя Риб в 2017 році буде виділяти стабільність. Великих витрат не передбачається, але й суттєвих прибутків також не намічається. У грошових справах не проявляйте надмірну безтурботність, в іншому випадку можна залишитися «без штанів».

Продумані купівлі та фінансові вкладення дозволять зміцнити становище до кінця року.

По можливості ведіть журнал витрат, зберігайте чеки з продуктових магазинів. Аналіз витрат кількох останніх тижнів дозволить виявити витрати, від яких можна відмовитися або як мінімум скоротити. Ви будете приємно здивовані тим, як швидко можна заощадити кошти на реалізацію давньої мрії.

Вигідна сфера для вкладень – техніка для дому. Це може бути корисний подарунок для батьків, функціональні кухонні прилади і т. д. Беріть саме потрібний товар, а не яку-небудь соковижималку, яка буде порошитися в коморі.

Професійний Гороскоп для зодіакального знака Риби на 2017 рік


Розпочнеться рік Вогняного Півня не дуже вдало. Відносини з колегами по роботі погіршаться. Ви не зможете стерпіти низки плітки за спиною і всіма силами будете відстоювати чесне ім'я. Попередньо заручитися підтримкою керівництва, зміцнивши з ним стосунки плідною роботою.

В іншому гороскоп кар'єри сприятиме. З'являться нові вигідні проекти. Товариськість і природний магнетизм Риб дозволять їм отримати знайомства з можновладцями людьми і навіть знайти покровителя. Такі відносини принесуть вам свободу, незалежність, піднімуть самооцінку.

Реально оцінюйте свої можливості. Єдиною перешкодою для кар'єрного росту Риб стануть бюрократичні перепони чинної законодавчої системи. Підключіть свої дипломатичні навички і чарівність – будь-які перешкоди развеятся, наче дим.

Рибам, зайнятим у творчості, Півень буде цілком протегувати. Вам вдасться реалізувати найнеймовірніші проекти, нагородою стане визнання і широка популярність.

Гороскоп здоров'я для зодіакального знака Риби на 2017 рік

гороскоп здоровья для рыбПроблем зі здоров'ям уникнути не вдасться. Однак стратегічно мислячі й звиклі до планування Риби зустрінуть збої в роботі організму з готовністю. Поринаючи з головою у вирішення проблеми, знак не тільки зможе вирішити її, але й знайти ефективні методи профілактики та зміцнення здоров'я.

Особливо небезпечними для Риб в рік Півня стануть малорухливий спосіб життя і систематичне переїдання. Вирішити першу проблему дозволить купівля абонементу в тренажерний зал, другу – перехід на правильне харчування.

Щоб перебувати в гармонії з душею і тілом, відмовтеся від вживання алкоголю та психотропних препаратів. Ясність розуму понад усе.

До осені можуть загостритися проблеми з опорно-руховим апаратом. Точніше, нагадають про себе колишні травми. Не зайвим буде відвідування невропатолога або костоправа, показано лікувальний масаж.

Знаменитості, народжені під знаком Риб

Курт Кобейн, Дженніфер Лав Х'юїт, Микола Расторгуєв, Дрю Беррімор, Джордж Вашингтон, Віктор Ющенко, Стів Джобс, Віктор Гюго, Елізабет Тейлор, Джастін Бібер, Михайло Горбачов, Деніел Крейг, Михайло Пореченков, В'ячеслав Зайцев, Антоніо Вівальді, Мікеланджело Буонарроті, Шакіл О'ніл, Валентина Терешкова.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...