ГоловнаКонтакти

Рятувальники Малібу – фільм 2017 року

Рекламний блок

«Рятувальники Малібу» 2017 року будуть ремейком популярного серіалу кінця минулого століття. Було випущено цілих 11 сезонів і більше двох сотень епізодів різного ступеня якості. Перша серія вийшла в 1989 році і практично відразу здобула успіх у глядацької аудиторії різного віку. Останній епізод вийшов на телеекрани в 2001 році, тим самим поставивши жирну крапку в цій епопеї.

Популярний серіал з 90-их

Розмови про повнометражному фільмі по серіалу велися ще з тих часів, як «Рятувальники» переживали хвилю успіху. Девід Хассельхофф і Памела Андерсон були основними дійовими особами «Малібу», які не проти ідеї про те, щоб вийти на екрани кінотеатрів і продовжити свої пригоди на пляжі в усьому світі.

Спасатели Малибу

Багато води утекло з тих пір, і ось в наші дні новина про швидкий перезапуск «Рятувальників Малібу» у вигляді повнометражного фільму знаходить чималий відгук у глядачів. Звичайно, в силу віку і безлічі інших обставин Девід Хассельхофф, беззмінний Мітч Бьюкеннон, і Памела Андерсон, чарівна Сіджей Паркер, не постануть перед глядачами в своїх образах, хіба що в камео, але поки що говорити про це зарано, та й побачити це можна буде лише в 2017 році, коли картина вийде на великі екрани.

Акторський склад і сценаристи повнометражного ремейка

Новими героями, якщо вірити відбувся касту акторів, стануть герої і героїні Олександри Даддарио, Пріянки Чопра, Дуейна Джонсона і Зака Ефрона. Скласти компанію їм наважаться менш відомі актори і актриси, наприклад, Келлі Рорбах, Ильфенеш Хадера та інші.

Дивно, але герой Дуейна Джонсона був заявлений як Мітч Бьюкеннон, тоді як Девід Хассельхофф також є серед багатого акторського складу. Відразу постає питання: сценаристи, ви впевнені в своїх силах, може, краще було б прописати нову історію з новими героями, використовуючи лише основу у вигляді Малібу. Як говориться, доживемо до дня релізу і оцінимо старання "писарів".

Спасатели Малибу фильм

До речі, авторами сценарію є маловідомі люди, хіба що Роберт Бен Гарант може похвалитися тим, що колись вигадав історію та діалоги для фільму «Ніч у музеї» з Беном Стіллером у головній ролі. Але його ім'я — ще не гарант якості, так як та ж «Ніч» не була позбавлена косяків і ляпів.

Повертаючись до акторам, варто відзначити ще один момент: Келлі Рорбах значиться в ролі Сіджей Паркер. Цікаво, а Памела Андерсон як ставиться до цього? І покличуть її хоча б в камео, раз Хассельхоффа практично затвердили на одну з ролей?

Олександра Даддарио і П'янка Чопра зіграють Саммер Квінн і Вікторію Лідс відповідно. Саммер Квінн була в серіалі у виконанні Ніколь Еггерт, а от Вікторії Лідс не пригадати. Зак Ефрон змінить на посту виконавця ролі Метта Броді Девіда Чэрвета.

Режисерський погляд на знайому історію і думка оператора

Не акцентуючи занадто великої уваги на акторів і сценаристів, хочеться відзначити режисера Сета Гордона. В основному він працює на телебаченні, але серед його повнометражних робіт є такі фільми, як «Піймай товстуху, якщо зможеш», «Нестерпні боси» і «Чотири Різдва».

Якщо згадати, що йому також пощастило зняти два не найгірших епізоду для серіалу «Офіс», тоді можна сміливо заявити, що Сет Гордон розбирається в гуморі і здатний прийняти неординарні рішення, щоб розсмішити глядача придатної іронією і глузуванням.

Власне, саме комедією і замислюються повнометражні «Рятувальники Малібу», на відміну від серіалу, який наголошував на драматизм оповіді і екшн.

Ерік Стилберг подарує новим «Рятувальникам» гарні краєвиди, і він запросто може зробити це, адже на рахунку затребуваного оператора зйомки таких відомих фільмів, як «500 днів літа», «Джуно», «Мені б у небо» та ін.

Зак Эфрон

Чого чекати від нових рятувальників?

Зараз проходять зйомки картини, а говорити про сюжет або намагатися знайти трейлер до «Малібу» 2017 року ще рано. Якщо просто брати в розрахунок м'язистого «Скелю», молоду і прекрасну «Аннабет», індійську красуню «Рому» і улюбленця всіх дівчаток «Троя Болтона», тоді можна наважитися заявити про хороше кастингу і згуртованій команді, що складається з різних людей зі своїми поглядами на життя, на те, що таке добре, а що таке погано.

Не можна забувати, що в серіалі чимала кількість екранного часу було відведено людським взаєминам, дружбу і взаємодопомогу. Подивимося, що піднесе нам на цей раз покоління, яке виросло на серіалах 90-их.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...