ГоловнаКонтакти

Вибори канцлера в Німеччині в 2017 році

Рекламний блок

Вибори канцлера в Німеччині відбудуться в 2017 році. Крім того, будуть обрані 630 членів федерального парламенту.

Ангела Меркель, яка в даний час є чинним канцлером, збирається балотуватися знову. Вона прагне перемогти на майбутніх виборах в Німеччині в 2017 році і зайняти свою посаду в 4-й раз. Вперше Меркель була обрана на посаду канцлера в 2005 році. В даний час жінка знову висловила намір балотуватися на 4-й термін.

Меркель

Офіційну заяву Ангела зможе зробити не раніше початку наступного року. Очікується, що про своє рішення вона повідомить співвітчизникам в той же час. Після завершення останніх федеральних виборів, що відбулися в 2013 році, була організована «велика» коаліція. Посаду канцлера знову отримала Ангела Меркель, а її заступника – Зигман Габріель.

Ангела Меркель вже замислюється про складання плану передвиборної кампанії і його втіленні в життя. Не так давно відбулася зустріч діючого канцлера з головою ХДС Петером Таубером і Клаусом Шюлером. В ході спілкування з ними Ангела Меркель обговорила питання про стратегії майбутньої кампанії, яку планує дотримуватися на прийдешніх виборах, дата проведення яких призначено на 2017 рік.

Під час виборів буде визначено головний осіб країни, який отримає величезний вплив на її подальшу долю. Попередні вибори глави держави відбулися в 2013 році. На них чинний канцлер знову виявилася лідером перегонів і була обрана на наступний термін. Зараз Ангела виступить представником коаліції двох партій: ХДС і ХСС.

Приймати участь у майбутніх виборах чинний канцлер буде вже в 4-й раз.

Німеччина цілком може знову обрати канцлером Меркель. Приймати участь у майбутніх виборах чинний канцлер буде вже в 4-й раз. У неї дуже великі шанси на перемогу в майбутніх виборах. Forbes в черговий раз називає лідера Німеччини найвпливовішою жінкою в світі. Вона 5-й раз поспіль отримує цей титул. За Меркель слід Хілларі Клінтон, що виявила намір виставити свою кандидатуру в боротьбі за посаду глави США.

Флаг Германии

При складанні рейтингу представниць прекрасної статі, які володіють найбільшим впливом у світі, враховується кілька значень: кількість згадувань у пресі, а також можливість впливу у сферах суспільного і політичного життя.

Спілкуючись з пресою, Меркель мала офіційної відповіді, чи буде жінка балотуватися на посаду канцлера на майбутніх виборах. Вона зазначила, що в даний момент повинна приділяти всю свою увагу громадянам і станом країни, і через деякий час рішення з цього питання буде прийнято остаточно, але зараз його ще немає.

Не була відповідь і на питання, чи залишиться на своїй посаді президент Йоахім Ґаук. Вона сказала, що Гаук сам прийме рішення, яке буде підтримано нею. Але все ж, за даними ЗМІ, Меркель буде приймати участь у майбутніх виборах.

На з'їзді ХДС канцлер зробила декілька важливих заяв, серед яких було повідомлення про те, що вона може подати свою кандидатуру для участі в майбутніх виборах. Меркель зайняла посаду керівника ХДС у квітні 2000 року і знаходиться на своєму посту вже протягом 14 років.

Не так давно діючий канцлер була переобрана головою партії, отримавши 97,7 % голосів. У партії вона володіє незаперечним авторитетом протягом великої кількості часу. Меркель і ХДС – поняття нероздільні.

Ангела Меркель

Незважаючи на значну віддаленість виборів, починає виникати питання про можливих членів урядової коаліції. Нинішній союзник – соціал-демократична партія може втратити свої позиції і вплив.

Партнером ХДС може виступити вільна демократична партія. Від співпраці з СДПН Меркель, швидше за все, відмовиться, адже з членами цієї партії виникає безліч суперечок і протиріч.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...