ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2017 рік Кролика (кота)жінки і чоловіки

Рекламний блок

Назвати багатообіцяючим гороскоп на 2017 рік Кролика (Кота) складно. Це тварина любить розміреність, чітке дотримання задуманому. А господар року – Вогненний Півень – діє інстинктивно. Поки Півень бігає по двору в пошуках пригод, кіт спокійно лежить на сонечку і чекає зручного моменту. Риси характеру представників знаку Кролик:

 • Успішність
 • Скромність
 • Допитливість
 • Самовладання
 • Обережність
 • Дружелюбність
 • Китайці говорять про Кота, що він «завжди падає на лапи». Людина, народжена під цим знаком, здатний вийти сухим з води. У скрутному становищі розум Кота гарячково шукає самий безпечний вихід і знаходить. Спокійний, не реагує на провокації, привітний з незнайомими, уважний до друзів.

  У Кота маса позитивних якостей, крім одного: це поверхневий людина. Він рідко прив'язується глибоко, без найменших переживань викреслить з життя самого близької людини, якщо він не вписується в його коло. Кота не цікавить, що відбувається поруч. Йому важливий тільки особистий комфорт.

  Загальний прогноз

  Господар року наводить нескінченну суєту, ніж шалено дратує Кролика. Півень носиться з гаслами, збирає демонстрації, викрикує гасла. Коту все це не подобається, він проти усіляких революцій. Навіщо метушитися, якщо і так все добре? І неважливо, що тільки у нього добре, а в інших-повна катастрофа. Кролика чужі біди не дуже чіпають.

  Перші кілька місяців року Кіт продовжує лежати на пеньку і спостерігати за метушнею Півня. Навесні йому раптово прийде в голову, що так можна пролежати ще рік, а як же справи і все таке? До літа Кіт почне розвивати бурхливу активність. Хитра тварина навчилася обстряпывать свої справи непомітно для Півня.

  Восени Кролик впритул займеться власним бізнесом, навчиться отримувати вигоду з панує навколо безладу. У нього багато добрих знайомих, з якими можна налагодити обоюдополезные відносини. Новий Рік Кіт зустріне повністю задоволеним, велика тарілка жирної сметани йому забезпечена.

  Гороскоп для чоловіка

  Гороскоп Кролика (Кота) для мужчиныЧоловіки цього знака проявляють себе в роботі як трудівники. Вони виконують обов'язки, із завзяттям беруть понаднормову роботу. Але якщо придивитися, то стає зрозуміло – вони тільки створюють видимість бурхливої діяльності. Кіт мріє, щоб все робилося чужими руками, а він тільки прийде і злиже вершки.

  Гороскоп на 2017 рік для Кролика-чоловіки не обіцяє йому безтурботного вилежування в кутку. Доведеться працювати, щоб не залишитися без грошей. Заповзятливий Кролик відкриє свою справу, якщо раніше працював «на дядю». Ті ж, хто працює на благо держави, просто виконують свої обов'язки. Товариські представники знака не забаряться скористатися шансом і заведуть корисні знайомства «на майбутнє».

  В любовній сфері все як і раніше добре. Чарівний Кіт з легкістю підкорює дам, без докорів совісті обіцяючи їм золоті гори. Звичайно, обіцянки він не стримає, але отримає те, чого хотів. Влюбчивым і сентиментальним дамам слід скептично ставитися до залицянь Кота. Сімейні чоловіки можуть захопитися сторонніми жінками. Акуратніше, якщо дружина дізнається – бути біді.

  Гороскоп для жінки

  Гороскоп Кролика (Кота) для женщиныЖінки цього знаку злегка повільні, володіють хорошими манерами, вміють вести світські бесіди. У них спокійний меланхолійний характер, що привертає до них впевнених у собі, діяльних чоловіків. Це ідеальна дружина для керівників великих компаній, політиків, дипломатів, публічних осіб. Вона завжди залишається в тіні свого впливового в суспільстві чоловіка, сама тим часом впливаючи на нього.

  Гороскоп для Кролика-жінки обіцяє зустріч, яка переверне її усталену життя. У рік Вогняного Півня на перший план виходять різного роду активісти, революціонери, незадоволених правлячим режимом. Якщо такий діяч зустріне жінку знака Кіт – він приречений на успіх. Вона запропонує йому свій блискучий розум і корисні знайомства, за що натомість вимагатиме забезпечити надійний тил.

  Холості панянки весь рік перебувають у пошуках хорошого чоловіка. Вони дуже зважено підходять до вибору супутника життя, в середині року таке знайомство ймовірно. Сімейні Кролики стурбовані облаштуванням житла: ремонт, заміна меблів, сантехніки і т. д. Деякі навіть приймуть рішення поліпшити житлові умови, хтось переїде за місто.

  Любовний гороскоп на 2017 рік

  Любовный гороскоп Кролика (Кота)Коти закохуються дуже швидко. Чоловіки не упустять шанс позалицятися за привабливою жінкою. Навіть якщо вона невільна, Кіт без докорів совісті здатний в присутності чоловіка будувати вічка його другій половині. Жінки цього знаку люблять підвищену увагу до своєї персони. Відверто не розуміють, як можу комусь не сподобатися. Зарозумілість у Котів надзвичайно висока.

  На початку року Кроликам доведеться розривати старі зв'язки. Стосунки, що вичерпали себе обтяжують Кота, йому потрібно звільнитися. Астрологи рекомендую рвати зв'язки якомога дбайливіше по відношенню до почуттів іншої людини, все-таки вас багато пов'язувало. Не варто відразу прагнути заводити новий роман, дайте собі час обміркувати ситуацію. Однак безневинне кокетування не забороняється.

  Пари, які перебувають в міцних відносинах, зареєструють їх в 2017 році. Це правильно, Вогненний Півень «створює» міцні сім'ї. Вже перебувають у шлюбі Коти стурбовані нагальними проблемами, пов'язаними з житлом. Ймовірно, ви зміните регіон проживання, навіть кардинально. У будь-якому разі, в цьому році зміни на краще.

  Грошовий гороскоп на 2017 рік

  Финансовый гороскоп Кролика (Кота)З фінансами у Кроликів немає проблем. Це надзвичайно успішні люди, здатні отримати вигоду навіть з «дохлої» справи. Хитрий Кіт легко продасть зовсім непотрібну річ самому практичному покупцеві. Прекрасний ділок з відмінним почуттям «правильного моменту». Але є нюанс: Коти продуктивно працюють в спокійній обстановці. Суєта і дрібні неприємності зовсім вибивають їх з колії.

  Східний гороскоп на 2017 рік для Котів якраз спокою і не обіцяє. Тому потрібно вчитися діяти в екстремальних ситуаціях. У разі форс-мажору Кролику треба не панікувати, бігаючи з кута в кут, а звернутися за порадою до своїх впливових знайомих. Маючи таку кількість зв'язків, він завжди зможе забезпечити тили. Бізнес не приносить стабільний дохід, у 2017 році краще продати, ніж тягнути з останніх сил.

  Весь рік представники знаку будуть стурбовані питанням вдалого інвестування. Астрологи пропонують подумати над придбанням нерухомості. І необов'язково в межах міста: у селі, селі є прекрасні недорогі варіанти. На своїй землі завжди можна не тільки забезпечити сім'ю їжею, але і добре заробити.

  Гороскоп кар'єри на 2017 рік


  Гороскоп на 2017 рік для Кролика в плані кар'єрного росту оптимістичний. У вас всі шанси домогтися успіху. Однак є побажання астрологів: будьте активніше. Не чекайте біля моря погоди, хоча в цьому році у вас саме такий настрій, принаймні, навесні. До літа «підбадьоритеся», дозріє план по поліпшенню фінансового положення. Котам знадобиться допомога знайомих, друзів.

  Людям цього знака слід вибирати професії творчої спрямованості: акторська майстерність, продюсування, музика, живопис і т. д. Жінка знайде себе у сфері надання послуг, особливо в індустрії краси. У Котів розвинене бачення прекрасного, у них хороший смак. Відкривайте салони краси, СПА центри, косметичні кабінети. У вас не буде відбою від клієнтів. Психологи стверджують, що в неспокійні часи жінки витрачають найбільше грошей саме в салонах, прагнучи бути ще кращим.

  Котам слід в 2017 році проявляти старанність у роботі. У цьому випадку обов'язково буде бонус у вигляді підвищення на посаді або успіху в бізнесі. І не брешіть про колег, інакше ризикуєте нажити ворогів.

  Гороскоп здоров'я на 2017 рік

  гороскоп здоровья Кролика (Кота)Всі хвороби Котів від його ліні. Деякі представники знаку готові роками страждає від хронічної болячки, але нічого не робити для усунення причини нездужання. А все тому, що лінь ходити по лікарнях, колись здавати аналізи, незручно щогодини приймати таблетки. У вас є відмінний шанс виправити ситуацію саме в рік Червоного Півня, коли в повітрі так і витає енергійність.

  Активному відпочинку Кролики воліють лежання на дивані. І даремно! Половина ваших болячок саме з-за цього. Встряхнитесь, купіть велосипед, почніть робити з однодумцями захоплюючі велопрогулянки. Або сходіть в похід, проведіть пару ночей в наметі під відкритим небом. Ви здивуєтеся, наскільки покращиться ваше самопочуття.

  У літній час Кроликам рекомендується оздоровитися в приморському пансіонаті, пройти там необхідні процедури. Обов'язково слід знайти можливість відвідати місто, в якому давно не було або про який мрієте багато років. У відпустку візьміть з собою кохану людину, це буде незабутній час для вас обох.

  Люди, що народилися в рік Кролика (Кота)

  Йосип Сталін, Альберт Ейнштейн, Вальтер Скотт, Олег Єфремов, Ельдар Рязанов, В'ячеслав Котьоночкін, Володимир Меньшов

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...