Потрібні подарунки на Новий рік 2015

Новий рік вже близько і краще подбати про потрібні подарунки заздалегідь, ніж похапцем бігати по магазинах в останні дні. В голові не вкладається, що подарувати своїм друзям, колегам, рідним і близьким на це свято? Як вгадати з подарунком і приємно здивувати, порадувати людину своїм сюрпризом? Запитати прямо про бажаний подарунок не зовсім тактовно, тим більше людина не завжди зможе озвучити свої бажання в основному відмахнеться простою фразою про те, що не треба нічого.


1. Подарунки на Новий рік для колег і знайомих.


Колеги і знайомі, з якими немає занадто близьких відносин, але в той же час їх не можна залишити без уваги на Новий рік.

Стало традицією кожен рік пов'язувати з символом тварини за східним календарем і прийдешній 2015 - це період Синьою (за деякими джерелами - Зеленої) Дерев'яній Кози (Вівці). Тому можна запастися сувенірами у вигляді тварини - покровителя 2015 року або з його зображенням, наприклад, статуетки, магніти, брелоки, календарі, фартухи, прихватки, ручки, блокноти, скарбнички, кружки, тарілки і багато іншого.


suvenir1


Новий рік передбачає собою веселощі, відпочинок, тому можна на подарунок для колег і знайомих придбати алкогольну продукцію в красивій упаковці, наприклад, коньяк, шампанське, віскі і так далі. Так само як варіант для презенту слід розглянути наступні товари: кава, елітний чай і різні солодощі.


Недоречними подарунки для віддаленого оточення людей вважаються косметичні засоби, парфуми, нижня білизна, так як є ризик не вгадати смакові уподобання або розмір придбаного виробу.


2. Подарунки на Новий рік для друзів.


Друзі - це близькі люди, які завжди поруч, вони варті особливого подарунка. Щодо придбання презенту допоможе спостережливість, варто звернути увагу на те, чого не вистачає людині, що він хоче купити. Часто друзі діляться подіями, які є першими помічниками у виборі подарунків. Наприклад, дитина розбила улюблену вазу, не вистачає красивого посуду, зламався електрочайник, тостер, потрібно оновити постільна білизна і так далі.


Подарок на Новый год


Якщо товариші володіють почуттям гумору, то вони будуть раді подарунку-жарті, наприклад, гуртку з афоризмами, футболки з приколами, різними сертифікатами про присвоєння звання «Містер - непорозуміння» і так далі.


Якщо у одного немає конкретного переваги або у вас не вистачає фантазії, то як варіант презент на Новий рік можна розглянути подарунковий сертифікат великого магазину. Як правило, зазвичай для жінок вибирають подарунковий сертифікат косметичного, ювелірного магазину чи салону краси, для чоловіків - магазину побутової техніки або чоловічого одягу.


3. Подарунки на Новий рік для батьків.


Мама і тато - це люди, які подарували життя, виховали, перебували завжди поруч, раділи перемогам і співпереживали невдач в дитинстві і продовжують виконувати свої батьківські обов'язки по сей день.


У Новий рік є можливість виразити всю свою любов і повагу до батьків теплими словами та корисними подарунками. Батьки - це особлива категорія людей, для яких не шкода ніяких коштів і подарунок буде залежати від фінансових можливостей, наприклад, путівка на відпочинок, квитки на концерт, присвячений Новому року, сучасний телевізор, ноутбук і так далі.


Подарок на Новый год


Можна подарувати щось для душі, наприклад, тато захоплюється рибалкою, то він зрадіє новим рибальським приладдям або подарунковому сертифікату рибальського магазину, а мама, любить в'язати, вишивати, придбати що-небудь для цієї творчості.


4. Подарунки на Новий рік для дитини.


Діти відрізняються від дорослих щирістю і безпосередністю, тому вони самі озвучують свої бажання. У Новий рік прийнято виконувати дитячі мрії, тому варто придбати, те, про що дитина мріє. Подарунком для дитини може бути іграшка, настільна гра, книга, для старших дітей - телефон, або комп'ютерна відеогра, планшет і так далі. З'ясувати уподобання дитини можна в простої домашньої бесіді та взяти до відома.


Подарок на Новый год


Щоб відчувалася атмосфера свята, то подарунок може принести Дід Мороз на замовлення або родич у костюмі цього чарівного персонажа. Слід замовити новорічний лист від імені Діда Мороза, яке надійде поштою або самостійно написати і покласти в поштову скриньку.


5. Подарунки на Новий рік для дружини.


Дружина - не тільки супутниця життя, вона насамперед жінка, яка хоче бути коханою і бажаною. Для дружини є маса варіантів приємних сюрпризів на Новий рік: путівка на двох або всією сім'єю в теплі країни, гірськолижний курорт, подарунковий сертифікат в магазині нижньої білизни, косметики, салон краси або абонемент у фітнес-зал. Все залежить від фінансового доходу і переваг коханої жінки, про яких легко дізнатися з особистих розмов.


Подарок на Новый год


Подарунки кухонного начиння або побутових приладів, таких як ваги, мікрохвильова піч і так далі потрібно уникати, бо можна ненароком образити.


6. Подарунки на Новий рік для чоловіка.


Новий рік - це пора виконання бажань. Потрібно з'ясувати, про що мріє ваш улюблений чоловік, може бути, він завжди хотів ексклюзивні годинники, нову акустичну систему в автомобіль, абонемент в тренажерний зал або відвідати гірськолижний курорт. Дізнатися переваги благовірного легко в звичайних домашніх бесідах або розмові з його друзями.


Подарок на Новый год


Подарунки не тільки приємно отримувати, але й дарувати, особливо якщо вони потрібні і несуть радість. Нічого не замінить вдячний погляд і усмішка своїх коханих, рідних та друзів. Щасливого Нового 2015 року!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: