Весілля в 2016 році

Свадьба в 2016 годуВ організації весільного торжества кожна деталь має величезне значення, адже вступ у сімейне життя – важливий і дуже відповідальний крок у житті кожної людини. Саме тому при підготовці до весілля не варто нехтувати навіть дрібницями.

Для того щоб подружні стосунки склалися найкращим чином, необхідно вибрати вдалий день для весілля. Про те, вдалою чи буде весілля в 2016 році, який є високосним і які дати сприятливі для одруження, а які ні, піде мова в нашій сьогоднішній публікації.

Весілля в 2016 високосному році (Вогненної Мавпи)

Дуже часто закохані пари чують від друзів і родичів про те, що не варто одружуватися у високосний рік – це погана прикмета. Весілля, намічена на високосний рік, за загальним переконанням не принесе нічого хорошого. Багато людей вважають, що рік, що складається з 366 днів дуже небезпечний і загрожує неприємностями. Правда це чи домисли, постараємося розібратися.

Незважаючи на те, що високосний рік – не найкращий час для організації весільного торжества, багато закохані люди хочуть вступити в подружні відносини. Звернемося до історії. У давні часи вважалося, що шлюб у високосний рік буде вдалим, якщо пропозиція піде не хлопець, а дівчина. Таким чином, високосний рік є покровителем наречених.

Крім того, існує багато способів впоратися з забобонами про весілля у високосному році. Насправді, весілля в 2016 році нічим не відрізняється від вступу в шлюб в іншому, не високосному році. Один із способів такий: один з родичів може сказати «Вінцем вінчаю, а не високосним кінцем», і шлюб буде вдалим і довгим і обов'язково щасливим. Йдучи в ЗАГС у високосному році, ні наречений, ні наречена не повинні озиратися назад – це не обіцяє щастя в сімейному житті.

Існують прикмети і щодо весільного вбрання. Якщо сукня нареченої буде нижче колін, той і шлюб триватиме дуже довго. Після завершення урочистостей не рекомендується ділитися весільними аксесуарами та одягом.

Одруження в 2016 високосному році принесе молодятам щастя і любов, якщо вони зможуть придумати що-небудь незвичайне свято, запросять відомого людини і музика на весіллі буде виключно веселою.

Нагадаємо, символ 2016 року – Вогняна (Червона) Мавпа. Весілля в рік цього покровителя повинна бути екстраординарною і проходити під знаком творчості – з цікавими сценками та святковим сценарієм. У 2016 році вступ у шлюб принесе молодим любов і щастя, якщо в організації заходу буде виявлений творчий підхід.

Сприятливі дні для весілля в 2016 році

В 2016 році, як і в будь-якому іншому, будуть особливо сприятливі дні для укладення шлюбу. З астрологічної точки зору, правильно вибрана дата для одруження не менш важлива, ніж сумісність характерів партнерів. Розглянемо, в які дні краще всього вступати в шлюб помісячно.

Січень

На жаль, в січні зірки не рекомендують офіційно оформляти відносини. Цей місяць більше підходить для розширення дружніх контактів. Шлюб, укладений у першому місяці 2016 року буде вдалим, якщо пара не буде прагнути до ущемлення інтересів і волі один одного. Подружнє життя буде щасливим у тих пар, які не люблять нудьгувати.

Лютий

У лютому буде кілька особливо сприятливих для вступу в сімейне життя днів – з 14 по 18 число. Шлюб, укладений у цей період обіцяє бути довгим і міцним. Не менш вдалими днями для укладення шлюбу будуть 20 і 25 лютого.

Березень

Сприятливі дати для весілля в 2016 році в березні відсутні. В цьому місяці не буде жодної дати, на яку можна було б призначити весілля. Це період, коли партнери не надто налаштовані на хвилю любові. Шлюб, укладений в березні принесе більше неприємностей, ніж радості. Краще утриматися від офіційного оформлення відносин.

Квітень

У цьому місяці хороших днів для весілля теж немає. На квітень випадає Великий піст. Церква не схвалює шлюби, укладені в цей період.

Травень

Традиційно вважається, що люди, які одружуються в травні, будуть мучитися все життя. Однак у травні 2016 року буде багато сприятливих днів, на які можна намітити проведення весільного торжества. Сприятливим буде союз, укладений у період з 15 по 27 травня.

Червень

У червні самим сприятливим днем для вступу в шлюб буде 17 червня. Варто також звернути увагу на 25 число. Одруження у цей день обіцяє довге і щасливе сімейне життя.

Липень

6 липня вважається Днем поцілунком, і цей день дуже підходить для організації торжества. Шлюб, який ґрунтується на любові й довірі можна укласти в такі дні: 13, 15, 18, 20, 25 липня.

Серпень

Практично відсутні сприятливі дати для весілля в 2016 році і в серпні. Можна виділити 12 серпня – шлюб, укладений у цей день принесе не тільки довге подружнє життя, але і сімейне благополуччя. В інші дні поєднуватися шлюбом не рекомендується через велику кількість церковних свят в цьому місяці.

Вересень

У вересні не так багато сприятливих днів для одруження. З усіх днів слід зупинитися на 18 числі. Шлюб, укладений у цей день принесе молодятам любов та достаток.

Жовтень

Сприятливі дати для весілля в 2016 році в жовтні відсутні. У цьому місяці від ідеї поєднуватися шлюбом краще всього відмовитися. В жовтні не буде жодного підходящого дня для походу в ЗАГС.

Листопад

У листопаді буде всього один день, який підійде для весілля – 3 листопада. В усі інші дні починати сімейне життя не рекомендується.

Грудень

В кінці року сприятливими датами для оформлення відносин будуть 6 і 11 грудня. Інші дні для організації весільного торжества не підійдуть.

Таким чином, у високосному році для весілля не дуже багато сприятливих дат і тому молодятам слід з усією серйозністю поставитися до підбору дати для вступу в сімейне життя. Пропонуємо вам ознайомитися з несприятливими днями для весілля в 2016 високосному році Вогненної Мавпи.

Несприятливі дні для весілля в 2016 році

На думку астрологів, особливо несприятливі для весілля періоди молодика, повні і зміни чверті місяця. Від укладення шлюбу під час місячних затемнень краще відмовитися. Утриматися від одруження варто і в дні великих церковних свят, свят, а також постів і поминок.

Січень

Несприятливі дні для весілля: 5-25, 28 і 30 січня.

Лютий

Майже весь місяць крім: , 10, 13, 19, 21, 24 і 26 лютого.

Березень

Всі дні березня не підходить для одруження. У цьому місяці буде кілька затемнень (сонячне і місячне).

Квітень

Не варто вступати в сімейне життя у період з 1 по 12 з 12 по 28 числа. Цей місяць – період церковного посту і шлюби небажані.

Травень

У травні краще відмовитися від весілля в наступні дати: з 1 по 15 число і 28, 29, 30, 31 травня.

Червень

Весь місяць несприятливий для весілля.

Липень

Майже весь місяць, крім: 2, 6, 9, 13, 11, 15, 18, 20, 21, 24, 25 липня.

Серпень

Несприятливі дні для вступу в шлюб: з 2 по 22, і з 22 по 31 серпня.

Вересень

У вересні небажано одружуватися з 1 по 21, а також 23, 24, 27, 30 числа. У цьому місяці буде 2 затемнення (місячне і сонячне).

Жовтень

Весь місяць не обіцяє міцних подружніх стосунків, за винятком: 2, 10, 15, 16, 20 і 21 числа.

Листопад

У листопаді шлюб не рекомендується укладати з 1 по 14 з 18 по 28 числа.

Грудень

Слід утриматися від весілля 1, 3, 4, 7, 8, 14, 15 і з 19 по 31 числа.

Сподіваємося, що наша стаття допоможе вам вибрати найбільш вдалий день для весілля в 2016 році.

На завершення рекомендуємо вивчити зміни в державній програмі материнський капітал в 2016 році.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: