Красиві і популярні імена хлопчиків в 2016 році

Красивые и популярные имена для мальчиков в 2016 году

Як назвати хлопчика в 2016 році


Багато батьків вже за кілька місяців до появи малюка, починають підбирати йому ім'я. У хід йдуть книги, що пояснюють значення того чи іншого імені, деякі радяться з родичами і друзями. Вважається, що ім'я здатне впливати на характер і долю людини, саме тому його вибір так важливий.

Придумуючи, як назвати хлопчика в 2016 році, потрібно дізнатися, що означає ім'я, якими рисами воно може наділити малюка. Важливо і звучання імені: людей, названих «твердими» іменами, відрізняє впертість і рішучість, а хлопчики, чиї імена звучать м'яко, зазвичай більш спокійні та лагідні. Ім'я повинно поєднуватися з по батькові та прізвищем. Поширені і прості прізвища – Сидоров, Петров – можуть звучати дивно з незвичайними і рідкісними іменами.

Рекомендуємо також почитати про дітей, народжених в 2016 році, їх характер і гороскоп.

Гарні імена для хлопчиків в 2016 році по місяцях

Вибираючи ім'я для дитини, можна відштовхуватися від того, коли він з'явився на світло. Для кожного місяця є найбільш сприятливі імена.

Вважається, що «зимові» діти мають твердий характер, вони наполегливо домагаються своїх цілей, бувають непоступливі і свавільні. Астрологи радять давати таким малюкам «співучі» імена.

 • Хлопчика, народженого в грудні, можна назватьАлексей, Едуард, Артем, Микола, Аполлон
 • «Січневого» підійде хлопчику ім'я Максим, Сергій, Анатолій, Олександр, Аркадій, Микола
 • Дитини, що з'явився на світ в лютому, радять називати Кирилом, Борисом, Тимофієм, Олегом, Павлом, Арсенієм.
 • «Весняні» діти часто наділені талантами, швидко навчаються, мають відмінну пам'ять, але, в той же час, вони можуть бути образливими і нерішучими. Тому їм радять давати більше «тверді» імена.

 • Дитині, який з'явився на світ у березні, підійде ім'я Артем, Матвій, Ярослав, Микита, Юрій.
 • Для «квітневих» дітей можна вибрати імена:Микола, Володимир, Лев, Михайло, Захар, Іван.
 • Хлопчикові, який народився у травні, рекомендується дати ім'я Борис, Сергій,Костянтин, Михайло або Віталій.
 • Добрих і відважних «літніх» дітей радять називати наступними іменами:

 • Для народжених у червні вдалим вибором стануть імена: Олег, Всеволод, Дмитро, Іван, або Гнат.
 • «Липневої» хлопчика можна наректи Валентином, Георгієм, Євгеном, Назаром, Степаном.
 • Для дітей, народжених у серпні, підійдуть імена:Роман, Родіон, Юрій, Володимир, Іван, Серпень.
 • Астрологи вважають, що дітям, які народилися восени, підходить більшість імен. Такі люди різнобічні, мають багато талантів, вміють вчитися на своїх помилках і звичайно легкі в спілкуванні.

 • «Вересневого» хлопчику можна дати ім'я Денис, Лаврентій, Давид, Євген.
 • Якщо син з'явився на світ у жовтні, подумайте про те, щоб назвати його Олександром, Георгієм, Павлом, Миколою, Філіпом.
 • Хлопчикові, який народився в листопаді, підійде ім'я: Альберт, Дмитро, Василь, Тимофій, Остап.
 • Старослов'янські імена

  Говорячи про гарні імена для хлопчиків в 2016 році, не можна не нагадати про існування старослов'янських імен. Нерідко при виборі імені для дитини батьки звертаються до своїх коренів. Все частіше в дитсадках і школах з'являються Любомири, Лучезары, Благомиры. Ці імена наділяють хлопчиків мужністю і благородством. Часто старослов'янські імена закінчуються на «-слав» (Ярослав, Ростислав, Борислав, Радослав), «-волод» (Всеволод, Беловолод), «-мир» (Любомир, Радомир, Добромир).

  Одні слов'янські імена звучать звично, інші ж можуть здатися дуже незвичайними, тому при виборі імені потрібно бути впевненими, що дитині буде комфортно з ним жити. Коли хлопчик підросте, можна докладно розповісти йому, що означає його ім'я. Старослов'янські імена несуть глибокий сенс: «борець за мир», «добрий і розумний», «незламний». Знаючи значення свого імені, хлопчик, напевно, буде носити його з гордістю.

  Православні імена

  Часто батьки обирають для своїх дітей церковні імена, сподіваючись, що так дитина знайде духовного покровителя, який буде оберігати його протягом усього життя. Православні імена зазвичай «співочі», а тому приємні для слуху: Адам, Гаврило, Дмитро, Єлисей, Іларіон, Ісмаїл, Марко, Платон, Серафим, Лука, Петро і т. д.

  При підборі церковного імені, краще поспілкуватися із священнослужителем і дізнатися, в честь кого з небесних покровителів наректи малюка. Також рекомендуємо вивчити наступний календар чоловічих імен.

  Православний календар імен хлопчиків 2016 року по місяцях


  Имена мальчиков 2016 года, согласно православному календарю

  Православний календар імен хлопчиків 2016 року


  Популярні імена для хлопчиків в 2016 році

  Чоловічі імена, які сьогодні особливо популярні, не були рідкістю і двадцять років тому. За статистикою, малюкам в нашій країні найчастіше дають імена: Андрій, Олександр, Ілля, Дмитро, Олександр, Артем, Владислав, Кирило, Єгор, Сергій, Іван, Ярослав.

  Якщо ж ви схиляєтеся до рідкісного імені, варто подумати, чи оцінить дитина в подальшому таку сміливість. Все-таки Дионисы і Аскольды будуть залучати до себе більше уваги, ніж Михайли і Антоны. Краще не давати хлопчику ім'я, якщо ви побоюєтеся, що воно може стати приводом для насмішок.

  Можна назвати хлопчика незвичайним і одночасно модним ім'ям. Наприклад, Герман, Дем'ян, Гнат, Ян. Найбільш популярні імена для хлопчиків в 2016 році наступні: Аскольд, Бернард, Бажен, Варфоломій, Генріх, Діоніс, Марсель, Мікель, Натан, Омар, Рудольф, Флорентий, Еріх.

  Іноді батьки дають синові ім'я родича. Тут потрібно бути обережними, особливо, якщо у людини, на честь якого називають дитину, була важка доля. Втім, у європейських сім'ях це досить поширене явище. Першому синові там часто дають ім'я дідуся по батьковій лінії, а другому – ім'я дідуся по материнській лінії.

  Вирішуючи, як назвати дитину, керуйтеся своїми почуттями. Нехай ім'я дається з любов'ю і вірою в те, що воно принесе малюкові удачу, яка буде супроводжувати його все життя. А віруючим людям варто покласти в основу свого вибору православний календар імен хлопчиків 2016 року по місяцях.

  А якщо ви тільки плануєте зіграти весілля, рекомендуємо вивчити весільний гороскоп на 2016 рік. Бажаємо вам щастя, любові і успіху у всіх починаннях!


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: