Прикраса будинку і кімнат у новорічну ніч 2015 року

В настанні новорічної ночі кожна родина прагне прикрасити свій дім і кімнати, красиво накрити стіл і створити в цей день атмосферу затишку і комфорту для близьких людей.


Кімната для свята.


Для початку потрібно визначити, в який з кімнат буде проходити святкування нового року, оскільки її потрібно буде найбільше прикрасити до свята. Ця кімната повинна бути просторою і вільною, щоб помістити святковий стіл і залишити трохи місця для танців і розваг у це свято.

В настанні 2015 року будинок слід прикрашати в різних відтінках синього і зеленого кольорів. Вони дуже сподобаються символу нового року - козі. Ця тварина символізує собою витонченість, витонченість і сімейний затишок, тому вкрай важливо приділити велику увагу на всі дрібниці при оформленні будинку до свята. Ретельно потрібно прикрасити кімнату, в якій буде проходити свято. В якості прикрас слід використовувати різнокольорові гірлянди, срібні й золотисті намистини і камінчики, блискучі сніжинки і кульки. Оцінить символ року та наявність виробів зроблених своїми руками, таких як в'язані серветки, іграшки на ялинці, декоративні вази. Всі ці речі зможуть не тільки привернути щастя і удачу в наступному році, але і створять неповторний комфорт і затишок всім учасникам свята.


komnata


Святкова ялинка.


Найголовніше прикраса новорічної ночі це святкова ялинка. У 2015 році її потрібно прикрашати в різнокольорові гірлянди, яскраві кульки, переливаються дощики, мереживні бантики і різнокольорові намистини. Але слід додати і іграшки, зроблені з деревини, різні види фігурок кози, блискучі сніжинки. Паперові гірлянди для оформлення кімнат краще вибирати в срібному, зеленому, синьому або золотому кольорі. Символ 2015 року завжди оцінить оригінальність і незвичайність при прикрасі новорічної ялинки і вдома.


Новорічне оформлення стін і меблів.


Меблі і стіни в новорічну ніч теж не можна залишити без уваги. Меблі в кімнатах можна доповнити м'якими ковдрами, декоративними подушками, різними м'якими іграшками. Якщо в будинку є камін, то його можна прикрасити в'язаними носочками з яскравими малюнками, як прийнято робити в Америці.

Стільці до святкового столу можна оформити красивими чохлами з великими бантами, рюшами або воланами. Замість чохлів можна використовувати кольорові великі хустки для прикраси спинок стільців.

На комоди, журнальні столики і на святковий стіл можна розставити маленькі конфетчицы наповнені солодощами в кольорових обгортках.

На стінах слід закріпити блискучий дощик, кольорові паперові гірлянди та мішуру.


Як би розкішно та вишукано не був прикрашений будинок, головне щоб це свято всі зустрічали в колі рідних і улюблених людей. Це і стане головною запорукою настання щасливого нового року.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: