Дід Мороз і Снігуронька на Новий рік

Близькість самого головного в році свята починає відчуватися задовго до 31 грудня. Чарівне настрій витає в повітрі, наповнює кожного з нас новими мріями, сподіваннями чогось світлого, радісного і дивного, що ось-ось має відбутися. Підтримання святкової атмосфери сприяють ошатно оформлені вітрини магазинів, переливаються мільярдами різнокольорових вогників гірлянди на вулицях і площах міст, ялинки, прикрашені величезними скляними кулями, що поспішають у пошуках подарунків покупці, новорічні ярмарки з сувенірами в яскравій упаковці і петардами, і інша атрибутика, свідчить, що Новий рік не за горами. Здається, навіть якийсь особливий, привабливий і чарівний запах, властивий лише новорічних свят, висить у повітрі.


Подарок на Новый год


Особливо люблять Новий рік діти. Для них це найулюбленіше свято, коли здійснюються всі мрії (а дорослі намагаються, щоб це було саме так!). Батьки, як правило, докладають всі зусилля, щоб привітати своїх чад якось незвично. Звичайно, деякі йдуть по простому шляху і просто кладуть під ялинку подарунок в яскравій упаковці. Можна скільки завгодно «годувати» дитини байками про те, що Дід Мороз відвідав ваш будинок вночі, щоб покласти під ялинку заповітний подарунок. Але якщо малюк хоч раз не побачить фізичної підтвердження існування Діда Мороза, то придумана казка стане поволі тьмяніти, і, врешті-решт, ваша дитина якось видасть: «А я знаю, що Дід Мороз - це ти!».

Щоб підтримувати щиру дитячу віру в існування цього казкового персонажа, можна скористатися послугами одного з святкових агентств і замовити Діда Мороза на будинок. Для малюка це, напевно, буде самим радісним і дивним сюрпризом, про який він буде потім з захопленням згадувати. Веселі конкурси, хоровод навколо ялинки, відчуття сбывшегося дива і подарунок, отриманий з рук справжнього Діда Мороза - що може бути краще? Замовлення Діда Мороза - це новорічна казка, яка відвідала ваш будинок.


Дід Мороз - бажаний гість і на дорослих вечірках. Сьогодні в моді оригінальне проведення свята. Якщо в ролі ведучого на приватній чи корпоративній вечірці буде Дід Мороз - свято, однозначно, вийде унікальним і незабутнім. Кожен присутній зможе зануритися в атмосферу чарівництва і казки, стати трохи щасливішими і скинути з себе вантаж повсякденних турбот. Відмінний відпочинок гарантовано! Меж можливостей для професійних артистів, які працюють у святковому агентстві, не існує. Хочете - ваше свято прикрасить традиційний Дід Мороз з онукою Снігуронькою, який весь вечір буде розважати і веселити гостей, а потім обдарує кожного яким-небудь приємним подарунком зі свого заповітного мішка. А, може, бажаєте чого-небудь більш пікантного? Тоді Дід Мороз і Снігуронька підготують для вас «доросле» виступ з танцювальним шоу і стриптиз-номерами.


Артисти можуть за вашим бажанням прийти до ваших рідних і принести їм новорічне привітання. А можуть влаштувати веселий розіграш напередодні Нового року, який потішить і здивує ваших друзів. Новорічна програма в кожному випадку буде оригінальною, приготовленої спеціально для вашого свята. Професійні артисти, одягнені в красиві костюми, подарують вам незабутні враження, радісні емоції і море веселощів. Пам'ятайте: як зустрінеш Новий Рік, так його і проживеш. Зустрічайте свято в атмосфері радості, щастя і справжніх чудес, і нехай все це супроводжує вас у новому році! Любові і щастя вам!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: