Весілля у високосний 2016 рік - чи варто?

Можно ли жениться в високосный 2016 год

Щаслива весілля в 2016 високосному році


Кожна людина практично з самого дитинства мріє про те, щоб завести власну міцну сім'ю. А дівчата до того ж мріють про казкову, шикарною весіллі, на якій вона буде справжньою королевою. Весілля – це одне з найвідповідальніших заходів в житті кожної людини, тому тут не може бути незначних дрібниць, весілля важливо все.

На стадії підготовки до одруження майбутнім молодятам належить вирішити масу питань. І одне з головних питань – вибір придатного для весілля дні. Навіть люди, мало вірять у забобони, в питаннях підготовки до весілля часто звертають увагу на повір'я та прикмети, від яких може залежати вся подальша спільне життя. Не є винятком і Весілля в 2016 році Мавпи. Давайте розберемося у всіх тонкощах вибору дні для весілля в 2016 році, і розглянемо народні прикмети, пов'язані з весіллям.

Можна одружуватися у високосний 2016 рік?

А почнемо розмову з відповіді на питання, чи можна одружуватися в 2016 році. Багато читачі вже знають, що 2016 рік - високосний. В наші дні високосний рік вважається дуже негативним періодом, в який відбуваються самі неприємні події в усіх сферах життя. Багато людей вірять, що у високосний рік не варто починати жодних важливих справ, тому що вони спочатку будуть приречені на провал. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що 2016 рік для весілля не підходить зовсім. Але чи так це насправді, чи подібні забобони позбавлені здорового глузду?

Щоб знайти відповідь на це запитання, звернімося для початку до вірувань наших предків. В давні часи на Русі високосний рік вважався "роком наречених". У високосний рік дівчата мали можливість вибирати женихів самостійно. Сватів в ці роки в сім'ї наречених посилали саме дівчата. Виходить, що наші предки зовсім не хвилювалися з цього приводу.

При цьому православна церква, як, втім, і будь-яка інша не встановлювала ніяких обмежень на період високосних років раніше і не встановлює зараз. А якщо подивитися на статистику катаклізмів, терактів, катастроф, то у високосні роки таких подій відбувається нітрохи не більше, ніж у звичайні роки.

Виходить, що весілля на 2016 високосний рік може бути призначена без проблем, і ніяких бід таке рішення не віщує. Швидше за все залежить від суб'єктивного ставлення людини до високосному році. Якщо людина глибоко переконаний, що весілля у високосному році обов'язково призведе до розриву шлюбу, грати в цей рік весілля, мабуть, не варто. Але якщо людина ніколи не надавав значення неперевіреними забобонам, то не варто цього робити і зараз.

Отже, підходить 2016 рік для весілля, ми з'ясували, тепер давайте визначимо сприятливі дні для цього заходи.

Невідповідні і сприятливі дати для весілля 2016 року

Якщо нам вдалося заспокоїти вас, давши відповідь на питання, чи можна одружуватися в 2016 році, і ви вирішили не відкладати одруження, пропонуємо перейти до наступного важливого питання – визначення сприятливої дати для весілля.

Астрологи вважають, що вибір дати для весілля – це найбільш важливий вибір у всьому процесі весільної підготовки. Дата весілля здатна надавати настільки ж сильний вплив на майбутнє спільне життя, як і астрологічна сумісність молодят. Нерідко причиною серйозних розбіжностей у сім'ях і навіть розлучень виявляється саме невдало вибрана дата одруження.

При підборі дати весілля астрологи рекомендують враховувати не тільки поточне і майбутнє розташування зірок на небі, але й індивідуальні гороскопи молодят. Тому рекомендуємо щонайменше вивчити загальний весільний гороскоп на 2016 рік.

Календар весіль на 2016 рік

Сприятливі дні для весілля

 • Перший місяць року січень – не найкращий період для створення сім'ї. У цьому місяці абсолютно відсутні сприятливі дні для весілля;
 • У лютому зірки сприяють створенню міцної сім'ї 14, 18, 20 і 25 числа;
 • Несприятливий час для укладення шлюбу – і весна 2016 року. У березні, квітні, травні також немає жодного сприятливого, з точки зору астрології, дня для весілля;
 • Ідеальним днем для одруження в липні буде 25 число;
 • У липні, серпні, вересні і жовтні також відсутні сприятливі дні для весілля;
 • Восени гарантований успіх шлюбів, укладених 3 листопада;
 • В останній місяць року ідеальними днями для весілля стануть 6 і 11 грудня.
 • А якщо в цей період ви плануєте не тільки зіграти весілля, але і народити дитину, дізнайтеся про дітей, народжених в 2016 році, їх характер і гороскоп.

  Несприятливі дні для весілля

  Якщо не виходить зіграти весілля в один із днів, перерахованих вище, але весілля обов'язково треба зіграти в 2016 році, що ж зіграйте її в інший день. Але настійно рекомендуємо не робити цього в наступні дні:

 • Несприятливі дні для одруження в січні: 2, 4 – 25 включно, 28, 30 числа;
 • У лютому астрологи не рекомендують грати весілля в період з 1 по 6, 8 і 9, з 11 по 13, з 15 по 17, 23, 27 і 29 числа;
 • В березні буде одразу два затемнення: 9 березня – сонячної затемнення, 23 березня – місячне затемнення. З цієї причини весь березень несприятливий для укладення шлюбу;
 • Практично весь квітень не підходить для весілля. Найбільш негативними днями в цьому місяці будуть: 1, 4 – 9, 11 і 12, 14 – 16, 18 – 23, 25 і 26, 28 – 30;
 • Негативний вплив Меркурія робить невідповідним для вступу в шлюб і період з 1 по 22 травня. Також негативними днями в цьому місяці будуть 23 – 26, 28 – 31 травня;
 • Несприятливими днями для весілля в червні будуть 1 – 4, 7, 10 – 17, 20 – 22, 24, 27 – 30;
 • У липні астрологи не рекомендують вступати в шлюб 1, 4 – 8, 12 – 16, 19, 22 і 22, 25 та 26, 28 та 29;
 • Негативний вплив Меркурія робить невідповідними для весілля наступні дні серпня: 2 – 6, 9 – 13, 15 – 19, 22, 25 – 31;
 • У вересні очікується сонячне і місячне затемнення, що робить цей місяць повністю непридатним для укладення шлюбу;
 • У жовтні варто утриматися від весілля 1, 5 – 8, 12 – 15, 18 – 19, 22, 26 – 31;
 • Негативними днями для укладення шлюбу в листопаді будуть 1, 2, 5, 7 і 8, 11, 12, 14, 18, 21 – 26, 28 – 30;
 • В грудні не підходять для весілля 1 – 3, 5, 7 – 10, 14 – 16, 19 – 31.
 • Треба сказати, що якщо люди щиро люблять один одного, то весілля в 2016 високосному році, зіграна навіть в самий негативний з точки зору астрології день, не може вплинути на щасливе сімейне життя. Якщо ж хтось з пари спочатку був нещирий зі своїм партнером, то навіть найбільш сприятливе розташування зірок не зможе зберегти в цілості такий шлюб. Але для інтересу можете почитати і любовний гороскоп на 2016 рік.

  Вінчання в 2016 році


  Венчание в церкви

  Обряд вінчання в православній церкві


  Весілля для багатьох людей не обмежується лише урочистим одруження в РАГСІ і подальшим застіллям. Все більше людей останні роки звертаються до обряду вінчання. І тут треба сказати, що астрологічний календар календар вінчання, як правило, відрізняються. Тому перед призначенням дня вінчання варто з'ясувати, в які дні православна церква допускає здійснення цього Таїнства.

  Відразу рекомендуємо вивчити календар православних постів в 2016 році. Саме в ці дні православна церква не проводить вінчань.

  Традиційно найбільш сприятливими днями для вінчання вважаються дні, починаючи від свята Хрещення Господнього до Масляного тижня. Хорошим днем для вінчання вважається і перша неділя після Великодня. Також, згідно з православним традиціям, для вінчання чудово підходять дні після Петрового посту аж до Успенського посту. Восени для вінчання підходять всі дні, крім періодів постів і днями перед православними святами.

  В православній вірі існує чотири основних пости: Великий, Петрів, Успенський і Різдвяний. У періоди цих постів вінчання не проводяться. Також у православ'ї існують короткі пости, що тривають всього один день: перед Хрещенням, перед днем Пам'яті Усікновення голови Іоанна Предтечі, перед святом Воздвиження. Також вінчання не проводиться в особливі дні поминання померлих родичів. У 2016 році такі дні випадають на наступні дати: 5 і 26 березня, 2 і 9 квітня, 9 і 10 травня, 18 червня і 5 листопада.

  На закінчення бажаєм, що ваше весілля в 2016 році стала справжнім яскравим святом, а сімейне життя було щасливим і радісним! Щастя вам, любові і достатку!

  Наостанок рекомендуємо подивитися фото весільних суконь 2016 року. Можливо, ви виберете для себе підходящий варіант.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: