Декорування квартири до Нового 2015 року

Символ майбутнього року - дерев'яна зелена (синя) Коза. Саме цією обставиною продиктовано особливості новорічного декору квартири. При виборі колірної гами рекомендується дотримуватися синіх і зелених відтінків. Ялинкові прикраси, гірлянди, сніжинки на вікнах, свічки і навіть серветки на святковому столі необхідно вибирати в бірюзових, салатних, фісташкових, блакитних, волошкових тонах. Астрологи не рекомендують використовувати при декоруванні яскраві, кричущі кольори. Краще, якщо це будуть акварельні, пастельні тони.


Для того щоб Ваш будинок наповниться атмосферою свята в цьому році рекомендується використовувати банти.


Бантики можна прикріпити до вінок з ялинових лапок, доповнивши його шишками, пофарбовані в срібний або блакитний колір. Диванні подушки можна перев'язати атласними стрічками. У рік Кози не можна обійтися без дзвіночків. Один невеликий дзвоник обов'язково поставте на святковий стіл, що б заслужити прихильність зеленої (синій) Кози. Дзвіночки в синьо-зеленій гамі рекомендується повісити на ялинку або ялинові гілки. Коза любить все натуральне, тому якщо у Вас штучна ялинка, то принесіть додому кілька натуральних ялинових лап. Нехай квартира наповниться запахом хвої. Коза неодмінно це оцінить.


kolokol1


Вітаються всілякі зображення Кози.


Це можуть бути фігурки, малюнок скатертини або серветки. Симпатично виглядають дитячі малюнки невеликих форматів, закріплені на ялинці. Коза повинна відчути себе бажаною гостею у Вашому домі. Приготуйте їй кілька сюрпризів. Може бути, це будуть страви з капусти і листового салату, а може бути свічки синьо-зелених відтінків. Дерев'яні сувеніри будуть дуже до речі в рік Дерев'яної Кози. Тому використовуєте при декоруванні дерев'яні ложки, шкатулки, фігурки. Вони будуть доречні в якості сувенірів-подарунків гостям. У рік Кози актуальні квіткові малюнки. Серветки або скатертина із зображенням васильків, дзвіночків або незабудок добре впишуться в символіку майбутнього свята.


Однак не варто забувати і про традиційних новорічних символах.


Фігурки Діда Мороза актуальні кожен новий рік, тому їх можна поставити на полицю або під ялинку. Зверніть увагу на всі приміщення квартири, а не тільки на те приміщення, де плануєте зустрічати Новий Рік.

Щасливого Нового Року!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: