Новорічні шаблони на вікна з паперу своїми руками в рік Півня 2017

В періоди гострого дефіциту, коли асортимент прикрас до Нового року був досить обмежений, кожна сім'я виходила з положення по-своєму. Хтось вирізав фігурки з фольги, хтось- сніжинки з серветок, а самі творчі натури використовували кисті і фарби. Але прилавки сучасних магазинів пропонують величезний вибір готових прикрас – від настінних панно до яскравих вітальних розтяжок і гелевих наклейок на вікна.

Тим не менш, у багатьох сім'ях зберегли традицію спільного виготовлення паперових виробів. Звичайно, досконалості і точності ліній вони помітно поступаються промисловим аналогам, але приносять в наші будинки набагато більше тепла і затишку. Адже що може бути краще спільних посиденьок у передсвяткові вечора? Що може бути душевніше самостійно виготовлених прикрас? Традиційні паперові сніжинки ми пропонуємо вам доповнити ще одним цікавим елементом – шаблонами з паперу.

Украшение окна при помощи шаблоновВирізаними і розфарбованими шаблонами можна прикрасити ялинку і вікна

Відміну від шаблонів трафаретів

Давайте розберемося, чим відрізняється шаблон від витинанки або трафарету. Поняття трафарету знайоме нам з дитинства. Зазвичай це аркуш паперу з прорізаними в ньому фігурними отворами. Для того, щоб перенести малюнок, трафарет прикладається до шибки, а прорізи в ньому зафарбовуються. У часи СРСР найпростішим способом створення зимових візерунків було використання зубної пасти – і виглядає добре, і змивається просто.

На відміну від трафаретів, витинанки не розфарбовуються. Вони являють собою фігурно вирізані паперові або картонні зображення, які закріплюються на вікнах або вивішуються на мотузочках в дверних і віконних отворах.

Новогоднее украшение кофеШаблони і трафарети служать для оформлення вікон, напоїв та випічки

У свою чергу, шаблони – це малюнки, які переносяться на скло або ж вітальну листівку. Перенесення на обрану поверхню і розфарбовування шаблонів дає можливість створювати різноманітні колірні поєднання, реалізуючи свої креативні ідеї. Виготовлення таких трафаретів, безсумнівно, сподобається як дорослим, так і дітям, перетворивши процес створення новорічних прикрас в цікаву гру.

Як використовувати шаблони?

Першим ділом шаблон треба роздрукувати на папері. Щоб прикрасити новорічним малюнком віконце, вам знадобиться закріпити папір з зовнішньої сторони вікна (не довіряйте цю роботу дітям). Для цього можна використовувати скотч. Ну а далі все просто – обведіть лінії малюнка і приступайте до прикрашення. Полегшити процес відмивання стекол по закінченню свят вам допоможе використання спеціальних фарб і крейди.

Украшение окна на Новый годМалюнок, створений за шаблоном, буде святковим і акуратним

Залучайте до процесу розфарбовування всіх домашніх і, звичайно ж, дітей – вам буде гарантовано кілька годин захопленої творчої роботи вашого чада. До речі, шаблони відмінно підходять не тільки для прикраси вікон вашого будинку, але і для створення хенд-мейд листівок для бабусь і дідусів, і навіть розпису домашніх різдвяних пряників.

Якщо ви вмієте малювати – вибір малюнка обмежений лише вашою фантазією! Ну а для решти читачів ми розміщуємо велику добірку малюнків , щоб ви могли зробити свята яскравими та незабутніми!

Шаблони на Новий рік Півня 2017

Завантажити всі новорічні шаблони

Новогодний шаблон Петушки

Новогодний шаблон Символ 2017 года

Новогодний шаблон Мультяшные петухи

Новогодний шаблон Снеговики

Новогодний шаблон Праздничные колокольчики

Новогодний шаблон Санта и подарок

Новогодний шаблон Свеча с остролистом

Новогодний шаблон Мышка и снеговики

Новогодний шаблон Дед Мороз

Новогодний шаблон Снеговик и рождественский венок

Новогодний шаблон Еловые лапы

Новогодний шаблон Нарядные ёлки

Новогодний шаблон Ангел на облаке

Новогодний шаблон Праздничные ангелы

Новогодний шаблон Санта-Клаус с оленем

Новогодний шаблон Рождественские свечи

Новогодний шаблон Свеча

Новогодний шаблон Кошка у окошка

Новогодний шаблон Снеговик с елкой

Новогодний шаблон Пряничный домик


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: