Ворожимо на кар'єру

Взагалі, різних видів ворожінь існує величезна безліч, і всі вони відбуваються абсолютно різними методами. А найцікавіше, що люди нерідко скоюють різні обряди, адже ну дуже цікаво дізнатися про своє майбутнє. Так само існує величезна кількість тем для ворожіння - це нескінченні пошуки багатства, звуженого і просто щастя. Зупинимося на ворожінні на багатство, а точніше на кар'єру.


Існує три досить простих способи - це ворожіння на картах, ворожіння по льоду і ворожіння на воді.


Ворожіння на картах слід починати з того, що колода повинна бути добре перетасована. Після того, як колоду перетасували, розкладаємо карти на 4 рівні колоди по 9 карт. Тепер потрібно подумки поставити самому собі питання: "Як скоро мене чекає кар'єрний зліт?". Далі з першої колоди починаємо знімати карти, поки не побачимо першого туза і відкладаємо його собі. Якщо відразу ж під першим тузом розташовується ще один туз, то його теж забираємо собі. Так само можливий варіант, що другий туз або всі інші перебувають у цій же колоді, але не відразу після першого туза, а через карту, то тоді ці тузи тобі не потрібні, береш тільки першого. Таку ж процедуру проводиш і з рештою трьома колодами карт.


Подарок на Нровый Год


Тепер у вас на руках є якась кількість тузів - це і вирішить вашу кар'єрну долю:


- якщо у вас на руках всі чотири туза, то вам вже найближчим часом світить карколомний кар'єрний зліт


- якщо у вас три туза, то зростання кар'єри буде протікати з чималенькою швидкістю, але все ж період очікування, хоч і не дуже довгий, у вас буде.


- якщо у вас два туза, це означає, що ваш кар'єрний шлях тільки починається. На здійснення мрії є надія, за неї і потрібно чіплятися, щоб все вийшло


- якщо у вас на руках лише один туз, то вам слід змінити рід своєї діяльності, оскільки в цьому вам нічого не світить.


Ворожіння по льоду, здійснюється теж дуже просто.


Потрібно наповнити яку-небудь неглибоку тарілку водою і дуже пильно вдивитися в своє відображення на воді і, дивлячись на себе, подумки поставити питання "Моя кар'єра складеться там-то?" Питання має на увазі конкретне місце і характер вашої роботи. Якщо всі ці нехитрі операції виконані, потрібно поставити миску в яке-небудь морозний місце зразок балкона взимку або морозильної камери, а вранці подивитися на лід, що утворився:


- якщо лід утворився горбом, то кар'єрний зліт буде стрімким.


- якщо лід вимерз рівно, то кар'єрне зростання буде рівною, без будь-яких потрясінь.


- якщо лід застиг нерівно, то у кар'єрі будуть відбуватися як злети, так і падіння.


- якщо років вимерз впадинкой, то кар'єрного успіху вам зовсім не бачити.


Ворожіння на воді


проводиться з допомогою тазу, наповненого водою наполовину, встановленого на рівну поверхню. За його бортах потрібно прикріпити паперові смужки, на яких будуть написані можливі кар'єрні події, такі як, наприклад, підвищення, догана тощо. Потім половинку шкаралупи волоського горіха потрібно вставити невелику свічку, таким чином, щоб вийшло подобу кораблика, і поставити його на воду в середину таза. До якихось папірців кораблик підпливе і спалить їх - тим і здійснитися.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: