ГоловнаКонтакти

Форд Фокус Електрик після рестайлінгу покажуть світу в 2017 році

Рекламний блок

Американський автоконцерн Ford Motor Company» оголосив про початок робіт по рестайлінгу інноваційного електромобіля Ford Focus. Модель обіцяють представити світу вже в 2017 році. Розробка електромобілів стане для корпорації однією з найбільш перспективних сфер діяльності. Як заявляють представники керівництва компанії, за п'ятирічний період заплановано вкласти понад $4.5 млрд. інвестування даного сегмента виробництва. За цей час компанія має намір розширити частку електрокарів до 13 моделей, що складе близько 40% всього модельного ряду.

Электромобиль Форд Фокус Электрик 2017Концептуальний дизайн електрокара Форд Фокус Електрик 2017

Чого очікувати від нового електромобіля компанії Форд?

Новий Форд Фокус Електрик буде здатний всього за півгодини підзарядитися до 80% від загальної ємності електродвигуна. Отриманого заряду вистачить, щоб проїхати 160 км. Інноваційні розробки компанії сприяють зниженню рівня забруднення навколишнього середовища. Розрахунки фахівців свідчать про те, що до 2050 року цей рівень стане на 90% менше, ніж у 2010 році. Вже в 2017 році фордівська электроновинка почне поставлятися на ринки Сполучених Штатів і країн європейського регіону.

Новини від «Форда» призвели до того, що сегмент електрокарів збирається оновити й інший німецький автогігант – представники БМВ обіцяли почати рестайлінг авто, що працюють на електромоторі або гібридної версії двигуна. Представники автоконцернів європейського регіону підтримали цю ініціативу своєю заявою про впровадження у виробництво моделей з електродвигунами. Зокрема, російський «ГАЗ» також розглядає перспективу випуску електрокарів на базі автомобіля «Газель NEXT».

Відео-огляд і тест-драйв електрокара Ford Focus

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...