Що не забути зробити перед Новим роком

Щоб Новий рік не перетворився на тягар з приготуванням різноманітних страв і обмірковуванням розваг для гостей, варто заздалегідь розробити план підготовки до незвичайного свята. Що необхідно зробити перед Новим роком?


Подарок на Новый год


1. Варто насамперед подумати, наскільки це свято буде витратним. Щоб не залишитися після новорічних канікул без копійки або, ще гірше, з боргами, краще тверезо оцінити фінансові можливості сім'ї і відразу відкласти певну суму на святкові покупки.


2. Тих, кого хочеться побачити в новорічну ніч, краще запросити заздалегідь, поки бажані гості і друзі не отримали запрошення від когось іншого.


3. На той випадок, якщо планується поїздка до родичів або знайомих, потрібно раніше обзавестися квитками. Навіть в сучасний час просунутих технологій можна зіпсувати собі відпустку через відсутність квитків.


4. Про подарунки також слід дбати заздалегідь. Обов'язково треба приділити увагу рідним і друзям, і краще передбачити їх мрії або потреби заздалегідь. На всякий випадок треба мати під рукою додаткові подарунки. Раптом нагрянуть неждані гості?


5. Зовнішній вигляд - невід'ємна частина свята. Тому похід в салон краси, купівля наряду повинні бути внесені в список передноворічних завдань. Не варто забувати і про членів сім'ї, дружини і дітей. Якщо чоловік іноді може сам подбати про свій імідж, то з малюками треба разом вибрати карнавальні костюми для дитячого ранку в дитячому саду або школі.


6. Меню, як невід'ємна частина новорічного свята, вимагає ретельного продумування. Можливо, на столі повинні виявитися не тільки улюблені родинні страви, але і які-небудь нові частування. Можна запропонувати гостям прийняти участь у спільному столі і принести свої коронні страви.


7. Святковим в Новий рік повинен бути не тільки вечеря, але і інтер'єр. Можна оформити житло в стилі символів наступаючого року. Традиційними прикрасами є святкова ялинка і ялинкові іграшки, гірлянди, які можна розвісити по всій кімнаті.


8. Новорічна ніч не повинна перетворюватися в нудні посиденьки за столом. Цікаві конкурси, оригінальні поздоровлення і тости, пісні та сценки зроблять спільний вечір по-казковому чарівним.


9. Напевно крім усних побажань кожен приймає вітання по мобільнику і в інтернеті. Щоб не витрачати багато часу за електронними гаджетами, відповідаючи на повідомлення, краще підготувати шаблони, які можна розіслати відразу кільком контактам.


10. Навіть відзначаючи свято у веселій компанії, обов'язково потрібно виділити час для сім'ї.


У святковій суєті не треба забувати і про себе. Краще відпочити перед веселими гуляннями і з'явитися перед гостями з гарним настроєм


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: