Ворожіння на Старий Новий рік 2017

Ще здавна ворожіння на Старий Новий рік вважалося найчеснішою і вірним способом хоч одним оком заглянути в майбутнє і дізнатися свою долю на найближчий час. Ніч з 13 на 14 січня – особливий чарівний час, пов'язане з безліччю обрядів, ворожінь і традицій, які роблять свято Старий Новий рік по-справжньому містичним і загадковим.

Коріння обряду ворожіння йдуть в далеке минуле, до язичницьким божествам. Зараз же, незважаючи на технічний і науковий прогрес, люди все ще вірять у ворожіння, ходять до ворожок, екстрасенсів і самі проводять різні обряди, щоб дізнатися про майбутнє.

Деякі правила, яких слід дотримуватися, щоб ворожіння на Старий Новий рік 2017 було по-справжньому правдивим:

  • під час ворожіння в будинку (або в кімнаті) не повинно бути ні кішок, ні собак, ні іншої живності, адже домашні тварини можуть перешкодити духам відповідати на Ваші запитання;
  • краще всього починати ворожіння після заходу сонця 13 січня;
  • свічки, використовувані при ворожінні (якщо того вимагає обряд) повинні купуватися не в магазині, а в храмі, тоді ніякі злі духи не зможуть перешкодити або нашкодити Вам.

Популярні ворожіння

Нижче ми зібрали для вас найбільш популярні методи, що-б спробувати передбачити свою долю в цю чарівну ніч. Варто уважно читати пояснення та рекомендації до кожного ворожіння, що-б воно вийшло максимально правдивим і правильним.

Ворожіння на яйці

гадания старый новый годВвечері 13 січня слід підготувати свіже куряче яйце, зробити в ньому дірочку і обережно вилийте вміст в прозорий стакан з водою. Через деякий час білок яйця згорнеться і за формою, яку він прийме, можна судити про майбутнє.

Приміром, якщо Вам здасться, що Ви бачите церква, то це явний знак того, що в найближчому майбутньому Вам належить вінчання; якщо кільце – заручини; якщо побачите машину або корабель – подорож і так далі.

Ворожіння на зернах

святочные гаданияНайпростіше ворожіння на любов – це святочне ворожіння на зернах. В невелику банку потрібно насипати будь-яку крупу. Подумки необхідно сформулювати питання, що цікавить Вас, на яке можна відповісти «так» або «ні» і лівою рукою дістати жменю крупи з банки.

Далі варто лише перерахувати крупинки: парна кількість свідчить про позитивну відповідь, непарне – негативному. Звичайно, для цього гадання краще взяти крупу побільше, наприклад, ідеально підійде рис.

Ворожіння на книзі

гадания на святки 2017Найпоширеніше ворожіння на Старий Новий рік – це ворожіння по книзі. Потрібно взяти книгу (найкраще, що містить духовний текст, але підійде і будь-яка художня література), подумки поставити запитання і різко відкрити на будь-якій сторінці.

Прочитані перші рядки зверху і знизу допоможуть Вам знайти відповідь на Ваше питання.

Ворожіння на горіховій шкаралупі

За всіх часів незаміжні дівчата і їхні мами ворожили на швидке заміжжя з допомогою горіхової шкаралупи. У ємність з водою слід опустити дві шкаралупи волоського горіха. Якщо шкарлупки зійдуться – незабаром можна чекати на порозі сватів.

Ворожіння на воску

гадание на воскеДля цього ворожіння потрібно взяти саме воскову свічку. Також необхідно підготувати ємність з водою (краще всього підійде розтанув сніг). Воскову свічку слід розтопити в окремий посуд і вже розплавлений віск вилити в холодну воду (лити потрібно строго в центр).

За застиглої фігурі, з допомогою уяви, можна судити про своєму майбутньому.

Ворожіння з дзеркалом

гадания на любовь 2017Дзеркалам в процесі ворожіння відводиться велика роль у російському фольклорі. Ворожіння з дзеркалом можуть проводити як незаміжні дівчата, так і неодружені хлопці. Рівно опівночі в ніч з 13 на 14 січня треба запалити перед дзеркалом три воскові свічки, сісти навпроти відображає полотна і тихо-тихо сказати приблизно наступне: «Суджений, покажися».

Далі залишається лише чекати і уважно вдивлятися у відображення і, будьте впевнені, Ви побачите обличчя Вашого майбутнього обранця.

Ворожіння зі склянками

как правильно гадать на суженногоДуже цікавий і, як підтверджують багато, правдивий вид ворожіння – це ворожіння в склянках. Для того, щоб дізнатися свою долю, потрібно взяти чотири склянки і наповнити їх водою або талим снігом наполовину. В один стакан слід покласти сіль, в іншій – цукор, у третій – кільце, а в четвертий стакан не потрібно нічого додавати. Далі одна ворожка дівчина повинна повернутися до іншої.

Поки перша дівчина стоїть спиною і, що вже говорити відверто переживає, друга дівчина по черзі показує пальцем на одну склянку, то на інший, доки ворожка дівчина її не зупинить. Потім з обраного наосліп склянки потрібно спробувати воду: якщо вода солона – буде печаль і смуток, якщо солодка радість та веселощі, якщо прісна – рік буде звичайним, якщо ж у склянці кільце – дівчина скоро вийде заміж.

Ворожіння на ім'я судженого

Саме цікаве і цікаве ворожіння. У ніч з 13 на 14 січня дівчата веселою юрбою виходять на вулицю і зупиняють випадкових перехожих, питаючи у них ім'я. Вважається, що перше почуте дівчиною чоловіче ім'я і буде носити її майбутній чоловік. За словами багатьох жінок, це ворожіння надзвичайно правдиво.

Ворожіння з башмачком

гадание башмачком старый новый годТеж широко відоме в художній літературі ворожіння, найбільш популярний в минулому столітті. Щоб позагравати з долею і спробувати дізнатися про своє майбутнє, вночі на Старий Новий рік слід вийти на поріг хати і, гарненько замахнувшись, кинути черевичок як можна далі.

Потім потрібно подивитися, куди вказує носочок чобітка і Ви дізнаєтеся, з якого боку можна чекати судженого.

Ворожіння на бажання

гадание на воде 13 январяВорожити слід увечері 13 січня. Щоб дізнатися, чи збудеться заповітне бажання, потрібно взяти дві склянки і доверху наповнити один з них водою. Загадавши бажання, слід кілька разів перелити воду з одного стакана в інший.

Тепер потрібно уважно оглянути поверхню, над якою відбувався ритуал: якщо є кілька крапель води – бажання збудеться з великою ймовірністю, якщо ж пролитої води більше – здійснення бажання під великим питанням.

Ворожіння по тіням

гадания в ночь 13 14 января 2017Трохи містичне і моторошне ворожіння – це ворожіння на долю по тінях від вогню. Для того, щоб провести цей обряд, потрібно взяти воскову свічку, аркуш паперу і плоску тарілку. Папір слід зім'яти і покласти на тарілку, запалити свічку від свічки підпалити клаптик паперу.

Поки полум'я горітиме, потрібно уважно дивитися на стіни, розглядаючи тіні. Включивши фантазію, можна розглянути конкретні силуети і отримати якісь міркування на рахунок свого майбутнього.

Відео рубрика


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: