ГоловнаКонтакти

П'яте покоління Lexus LS 2017 модельного року

Рекламний блок

Флагманський седан LS четвертого покоління від компанії Lexus у світовій автоіндустрії з далекого 2006 року, і, не дивлячись на оновлення в 2012 році отримав звання «довгожитель» у всій автомобільній лінійці компанії.

Але виробник заявив, що ведуться активні роботи по розробці його приймача. Також з'явилася інформація, що керівництво компанії займається проектом створення цього ж «приймача» на водневої системі. Отже, про все по порядку.

Lexus LS п'ятого покоління

Спочатку, п'яту генерацію цього авто з кузовом під індексом XF50 планували презентувати наприкінці 2015 року в Токіо, але в результаті прем'єру вирішили перенести на наступний рік. таким чином, зовсім скоро нас чекає оновлений Lexus LS 2017 модельного року.

Lexus LS 2017 фото

Зневірятися не варто, виробник передбачив всі нюанси. У підсумку на виставці буде представлена певна концептуальна модель, що нагадує майбутній LS, екстер'єр якого повинен мати значні відмінності від попередньої версії, так і від всіх інших автомобілів Lexus.

Ален Юттеннховен, глава підрозділу Lexus у Європі розповідав раніше в одному авторитетному авто виданню в своєму інтерв'ю про те, що порівнює сьогоднішній модельний ряд Lexus з «російськими матрьошками», тобто дуже схожими в плані екстер'єру один на одного, але з різними габаритними розмірами. Ален розповів, що в майбутньому компанія планує відмовитися від даного підходу.

лексус ЛС 2017

Також він спростував думку про те, що новий Lexus LS буде виготовлений в стилі Porsche Panamera, але підтвердив, що автомобіль як і раніше буде флагманом.

Імовірно, топовим силовим агрегатом для п'ятої генерації стане бензиновий мотор V8 з піковою потужністю 500 л. с., також лінійка включатиме в себе гібридну версію.

Lexus LS 2017 цена

Флагманська модель LS сьогоднішнього покоління реалізується вже з далекого 2006 року. Ця нова машина виявилася першою представницькою моделлю з «гібридом», а також першим седаном, на який серійно монтувалася восьмиступінчаста автоматична КПП.

Lexus LS на водневих паливних елементах

Виробник люксових автомобілів, після презентації седана LS нового покоління в 2016 році, планує представити через рік цю ж модель на водневих паливних елементах.

новый лексус лс концепт 2017

Водневими паливними елементами називається система, в якій використовується водень із спеціально призначених бачків і кисень з повітря, далі виконується процес, зворотний електролізу: частинки вступають у з'єднання, перетворюючись в молекули води, одночасно з цим виробляється електрика, яке власне і змушує автомобіль переміщатися.

На відміну від автомобілів з електродвигунами, заправка машин воднем відбувається значне швидше порівняно з зарядом акумулятора, при цьому на водні вдасться подолати більшу відстань.

Lexus LS 2017 водородная система

Дана система була розроблена компанією Toyota і вже використовується на серійної моделі Mirai FCV. Хотілося б сказати, що застосований агрегат на паливних елементах дозволяв Toyota Mirai FCV долати відрізок 470 – 500 км, в той час як пікова потужність електромотора дорівнювала 155 к. с. Викиди шкідливих газів з таким агрегатом відсутні: єдиний слід її роботи – проста вода.

авто на водородных топливных элементах

Аналогічна воднева система буде встановлюватися на Lexus LS 2017. Вона буде значно відрізнятися від своїх бензинових родичів зовні. Водневий варіант автомобіля на своїй передній частині буде обладнаний великою кількістю повітрязабірників, для кращого охолодження системи. Під кріслами першого ряду будуть перебувати водневі осередку.

Спеціальний бачок, розташований під задніми кріслами буде зберігати в собі стиснений водень. Воднева система вироблятиме електрику для живлення 300 – сильного електродвигуна, який буде активувати задню вісь. Запас ходу даного авто на водневої системі буде дорівнювати 38 кілометрів.

Lexus LS 2017: фото


Lexus LS на водороде технические характеристики Lexus LS на водородных топливных элементах новый Lexus LS 2017 модельного года Lexus LS 2017 цена
новый Lexus LS описание Lexus LS 2017 фото автоновинки 2017 года новые авто 2017 года
автомобили 2017 года лексус ЛС 2017 новый лексус лс концепт 2017 Lexus LS 2017 фото салона

Відео-огляд, тест-драйв

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...