Новорічна ніч 2016 (рік Вогняної Мавпи)

Новорічна ніч 2016 – свято, яке планується заздалегідь. Це довгоочікуваний час, символічна. Ця ніч, згідно з прикметами, визначає весь наступний рік. І навіть скептики бажають розпочати наступний рік красиво. Де і як відзначати свято? Це перше питання, що стоїть перед людиною. І люди, що віддають перевагу завчасного планування, виграють на тлі інших.

ЗМІСТ

 • Де провести новорічну ніч 2016
 • Новорічна ніч в Москві, в ресторані
 • Новорічна ніч в домашній обстановці

Де зустрічати свято?

Зустріти новий рік можна вдома або в кафе. Обидва ці варіанти мають свої плюси. Переваги зустрічі новорічної ночі дому:

Новогодняя ночь 2016

 • Вам не доведеться витрачати великої бюджет на зустріч свята;
 • Можна запросити всіх своїх друзів і родичів;
 • Новий рік вважається сімейним святом, а тому зустріч його будинку – це традиційне рішення.

Плюси зустрічі свята в закладах:

 • Ви звільняєтесь від необхідності готування і подальшої прибирання будинку;
 • Можна продемонструвати своє нове плаття, блиснути в суспільстві;
 • Вас чекає насичена програма і неповторна кухня.

Якщо з будинком все ясно, то де відзначити свято в Москві? Якщо ви вирішили зустріти новорічну ніч у ресторані, можна розглянути наступні варіанти:

  • BlackBerry. Заклад поєднує в собі класичні та сучасні мотиви. Тут успішно поєднуються і кришталь, і новомодні бари, і канделябри. Тут можна покуштувати та європейську і азіатську кухню. У святкову програму входять факіри, жива музика. Вартість відвідування закладу становитиме 7-10 тисяч рублів. В ціну входить шампанське, устриці і фрукти;
  • Buono. Заклад розташований в колишньому готелі Україна. Вид з 29-го поверху зробить проведення часу у ресторані незабутнім. Сам заклад має італійську тематику, прослеживающуюся як в оформленні, так і в кухні. Святкова програма включає в себе живу музику. Для того щоб зустріти свято в цьому ресторані, доведеться витратити близько 20 тисячі рублів; • Аміго Мігель. Знаходиться біля станції метро Аеропорт. Це заклад для тих, хто бажає зустріти свято незвично і навіть екзотично. Це мексиканський ресторан з відповідним соковитим оформленням, стравами мексиканської кухні. У закладі передбачені різні запальні розваги для відвідувачів. Наприклад, це танці на барній стійці, самостійне приготування страв на грилі, навчання сальси, жива музика. Новорічна ніч в такому різноплановому закладі обійдеться в 5 тисяч рублів. У вартість входять текіла, шампанське, вода, закуски.

Рішення про те, де відзначити Новий рік, можете прийняти тільки ви. Для цього можна розрахувати, у скільки вам обійдеться зустріч свята вдома (з урахуванням продуктів, прикраси квартири), і порівняти отриману суму з вартістю свята в закладі.

Чим зайнятися на Новий рік вдома?

Якщо ви вирішили залишитися вдома, найімовірніше, вас зацікавить новорічна програма. Про те, якою вона буде, поки що складно сказати. Каналами поки не було надано потрібних даних. Проте можна очікувати традиційної святкової програми. Зокрема, ви можете подивитися Новорічну ніч на Першому каналі». Це традиційна музична програма, на якій збираються всі відомі російські виконавці.

Новогодняя ночь 2016. Где провести

Канали, в новорічну ніч, не надають глядачеві великої різноманітності. Програми розраховуються на усередненого телеглядача, а тому, якщо ви любите джаз і класику, вам буде досить складно задовольнятися тим, що показують по телевізору. Однак це відмінний привід не йти за масою і влаштувати свій власний новий рік, підібравши для його святкування красиві композиції і влаштувавши незвичайне тематичне застілля.

Новорічна ніч будинку – це величезне поле для прояву власної фантазії. Якщо при відзначення в закладі вас обмежує його тематика, то вдома ви можете влаштувати і джазову ніч, і щось в стилі маскараду. Можна знайти натхнення та фігурі Вогненної Мавпи, що є символом майбутнього року. Чим більше фантазії ви виявите, тим більше коштів можна заощадити.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: