Новий рік 2016 в Білорусії (рік Вогняної Мавпи)

Де відзначити наступний рік без обтяжливих витрат, але з максимумом можливостей? А що якщо звернути увагу на найближчу сусідку – Білорусію. Саме в цій рідній для нас країні ви виявите непоганий сервіс, цікаву культурну програму та безліч місць, де розваги поєднується з лікуванням. Так що відпочинок на Новий рік в Білорусії 2016 може стати гідною альтернативою поїздці в далеке зарубіжжя недорого.

ЗМІСТ

  • Куди поїхати
  • На що подивитися
  • Де зупинитися
  • Резюме
  • Раннє бронювання турів

Куди поїхати

Республіка хоч і маленька, але турист знайде десятки місць, де наступаючий рік залишить масу незабутніх відчуттів.

На першому місці стоїть легендарна Біловезька пуща, в якій влаштував резиденцію місцевий Дід Мороз. Вас чекають театралізовані дійства, майстерня Зими, де власними руками можна створити новорічні подарунки, а також огляд всіх володінь казкового чарівника допомогою новорічного поїзда.

Новый год в Белоруссии 2016

На другому місці розташувався Мінськ. Справжнє європейське місто, в якому середньовічні пам'ятки сусідять з імперською величчю радянських будівель. Столиця вразить різнокольоровою ілюмінацією, казковою атмосферою свята і неправдоподібно низькими цінами, які дозволять провести Новий рік в Білорусії 2016 недорого і з максимумом комфорту.

У розпорядженні туриста будуть цілодобові катки, атракціони, аквапарки і площа біля Палацу Спорту, на якій проводяться масові гуляння. Самим же романтичним варто звернути увагу на Національну бібліотеку. Бо з оглядового майданчика цієї висотки відкривається чудова панорама на столицю. Ще один спосіб проведення часу – прогулянки по нічних вулицях міста, на яких можна відчути чарівне чарівність цього свята!

На що подивитися

Якщо ви вирішили провести в Білорусі всі новорічні свята, вам варто подумати, де ще побувати крім Мінська та Біловезькій пущі.Можливо, це той випадок, коли варто традиційний відпочинок в Білорусії на Новий рік 2016 поєднати з обширною культурною програмою.

Насамперед, необхідно звернути увагу на пам'ятки західної частини республіки. Довгий час Західна Білорусь перебувала в складі спершу князівства Литовського, потім Речі Посполитої та Польщі. Тому після литовців і поляків залишилося безліч пам'яток західної культури.

В першу чергу необхідно відвідати Гродненську область, рясніла безліччю старовинних замків, середньовічних фортець і старовинних православних і католицьких святинь. До найбільш значимих пам'яток старовини можна віднести Мирський замок, середньовічне містечко Новогрудок, де починався творчий шлях знаменитого поета Адама Міцкевича, а також адміністративний центр області – Гродно, який може похвалитися кількома архітектурними ансамблями.

Новый год в Белоруссии 2016

Але якщо немає особливого бажання від'їжджати далеко від столиці, культурні пам'ятки можна знайти і в Мінській області. Мова, насамперед, йде про Несвижського замку і Заславль. Перший являє собою родовий замок польських магнатів Радзивілів, побудований в 16 столітті, а другий – стародавнє місто, згаданий ще в давньоруських літописах, в якому можна споглядати добре збереглися костел Різдва Діви Марії, Заславський замок і Спасо-Преображенську церкву.

Де зупинитися

У Білорусії туристичної галузі приділяється величезна увага, в тому числі і з боку держави. Тому крім великої культурної програми, в розпорядженні мандрівника безліч готелів, міні-готелів і пансіонів.

Матеріал по темі: Новий рік в Підмосков'ї 2016

Особливо популярні в цій країні санаторії, розташовані в самих заповідних місцях республіки. Найбільш популярними є «Буг», «Олеся», «Нафтан» та інші. Туристи заздалегідь бронюють на Новий рік в Білорусії 2016 санаторії, так як тільки там традиційний відпочинок гармонійно поєднується з оздоровчими заходами. Наприклад, в Бузі можна поправити проблеми дихальної системи, а в Нафтане – опорно-рухового апарату. У розпорядженні туриста будуть унікальні лікувальні процедури, що проводяться під наглядом спеціалізованих лікарів.

Резюме

Російськомовний персонал, відсутність митних перешкод і досить демократичні ціни на туристичні послуги – ось що може запропонувати гостинна Білорусь. Тому готуємося пакувати валізи, щоб на час новорічних урочистостей перенестися в цю милу, гостинну республіку!

Раннє бронювання новорічних турів в БілорусіїBooking.com


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: