Євробачення 2016 (рік Вогняної Мавпи)

«Євробачення» – найбільший міжнародний конкурс. Його підсумками цікавляться навіть ті люди, які не близькі зі світом музики. «Євробачення-2015» було для Росії тріумфальним: Поліні Гагаріної вдалося посісти друге місце. Не дивно, що люди цікавляться всією інформацією про чергове «Євробачення-2016». На даний момент, не отримано всієї повноти даних про міжнародному фестивалі, проте деяка інформація вже відома.

ЗМІСТ

 • Де пройде. Місце проведення
 • Хто поїде від Росії
 • Дитяче Євробачення - 2016

Місце проведення

Вже відомо, де пройде черговий конкурс. «Євробачення» буде організовано в Швеції. Проте поки неясно, на якій арені воно буде проводитися. На даний момент пропонується безліч варіантів:

Евровидение 2016

 • На стадіоні в столиці Швеції;
 • В Гетеборзі, стадіон «Скандінавіум»;
 • У Линчеппинге, стадіон «Сааб»;
 • У Мальме, де вже проходив міжнародний фестиваль.

Найімовірніше шоу пройде в Стокгольмі. Одночасно з заявками був зареєстрований і відмова кількох арен від прийому «Євробачення»:

 • «Френдз»;
 • «Теле2».

Причиною відмови стало футбольне першість держави, яке неможливо перенести на іншу дату. Точне місце проведення буде озвучено тільки в кінці літа. Ще один важливий для Швеції питання – хто буде виступати? Претенденти на право виступу поки не були оголошені, зате намітилися шукачі ведучі. Імовірно, це буде Монс Зелмерлев або Дольф Лундгрен. Однак, на даний момент, цю інформацію важко назвати точною.

Що стосується дат заходи, коли буде проходити конкурс, вони відомі:

 • 10 травня проводиться 1-ий півфінал;
 • 12 травня проводиться 2-ий півфінал;
 • 14 травня проводиться фінальне шоу.

На даний момент було подано 18 заявок на участь в єврошоу. Імовірно, всього виконавців від різних країн буде 44. Очікується, що буде брати участь і Україна, в минулому році не висунула своїх виконавців на конкурс.

Хто буде представляти Росію на Євробаченні

Хто буде представляти Росію на «Євробаченні»? Потенційні учасники на даний момент невідомі. Точний список буде готовий тільки до початку 2016 року. На жаль, успіхи Поліни Гагаріної не надихнули російську естраду на участь у міжнародному конкурсі.Ряд відомих російських виконавців продемонстрували явне небажання виступати на єврошоу. Наприклад, відомо, що Філіп Кіркоров запропонував взяти участь у конкурсі співачку Нюшу, однак вона поставилася до цього без ентузіазму. Співачка заявила, що захотіла б виступити, тільки якщо б створила особливу композицію і поїхала б з нею. Спеціально працювати над піснею або співати чужі тексти вона не бажає. Нюша каже, що багато брала участь у конкурсах, і в ній немає азарту змагання.

Анжеліка Агурбаш, вже представляла на конкурсі Білорусію, також не планує виступати від Росії через необхідність нервової навантаження під час підготовки до конкурсу. Саша Савельєва також відмовилася від участі через те, що не комфортно себе відчуває на таких заходах. Інші учасниці групи «Фабрика» також не бажають брати участі у «Євробаченні».

Хто поїде на «Євробачення-2016»? Поки невідомо. Для вибору виконавця існує національний відбір. Вимоги до претендентів:

 • Вік більше 16 років;
 • Національність може бути будь-який;
 • Громадянство може бути будь-яким;
 • Композиція повинна бути новою;
 • Запис композиції повинна бути здійснена не пізніше 1 вересня 2015 року;
 • Переможець єврошоу зобов'язаний брати участь у всіх гастролях і заходи, план яких складає Європейський Мовний Союз.

Хто поїде від Росії – це велике питання. Швидше за все, все вирішиться, як і в цьому році, в останній момент.

Евровидение 2016. Кто поедет от России?

Дитяче єврошоу

Дитяче «Євробачення-2016» аналог дорослого міжнародного конкурсу. Під час нього обдарована дитина може показати свої таланти всьому світу. Потрапити на конкурс можуть тільки дійсно яскраві, талановиті діти. При оцінці виступу важливо не тільки вміння співати, але й рухи, танцювальна постановка.

На даний момент невідомо, коли саме буде проведено конкурс. Точна дата поки невідома. На даний момент організатори зосереджені на відборі учасників. Основні вимоги – вікові. Приймаються заявки тільки від дітей від 10 до 15 років. Однак вікові рамки не настільки жорсткі, щоб до уваги не приймалися генії. Якщо у дитини відзначений справжній талант, але він відступає від вікових обмежень, він також зможе бути допущений до змагань.

На міжнародному конкурсі приймаються різні виступи. Це може бути і музична композиція, і танці, і вірші. В іншому, це той же конкурс, по твердості не поступається дорослому «Євробачення».

Шоу має продовжуватися

Незважаючи на те, що російські зірки не сильно прагнуть на міжнародний фестиваль «Євробачення» як і раніше залишається одним з улюблених шоу для жителів Росії. Поки конкурс має високі рейтинги, можна не сумніватися, що на нього будуть потрапляти тільки дійсно сильні представники. Глядачі очікують, що в наступному році російські музиканти зможуть перевершити тріумф Поліни Гагаріної, і займуть перше місце. Чи виправдані ці очікування, ми побачимо тільки в 2016 році.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: