Коли буде сонячне затемнення в 2016 році (рік Мавпи)

Сонячні затемнення здавна викликали трепет у людей. З ними пов'язано безліч загадкових міфів і легенд. Затемнення сонця вважався передвісником якогось страшного події переломного в житті людей. Можливо, в чомусь стародавні люди були і праві. Сонячне затемнення дійсно впливає на нашу планету і життєдіяльність її жителів.

Когда будет солнечное затмения в 2016 году

У 2016 році очікується 2 сонячних затемнення.


9 березня
Далекий Схід, Північна Америка, Австралія

Перше відбудеться 9 березня. На жаль, з території Росії його практично не буде видно – воно захопить частина Далекого Сходу, північ північноамериканського континенту, тихоокеанську зону і схід Індійського океану. Приватне фазу буде видно з Азії та Австралії. Ширина тіні буде простягатися на 155 км – вона пройде через Океанію у води Тихого океану.

Затемнення триватиме впродовж 5 годин 15 хвилин. По всесвітньому часу початок припаде на 23 годин 19 хвилин 18 секунд UT. Повна фаза розпочнеться о 00 годині 15 хвилин 53 секунди і триватиме 4 хвилин 9 секунд.


1 вересня
Африка, Мадагаскар

Друге затемнення відбудеться 1 вересня і буде носити кільцеподібний характер. Його особливість полягає в тому, що місяць не в змозі повністю закрити диск сонце і в повній фазі навколо темної місяця буде спостерігатися світіння. Це дуже красиве і незвичайне явище. На території Росії видно його зовсім не буде. Для того щоб подивитися це унікальне космічне дійство доведеться переміститися на африканський континент в район острова Мадагаскар.

За всесвітнім часом розпочнеться воно о 06 годині 13 хвилин 03 секунд UT і триватиме близько 6 годин.

Що ж таке сонячне затемнення?

Сонячне затемнення являє собою астрономічне явище, коли місяць своїм диском повністю закриває від нас сонце. Таким чином, Земля, Лун і Сонце шикуються в одну лінію. Сонячне затемнення буває тільки в молодика, коли сторона місяця, видна з землі, не повинна бути освітлена.

Что такое солнечное затмение

В рік трапляється від 2 до 5 сонячних затемнень, які видно з різних точок нашої планети. Космонавти спостерігають, як під час цього космічного явища тінь від місяця проходить по землі. Ті люди, які знаходяться в зоні тіні, можуть спостерігати повне затемнення, а ті, що розташовані поблизу смуги тіні бачать приватне затемнення, коли сонячний диск закритий місяцем лише частково.

 • солнечное затмения в 2016 году
 • солнечное затмения в 2016 году
 • солнечное затмения в 2016 году
 • солнечное затмения в 2016 году
 • солнечное затмения в 2016 году
 • солнечное затмения в 2016 году
 • солнечное затмения в 2016 году
 • солнечное затмения в 2016 году

Під час повного затемнення диск місяця поступово закриває сонце все цілком. В цей час стає похмуро і на небі з'являються найяскравіші зірки – як казали в давнину, «день стає вночі». Триває це недовго – від 3 до 5 хвилин. Тривалість з приватної фазою зазвичай не перевищує 6 годин.

Як затемнення впливає на людину

Здавна вважалося, що від сонячного затемнення не варто чекати нічого хорошого. Вчені вважали, що виною всьому страх перед незвичайною поведінкою світил. Між тим останні дослідження знаходять підтвердження тому, що це явище впливає на процеси, які протікають на землі.

У 1954 році, коли французький дослідник Моріс Алле виявив зміна руху маятника під час затемнення. Це спостереження було справжньою сенсацією, і протягом декількох років різні вчені намагалися підтвердити або спростувати цю теорію.

 • Как затмение влияет на человека
 • Как затмение влияет на человека
 • Как затмение влияет на человека
 • Как затмение влияет на человека

Дослідження останніх років, завдяки сучасним надточним обчислень, підтвердили – під час сонячних затемнень спостерігаються деякі аномалії гравітаційного поля планети. З чим це пов'язано, і як впливають на навколишнє середовище, вчені-теоретики поки не знають. Для того, щоб зробити однозначний висновок, необхідно протягом багатьох років займатися спостереженнями.

Любителі містики з упевненістю можуть сказати – затемнення впливає на стан людини. Негативні прояви починають відчуватися за 2 тижні до початку, особливо сильно це проявляється у метеочутливих людей. Пік досягається під час затемнення, після чого настає різкий спад. Наслідки цього явища спостерігаються ще протягом тижня.

Когда будет солнечное затмения в 2016 годуХто-та навіть запустив чутку, що саме в цей час, згідно з медичною статистикою, збільшується кількість звернень громадян зі скаргами на збої в роботі серцево-судинної системи, гіпертонічними болями, підвищується кількість нервових захворювань, збільшується число самогубств. Насправді численні дослідження показали, що статистичних залежностей немає.

Біоенергетики стверджують, що під час затемнення відбувається обурення магнітних полів і енергетичних струмів землі, що і позначається на стані людини. Вплив затемнення ми можемо відчути й на собі, особливо якщо наш організм ослаблений хворобою або стресом. Перед затемненням підвищується тривожність, посилюється занепокоєння, зростає напруга, погіршується настрій. Ми стаємо чутливішими до зовнішніх подразників, ранимее. Можливо виникнення головного болю, нездужання. Це все говорить про те, що сонячне затемнення вносить дисбаланс в енергетичні системи людини

Як підготуватися до затемненню на думку астрологів

Затемнення – це стрес не тільки для вас, але і для оточуючих вас людей. Постарайтеся в ці дні не затівати нічого екстраординарного – вам буде важко і вас не зрозуміють оточуючі.Не перенапружуйте свій організм. слідкуйте за своїм фізичним і психічним станом.

Щоб звести до мінімуму негативні прояви потрібно:

 • добре висипатися;
 • правильно харчуватися (виключити з раціону важку жирну їжу, алкоголь);
 • не перевантажувати себе роботою і побутовими справами;
 • підтримувати свій організм вітамінами.

У профілактичних цілях можна за кілька днів до затемнення почати приймати настоянку глоду. Пити її потрібно по 20 крапель 3 рази в день після їжі. Вона допоможе вашому серцю боротися з магнітними збуреннями землі і залишатися в тонусі. Крім того, настоянка глоду підвищує імунітет і зміцнює нервову систему, що так необхідно вашому організму в таких несприятливих умовах.

Не починайте нічого нового – життєвої енергії у вас не вистачить, щоб довести справу до кінця. У ці дні краще займатися рутинною роботою. Затемнення є відмінним днем для відмови від шкідливих звичок. Якщо ви вирішили кинути курити – зробіть це саме в цей час. Організм швидше адаптується до нової ситуації і вам легше буде перенести дискомфорт.

 • Чи впливає на вас сонячне затемнення?

 • Так, впливає
 • Ні, я нічого не відчуваю
 • Голосувати

Сонячне затемнення – це красиве явище природи і ніякі уявні негативні фактори не повинні перешкодити вам в повній мірі їм насолодитися. Обов'язково запасіться спеціальними окулярами, які не пропускають інфрачервоне випромінювання, або закоптите велике скельце і приділіть півгодини вашого часу на це чудове видовище!Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: