Новий рік 2016 в Таїланді (рік Мавпи)

Що потрібно російській людині після низки свят? Відпочити! Новий рік, день захисника вітчизни, міжнародний жіночий день і.. квітень. Перший весняний місяць, але без тепла, без свят і без довгоочікуваних для нашого виснажувало імунітету вітамінів. Саме час поїхати у відпустку, до моря, до фруктів!

Новий рік 2016 в Таїланді (рік Мавпи)

І що ж чекає російського туриста в квітні? Святкування Нового року в Таїланді! Батьківщина кращих в світі манго і ананасів, незвичних на слух і невипробуваних на смак дуріана, мангостіна, саподиллы та багатьох інших плодів, країна екваторіального сонця, яке дарує шоколадний відтінок шкірі навіть у тіні, зазначає Сонгкран – тайський Новий рік.

Офіційно на святкування Нового року в Таїланді відведено три дні з 13 по 15 квітня, вкрай скромно для громадянина РФ. Так, але тільки на перший погляд, тому що в окремих містах святкування триватиме з 11 по 18 квітня, так що турист встигне виконати всі традиції.

 • новый год 2016 тайланде
 • новый год 2016 тайланде
 • новый год 2016 тайланде
 • новый год 2016 тайланде
 • новый год 2016 тайланде
 • новый год 2016 тайланде
 • новый год 2016 тайланде
 • новый год 2016 тайланде

Сонгкран – це свято родини, шанування і любові. З ранку тайці йдуть в храм або просто на вулицю, куди в святкові дні виходять ченці, щоб прийняти подаяння. Ближче до обіду вулиці заповнюються ароматом від приготування національних солодощів, які, до речі, туристу буде складно знайти в несвяткові дні, та й нема чого, десерт – це слабка сторона Тайської кулінарії.

У другу половину дня старанний таєць проводить обмивання домашніх статуеток Будди і себе самого, влаштовує «чистий четвер». Саме в Сонгкран Таїланд нарешті стає чистим і приємно пахне. Закінчується день трапезою в колі сім'ї. На перший погляд скромний релігійне свято, але з часом він перетворився, і традиція «обмивання» придбала широкий розмах.

 • Сонгкран в Таиланде
 • Сонгкран в Таиланде
 • Сонгкран в Таиланде
 • Сонгкран в Таиланде

Ховайте телефони, фотоапарати, планшети і все, що боїться води! «Sawasdee pi mai!» (З Новим роком!) і все! Можна навіть не вичавлювати одяг, через деякий час на Вас перевернув ще одне відро благословенній вологи. У Росії на Новий рік всюди стоять ялинки, а в Таїланді – бочки з водою. Обливайте перехожих, і вони з задоволенням Вас теж обіллють.

Мокрі, але задоволені, з квітковими гірляндами, фенечками, помазані білою глиною, станьте частиною веселого і яскравого фестивалю і отримаєте масу задоволення. Отже, після того як мрії про участь у яскравому святі зайняли всі Ваші думки, настає час спуститься з небес на землю і почати планувати свою подорож.

Коли їхати

Сонгкран коштує того, щоб побувати на ньому хоч раз в житті, але не варто забувати про те, що це Таїланд, це вологість, 30 в тіні і, як наслідок, акліматизація. Відпочинок повинен бути не менше двох тижнів, щоб Ви встигли звикнути до високої вологості. Якщо вирішено, що один тиждень буде новорічної, то інша обов'язково повинна передувати їй.

Так краще не тільки для організму, в кінці квітня в Таїланді починаються дощі, нехай несильні і короткочасні, але витрачати відпустку укриття від опадів нікому не хочеться. Оптимальний час – кінець березня, початок квітня.

Куди саме їхати

ПхукетУлюбленим місцем для відпочинку туристів є столиця і не материкові міста, а невеликий острів Пхукет. Причин декілька: по-перше, на острові легше переноситься «ефект " парника», по-друге, пляжі і море острова значно чистіше. Пхукет розділений не на райони, а на пляжі, і у кожного свої особливості.

На східній стороні острова кам'яниста прибережна зона, тому вибирати місце відпочинку коштує в західній частині. Пляжів безліч, на будь-який смак і гаманець, за відгуками туристів зарекомендованы наступні з них.

Патонг відомий своєю вулиця «червоних ліхтарів» Bangla Road, вона і задає характер всьому району. Пісок і море чистими не назвеш, але навколо постійний рух, місто не спить до ранку, дискотеки, бари, заклади із заходами відвертого характеру в достатній кількості.

Але не варто побоюватися, тайці ненав'язливі, відразу розуміють відмову, Ваше дозвілля буде побудований виключно за Вашим бажанням. І все ж з дітьми їхати на Патонг не варто.

Біля пляжів Карон або Ката сама чиста прибережна лінія, білосніжний пісок, який хрумтить під ногами, прозора вода, але вночі місто спить, або переміщається на Патонг.

В будь-якому готелі будь зірковості Ви будете перебувати тільки вночі, тому що відсутня жорстка прив'язка до часу обіду і вечері. Звісно, зірок повинно бути не менше трьох, в іншому випадку туриста чекають антисанітарні умови проживання.

Як заощадити

Існує кілька секретів та хитростей, які актуальні тільки в Таїланді:

 • Обмін валюти. Національна валюта – Батт, в залежності від ціни валюти вигідно везти в Тай як долари США, так і рублі. Причому великі купюри обмінюються за вигіднішим тарифом. Пунктів обміну валюти безліч і в кожному свій курс валют.
 • Сніданок. При покупці туру є можливість відмовитися від харчування в готелі, сніданок можна оформити по прибуттю, як правило, ціна залишається незмінною. Також необхідно оцінити і свої власні сили, так як часовий пояс 3 години до Московського часу, біологічний годинник мандрівника можуть не встигнути розбудити організм для прийому їжі.
 • Громадське харчування. Пунктів прийому їжі величезна різноманітність, але є одна закономірність: чим далі від океану, тим дешевше.
 • Екскурсії. Найдорожчі екскурсії пропонує готельний гід, економний турист може оформити путівку в будь-якому агентстві міста і отримати ідентичні враження.

Також готель пропонує безкоштовні оглядові екскурсії, в основному це подорож по магазинах із завищеними цінами на товари.

Чого потрібно побоюватися

Безпека туриста в руках самого туриста, варто ознайомитися з деякими особливостями. Будь-яке зневажливе звернення до короля і його сімейства карається законом. Варто акуратно звертатися до предметів із зображенням королевської знаті, навіть знаходження купюри в задній кишені брюк може бути сприйняте як образа.

Таєць завжди правий. Конфліктні ситуації між місцевими жителями і туристами вкрай рідкісні, а у разі їх наявності ніколи не вирішуються на користь мандрівника.Заборонено вивозити в якості сувенірів фрукт дуріан, кокос, статуетки Будди вище 12 див. Масові скупчення людей приваблюють злодіїв, тому туристу важливо пам'ятати про захист цінностей не тільки від обмивання в честь Тайського Нового року, але і від злодюжок.

У будь-якій країні є свої особливості, Таїланд – дивовижна країна, зовсім не схожа на Росію. Чудові фрукти, насичені флора і фауна, вічне літо, навіть святкування Тайського нового року буде дивним відкриттям для російського туриста. І, наостанок, ще один дивовижний факт: у Таїланді зовсім інше літочислення, зараз там 2550-е! Так що, шановний турист, щасливо злітати в майбутнє!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: