Новорічні ворожіння в 2016 високосний рік (рік Мавпи)

Здавна період Святок вважається часом, коли можна зазирнути у майбутнє. Новорічні ворожіння допоможуть у всеозброєнні зустріти новий рік.

гадание на новый год

Коли гадати на новий рік

Здавна гадати починають з різдва 25 грудня і у всі час, поки тривають святки – до 17 січня. Саме в цей час ворожіння дадуть достовірний результат і відкриють, що слід чекати від майбутнього. Вважається, що по неділях і понеділках ворожіння вводять людей в оману. Ці дні краще пропустити.

Ніч 31 грудня наповнена особливою енергетикою очікування дива. Безсумнівно, у цю ніч можна з великою достовірністю дізнатися, що здійсниться в новому році. Ворожіння внесуть у новорічне свято пожвавлення і різноманітність. Тільки підготувати все краще заздалегідь.

Ворожіння на папері

Гадания на бумагеІснує кілька варіантів ворожінь по папері. Але бажання потрібно обов'язково загадати і записати безпосередньо під старий рік, коли чекають бою курантів.

Будуть потрібні:

 • невеликі листочки паперу ( щоб помістилося невелике бажання);
 • ручки на всіх гадающих;
 • свічка, сірники;
 • велика попільничка або керамічна чашка (щоб спалити папірці).

Варіант 1

Поки б'ють куранти потрібно встигнути написати на листку найзаповітніше бажання. Листок потрібно спалити, попіл зібрати в келих з шампанським і випити його на самому початку нового року. Всю процедуру треба обов'язково встигнути зробити, поки годинник відлічує останні хвилини старого року – в цьому випадку бажання обов'язково збудеться!

Варіант 2

Поки б'ють куранти, потрібно швидко написати на листочку 1-2 бажання. Листок можна підпалити тільки 1 раз – якщо він згорить повністю, бажання збудеться. Якщо полум'я згасне, значить, в цьому році загадане не здійсниться.

Варіант 3

Можна провести ворожіння на Новий рік на папері, якщо є кілька бажань. На невеликих аркушах паперу пишуть бажання в самому кінці старого року. Перед сном листки кладуть під подушку. Вранці потрібно відразу вийняти з-під подушки 1 листочок – бажання, записане на ньому, здійсниться.

Ворожіння на воді

Проводять ворожіння в новорічну ніч. Склянку доверху наповнюють водою. Потрібно загадати бажання і відразу ж перелити воду зі склянки в миску. Результат дізнаються по краплях, пролитим на стіл. Якщо крапель 3 і менше – бажання здійсниться. Безліч крапель і калюжі на столі не обіцяють виконання бажання.

Хліб, сіль і цукор

Буде потрібно: 3 склянки, вода, сіль, цукор, хліб. Ворожіння проводять в новорічну ніч. Стакани наполовину наповнюють водою. У 1-й кладуть шматочок хліба, решта – по щіпці солі і цукру. Стакани міняють місцями, гадающему зав'язують очі і підводять до столу. Він повинен вибрати один із склянок.

Результат визначають по вмісту склянки:

 • хліб – матеріальний достаток;
 • сіль – до сліз;
 • цукор – успіх і щастя.

Для того, хто не перебуває у шлюбі, додають 4-й склянку – з кільцем. Вибрати цей стакан – до укладення шлюбу в новому році.

Ворожіння на суджених

Гадания на суженыхУ давнину вірили, що якщо під подушку дівчата помістити шматочок хліба і ножиці, то їй неодмінно присниться майбутній чоловік.

Ще один варіант - в каструлю кладуть шматочок хліба і стрічку на кожну дівчину, яка бере участь у ворожінні. Треба встати так, щоб не бачити каструлю, можна закрити очі. Беруть з каструлі перше, що попадеться під руку. Якщо попадеться стрічка, то новий рік обіцяє укладення шлюбу. Якщо попався хліб – весілля в майбутньому році можна не чекати.

Під час святок в будь-який ранок, як тільки дівчина прокинеться, вона відкушує шматок хліба і, не пережовуючи його, відправляється на вулицю. У першого зустрічного чоловіка запитують ім'я. Вважається, що таке ім'я буде у майбутнього чоловіка.

Ворожіння на майбутнього малюка

Буде потрібно: нитка, голка. Цей спосіб допоможе передбачити стать майбутньої дитини. У протягують голку недовгу нитку – 15-20 см і тримають нитку так, щоб вістря голки нависало над долонею майбутньої мами. Голка почне рухатися. Руху по колу обіцяють народження дівчинки, розгойдування з боку в бік – хлопчика.

Ворожіння по книзі

Візьміть книгу, краще художній твір без віршів. Зосередьтеся, покладіть на книгу ліву долоню і вголос поставте запитання. Відкрийте книгу лівою рукою на будь-якій сторінці. Потрібна та рядок, яка опиниться під великим пальцем. У тексті рядки буде відповідь на поставлене питання. Іноді відповідь буває напрочуд ясним, іноді потрібно подумати над його прихованим змістом, щоб зрозуміти суть передбачення.

Не потрібно загадувати бажання або задавати питання. Просто тримати книгу в руках, зосередьтеся і вголос назвіть номер рядка. Потім відкривають книгу на довільній сторінці і зверху відраховують загаданий рядок. Текст рядка таїть прогноз на майбутній рік. Так само, як у першому випадку, текст може бути гранично прозорим або незрозумілим на той момент. Запам'ятайте рядок – можливо, скоро її значення стане зрозумілим.

Ворожіння по ланцюжку

как правильно гадать на новый годДля новорічних ворожінь підійде золотий ланцюжок, який постійно (або часто) носять. Передбачення майбутнього по ланцюжку вимагає усамітнення. Гадаю сідає перед столом (або будь-який інший рівною поверхнею) на самоті, зосередившись на тому, що відбувається.

Ланцюжок беруть в обидві руки і повільно розтирають долонями, поки не відчується тепло. Тоді ланцюжок беруть в долоню правої руки, трясуть в затиснутому кулаці і різко кидають на поверхню. Результат ворожіння залежить від фігури, яку утворює така ланцюжок:

 • Рівна лінія – спокійний, вдалий рік;
 • Трикутник – буде успіх в любовних відносинах;
 • Змійка – в близькому оточенні знаходиться ворог, можливо зрада;
 • Серце – бути коханим;
 • Бант – обіцяє вступ у шлюб;
 • Петля – насичений бурхливий рік, повний і успіхів, і невдач;
 • Вузол – обіцяє проблеми зі здоров'ям або матеріальні втрати;
 • Овал – протягом року не раз опинитися в центрі дружнього уваги;
 • Коло – обіцяє складну проблему, вирішити яку буде непросто;
 • Зигзаг – емоційно насичений рік;
 • Квітка – обіцяє безліч задоволень і розваг;
 • Хмара – з'явиться нова мета, досягнення якої ви відмовите всією душею.

Ворожіння на вірність

Буде потрібно: миска, вода, попіл, сіль, цукор, пасма волосся подружжя (3-5 волосинок). Одне з новорічних ворожінь допоможе дізнатися, чи подружжя вірні один одному в майбутньому році. У святкову ніч у миску наливають воду, кидають у неї щіпку золи, солі і цукру.

Воду перемішують і кидають у миску обидві прядки волосся – волосся у кожної прядки повинні бути з'єднані. Результат визначають на ранок по розташуванню пасм. Якщо пасма подружжя з'єдналися – вони будуть зберігати одне одному вірність. Окремі пасма обіцяють подружню невірність одного або обох подружжя.

Передбачення – це зовсім не вирок, а лише одна з багатьох ймовірностей розвитку подій, а напрямок свого життя ставите тільки ви самі.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: