Відповідні імена для хлопчиків у рік Кози 2015

Имена для мальчиков, рожденных в 2015 год козы Якщо у вас в родині з'явився новий чоловік, то питання імені набуває величезне значення. Справа в тому, що Рік Кози наділяє всіх своїх немовлят якостями, які не завжди гарні для хлопчиків. Ці хлопці здатні на глибокі почуття, обдаровані чарівністю та привабливістю понад усяку міру. Тільки от їх міцні плечі не завжди проходять перевірку життєвими випробуваннями.

Щоб не опинитися в числі таких нещасливих, потрібно продумати всі обставини. Найпершим є ім'я дитини. Цей набір звуків, який людина чує все життя, здатний виправити не тільки ті якості, які йому надані за фактом народження, але і змінити долю.


Сприятливі імена для хлопчиків, народжених у Рік Кози 2015

Практично всім хлопчикам, народженим у 2015 році необхідно прищеплювати надійність. На жаль, Коза їх таким достоїнством наділяти не має наміру. Під її впливом хлопчик може стати вітряним, швидким, легким, щасливим. Але зберегти досягнення йому буде складніше. Скоректувати вплив знака 2015 року, можна з допомогою усвідомленого вибору імені. Отже, вплив на дитину ім'я може надавати в різних напрямках. Давайте їх розглянемо.

Імена стабільності і мудрості

Анатолій, Андрій, Борис, Вадим, Володимир, Захар, Іван, Кирило, Максим, Микита, Роман, Семен, Тарас, Федір, Юліан.

Коза – тварина рухливе, коммуникабельное, але вже дуже воно любить млість. Боротьба за ситні луки – не її стихія. У світі безліч куточків, де її будуть цінувати і плекати просто так, без всяких складнощів. Чоловіка така позиція робить м'яким і іноді вітряним. Тому ім'я повинно виробляти у хлопчика бажання постояти за себе і за «своїх». Нічого поганого в умінні боротися за сім'ю немає. Такого чоловіка будуть поважати і любити. Допоможе такий навик і в кар'єрному просуванні. Талантів у хлопчика від Кози безліч. Якщо він навчиться їх правильно планомірно застосовувати, то проблем з грошима не буде, та ще й задоволення від своєї діяльності.

Імена динаміки і агресії

Антон, Олександр, Артем, Богдан, Віктор, Віталій, Георгій, Григорій, Дмитро, Євген, Ілля, Костянтин, Леонід, Михайло, Микола, Петро, Станіслав, Юрій.

Мальчишки, рожденные в год КозыКоза вміє контактувати, любить рух, все нове приваблює її. Тільки довго концентрувати зусилля в одному напрямку у неї не виходить. Перераховані імена дадуть своїм власникам завзятість, необхідне для досягнення мети. Вони зможуть, не озираючись на оточуючих, будувати своє життя. Такі хлопчики зуміють самостійно долати вроджену скромність і вирішувати питання особистого життя. Сім'ї їх будуть дружніми і міцними. Кар'єра буде будуватися плавно. Тільки потрібно правильно вибрати напрямок. Якщо хлопчик захопиться тим, до чого у нього немає нахилів, то ризикує скотитися в депресію.

Для благополуччя і процвітання

Олексій, Аркадій, Арсеній, Валентин, Всеволод, Гліб, Єгор, Данило, Лев, Платон, Руслан, Степан, Тимур, Фелікс, Яків.

Коза робить своїх володарів «безсеребряниками». Хлопчики, народжені в рік Кози 2015 не будуть прагнути до грошей і матеріальних благ. Перераховані імена допоможуть виправити ситуацію. Вони не зроблять вашого сина скаредой. Просто він буде реалістичніше дивитися на світ. Коза в поєднанні з таким ім'ям зробить чоловіка процвітаючим, іноді – щасливчиком, здатним заробляти своїм талантом величезні суми. В особистому житті ім'я допоможе уникнути безлічі травм, пов'язаних з розривами і зрадами. Чоловік проведе спокійне життя, оточений комфортом. Тільки начальника з нього не вийде. Ці імена благополучні для творчих особистостей.

Імена влади та логіки

Артур, Валерій, Василь, Геннадій, Денис, Марк, Матвій, Олег. Павло, Сергій, Пилип, Едуард, Ярослав.

Имена мальчиков, родившихся в 2015 годуКоза ніяк не тяжіє до влади. Всі її керівні задатки зводяться до застарівання скандалів і істерик, у гіршому варіанті – тиранії емоційного плану. Однак ряд цих імен здатні сприятливо вплинути на ситуацію. Вони додають хлопчику, хто народився в рік Кози, відповідальності, впевненості, логічності. Такі стануть відмінними керівниками середньої ланки. Завдяки впливу імені вони будуть позбавлені властивої Козі мінливості. Захопившись певною темою, вони стануть зберігати їй вірність і розвивати глибоко і обдумано. Це стосується як особистому житті, так і діловому. Життя хлопчиків з названими іменами буде стриманою, стабільною, дещо нудною, але впевненою.

Єдине від чого варто застерегти батьків, це від тиску. Ні одна Коза не переносить обмежень, а хлопчики з названими іменами особливо гостро на нього реагують. Вони з народження і самі будуть знати, що для них краще. Так, не заважайте, і будете пишатися своїм сином!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: