Гороскоп Водолія на 2015 рік Кози

Гороскоп Водолея на 2015 год Козы по всем сферам жизни

  • Загальні тенденції 2015 року
  • Гороскоп Водолія в любовній сфері
  • Фінансові прогнози на 2015
  • Здоров'я цього знака в 2015 році
  • Гороскоп чоловіка-Водолія
  • Гороскоп жінки-Водолія


Для Водоліїв рік Кози буде рідним по духу і настрою. Вся справа в спільності інтересів. Ні той ні інший знак не люблять важкої відповідальності або важкої роботи. Вони натури творчі, люблячі поговорити про світові проблеми, шляхи подолання загрози чергової світової війни і так далі. При цьому, рішення всіх проблем їм бачиться в особистісному зростанні, реалізації талантів.

Швидше за все, вони мають рацію. Недарма ми входимо в Еру Водолія. Рік Кози надасть представникам цього символу масу можливостей довести свою правоту. Вплутуватися В суперечки їм не доведеться. Потрібно буде справами показати, що їх ставлення до світу правильно і гідно наслідування.

Водоліям можна буде перекласти важку роботу на чужі плечі. У кращому випадку за ними залишиться контроль. Рік розкриє простори уяви цих творчих особистостей, усуне перешкоди, дозволить виконати всі бажання. Завдяки цьому вони відчують себе по-справжньому щасливими. Відчуття загострять взаємні почуття, які увірвуться в життя представників знаку майже несподівано.

Любовний гороскоп Водолія на 2015 рік

Любовный гороскоп ВодолеяЛюбов Водолія буде тільки в його руках. Він сам буде вирішувати, як вчинити, що зробити. Друга половинка стане йти за коханим. Ніхто не зможе протистояти пристрасності Водолія в рік Кози. Тим, з ким він вирішить розлучитися, доведеться гірко пошкодувати про минулі промахи і помилки, отвративших цю неприборкану особистість від нього. Так як Водолії будуть приносити величезну удачу тим, хто буде поруч.

Самотні представники символу не стануть будувати серйозних планів. Їх буде захльостувати власна емоційність, якої вони стануть щедро ділитися. При цьому велика частина енергії буде йти не на конкретну особистість, а на все суспільство (або його частина). Але в самоті вони все одно не залишаться, так як стануть об'єктом бажань для кількох людей одночасно. Деяких такий стан речей може шокувати. Тільки не Водоліїв. Вони вміють поставити на місце тих, хто захоче необґрунтовано пред'явити на них права.

Представникам знаку, давно перебувають у відносинах, рекомендується не сильно відриватися від другої половинки. Всі проекти, поїздки і так далі потрібно проводити спільно, щоб заряджати партнера своїм оптимізмом. В іншому випадку стосунки можуть припинитися через нерозуміння. Ви з коханим опинитеся «у різних світах». Такий розрив не буде болісним, але і корисним не виявиться. Надалі ви будете шкодувати про те, що не змогли втримати поруч коханої.

Грошовий гороскоп для Водоліїв 2015

Денежные дела Водолеев в 2015 годуДілова сфера не буде сильно цікавити представників цього символу. Швидше за все, на службі у них все буде тихо і спокійно. Зміни малоймовірні. У рік Кози робота – не коник Водоліїв. Вони будуть важко справлятися з повсякденними обов'язками. Деяким будуть робити зауваження з приводу неуважності і несумлінність. Неприємностей це не принесе, бо начальство, оцінивши енергетику Водолія, буде на все дивитися крізь пальці.

Важко доведеться тим Водоліям, які тільки влаштуються на роботу. Треба ж показати себе, та тільки сили витрачай на таке «порожнє» справа не захочеться. Зірки рекомендують їм взяти на себе відповідальність з організації колективних заходів. Тут ви зможете «блиснути». Помилки і проколи будуть забуті.

Тим кому важко буде витрачати час для отримання мінімального доходу, рекомендується спробувати перетворити в роботу хобі. Це може з часом перерости в основну роботу. Крім того, ви позбудетеся від необхідності витрачати безліч часу на виконання нудних обов'язків.

Не зважаючи на відверте небажання працювати, фінансова сфера не постраждає. Вони так захопляться самореалізацією, що не встигнуть зрозуміти, як ці зусилля будуть оцінені шляхом підвищення доходів. Не можна сказати, що це не підштовхне їх до подальших зусиль. Так і пройде весь рік, який буде складатися з творчості, натхнення і приємних сюрпризів.

Зірки говорять, що Водоліям потрібно витратити деяку суму на імідж. Так можна буде залучити досить впливового спонсора і забезпечити собі безбідне існування на кілька наступних років. У частині Водоліїв з'явитися шанувальник творчості, який буде підтримувати їх до кінця життя.

Гороскоп здоров'я Водолія на 2015 рік

Гороскоп здоровья ВодолеевВодолії, по суті, не надто люблять замислюватися про стан свого організму. У рік Кози вони не стануть витрачати сили на профілактику або дієту. Не лише перші дзвіночки, але і серйозні знаки тіла ними будуть ігноруватися. Зрозуміло, що цей шлях призведе до проблем тобто Водолії можуть потрапити в лікарню з-за власної легковажності.

Ще однією позитивною рисою людей цього знака є недовіру лікарям. У лікарні їх може змусити йти тільки сильна біль. Це може статися в рік Кози. Найбільшу небезпеку для Водоліїв являє шлунково-кишковий тракт. Це буде їх «слабка ланка». Захоплення творчістю до осені стане позначатися на регулярності прийому їжі. Вони будуть просто забувати поїсти. Так довго тривати не може.

Водоліям рекомендується повернутися до нормального режиму, навіть спеціально приділяти цьому увагу. Інакше кілька тижнів у лікарні їм гарантовано. Не заважає з'їздити в санаторій. Там можна і з новими людьми поспілкуватися і здоров'я поправити.

Гороскоп 2015 для чоловіка-Водолія

Мужчина Водолей 2015Основною темою року для чоловіка-Водолія підготовка значущого контракту чи проекту. Його висновок буде натикатися на складності, виражені в плутанині в паперових справах. Інші будуть вести довгі переговори з приводу оплати, так як почуття власної значущості не дасть їм погодитися на негідний гонорар. Все це буде трохи напружувати, що не сповільнить затьмарити інші сфери життя.

Ускладнитися обстановка моральними муками. Чоловікові-Водолію буде важко зрозуміти, чи все він зробив правильно, не допустив випадкового промаху. Сумніви будуть настільки сильними, що він може опинитися на межі вибуху. Природно, це позначиться на самопочутті.

Водолію-чоловікові зірки радять поділитися своїми «муками» з другою половинкою. Якщо не слушну пораду, то «бальзам на душу» він обов'язково отримає. Та й улюблена зрозуміє, що його переживання не пов'язані з їх особистим життям. Одним «ходом» можна буде вбити двох зайців: заспокоїти себе і кохану не втратити.

Гороскоп жінки-Водолія на рік Кози

Астрологический прогноз женщины водолеяПрекрасні представниці зможуть залагоджувати не тільки свої, але і чужі неприємності завдяки своїй чарівності. Крім того, їх інтуїція стане допомагати їм у всіх справах. Жінкам-Водоліям рекомендується слухати те, що говорить їм Вище «Я» без сумнівів. Будь-яка порада буде правильною.

Кар'єрні питання не стануть займати вашу увагу. На службі треба хоч інколи виконувати поточні обов'язки, щоб не отримувати постійних доган. Деякі представниці символу вирішать, що їм взагалі служба не потрібна. Гороскоп свідчить, що ця думка вірна. Краще займіться сім'єю. Саме там буде знаходитися серце прекрасних дам в рік Кози.

Самотні Водолеечки можуть зустріти свою долю. Якщо таке станеться, то не варто залишати хід подій на випадок. Справа в тому, що конкурентки можуть проявити більше моторності. Тоді дівчина буде страждати ще деякий час. Зірки підбадьорюють відважних спокусників: беріть справу в свої руки. Ініціатива буде зустрінута з захопленням!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-