Гороскоп для Левів на 2016 рік Мавпи

Гороскоп для Льва на 2015 год

  • Загальні напрями 2016 року
  • Любовний гороскоп Львів
  • Гороскоп кар'єри на 2016 рік
  • Гороскоп здоров'я на рік Мавпи
  • Гороскоп жінок-Львів
  • Гороскоп чоловіків-ЛьвівДо 2016 року люди, народжені під заступництвом цього зодіакального знака, підійдуть з головою, повною думок і планів. Деяким буде здаватися, що це скупчення ідей вже готова «вибухнути». У всіх бувають плідні періоди, але ваші перспективи будуть просто кружляти голову, вибивати зі звичної колії. Це і добре, і погано одночасно.


Справа в тому, що Леви (здебільшого) були не дуже розторопні в минулому році. На нові ідеї стануть накладатися на старі борги. При цьому, всі їх, незалежно від сфери, в якій ви допускали недбалість, доведеться вирішувати. Робити це треба буде «терміново і невідкладно». Але ж душа Львів у творчому пориві буде рватися вперед, до нових вершин! Готуйтеся, такі «американські гірки» будуть приблизно до середини періоду. Далі буде легше. Одні впораються з суєтою, інші – звикнуть.

Так чи інакше ви зможете впорядкувати ті питання, вирішенням яких потрібно займатися. Навіть час для себе знайдеться. А воно буде чудесним: Левам гороскоп обіцяє інтриги і пригоди, наповнені пристрастю і ніжністю. Корона не впаде з вашої голови. Навпаки, навколишні нарешті помітять притаманні вам гідності, стануть ставитися до вас з великою повагою.

Завданням року для Львова стане вироблення вміння крутитися серед безлічі фактів, подій і обставин. Їх необхідно буде поступово підкоряти своїй волі. Такий урок підготувала вам Вогняна Мавпа в 2016 році. Не сумнівайтеся, ви впораєтеся.

Любовний гороскоп Львів на 2016 рік

Любовный гороскоп для ЛьваНа жаль, ділові питання можуть відвернути деяких представників знаку від серцевих питань. Цього допускати не рекомендується. Справа в тому, що 2016 рік особливо хороший для гармонізації наявних відносин або будівництва нових. Зірки зійшлися таким чином, що душа ваша, піймав потрібну хвилю, буде співати, насичуючи тіло та навколишній простір незвичайною енергією.

Задача Львів раніше це відчути і налаштуватися. Далі чудеса будуть вриватися в життя буквально «натовпом». Тільки встигайте радіти! Особливо такий розвиток подій буде приємно самотнім (поки) Левам. Вони стануть купатися уваги протилежної статі. Навіть знайдуть час для декількох інтрижок, не дуже серйозні, але вкрай цікавих. Ні про що серйозному у першій половині року замислюватися в особистому плані не варто. Важливі рішення перенесіть на осінь, коли зірки будуть благоволити створення сім'ї.

А ось сімейним Левам доведеться подолати себе. Ваша одвічна зайнятість може зіграти злий жарт. Друга половинка втомившись від неуваги, вирішить на час залишити вас у спокої. Ніяких зрад, просто дасть вам час розібратися з власними проблемами. Але ви можете сприйняти це зовсім не вірно. Ревнощі буде гризти душу, тому краще поговорити відкрито з коханою людиною. Так ви уникнете багатьох бід.

Зірки про фінанси

Финансовый гороскоп Львов в год КозыНайкраще Левам будуть вдаватися кар'єрні та фінансові питання, що нові ідеї будуть відмінно розвиватися. Необхідні для старту кошти буквально самі прийдуть в руки. У деяких (особливо творчих) особистостей цього знака з'являється щедрі спонсори і вдячні.

Ще більше Львів порадує завершення старих проектів. Те, за що не хотілося братися раніше, що було безперспективним, виявиться вельми прибутковим. Самі будете лаяти себе за колишню нерозторопність і лінь. Один з незакінчених проектів може відкрити нові, раніше не проглядалися, перспективи. Попереду замаячить серйозний кар'єрний зліт. Ваше завдання не упускати такого вигідного моменту. Доведеться блиснути своєю царственностью, доводячи, що вам по плечу роль керівника. Дерзайте! Все вийде!

Про фінансах Левам колись буде замислюватися, стільки справ звалиться на їхні плечі. До середини року вони можуть з подивом побачити, що їх гаманець став відчутно важче, рахунки округлилися нуликами. Що ж, ви цього заслуговуєте. Єдине, чого не рекомендує гороскоп, так це всякого роду позики. Віддавати буде вкрай складно. Намагайтеся впоратися своїми силами.

Здоров'я Львів в рік Мавпи

Гороскоп здоровья для Львов 2015Ось тіло у всій метушні 2016 року може виявитися тією «Ахіллесовою п'ятою», яка, як відомо може підвести будь-якого відважного героя. Можуть загостритися хронічні недуги, особливо ті, що пов'язані з травленням. Левам необхідно стежити за організмом. Збої в його роботі ймовірні весь 2016 рік.

Зірки радять згадати про царственості вашого тотема. Хіба короновані особи трапезують на бігу? Хіба дозволяють своєму тілу орати без відпочинку? Так, пам'ятайте про це весь рік. Обов'язково дотримуйтесь режим харчування. Не відмовляйтеся від сніданків. Перший прийом їжі особливо важливий в такий напружений час. А для розслаблення і відволікання влаштовуйте піші походи. Природа швидко відновить сили.

З несприятливих періодів можна вказати на весну і осінь. В цей час ймовірні загострення хронічних хвороб, викликані перенапруженням сил. Перед вами в 2016 році коштує маса важливих завдань. Ви просто не має права нічого упускати з виду. Так нехай на першому плані завжди буде здоров'я. Регулярно радьтеся з лікарем, відпочивайте, цурайтесь поганих звичок. Все у вас вийде.

Гороскоп жінок-Львів на 2016 рік

гороскоп женщины-ЛьваПрекрасним Левицям непросто буде увійти в ритм року. Навіть без наявності амбітних цілей, які не особливо рекомендовано ставити перед собою в даний період, суєти вистачить. Доведеться займатися минулорічними справами, деякі потребують переробки. Це буде сильно дратувати, виводити з себе. Дамам–кішкам рекомендується більше спілкуватися з дітьми. Це не залежить від сімейного стану. Можна пограти з малолітніми родичами. Левицям просто необхідно час від часу просочуватися оптимізмом молодості, позбавленої негативного досвіду.

Романтична сторона не буде вас сильно хвилювати. У цій сфері особливих змін не планується. Спілкування буде рівним і приємним. Самотні Леви будуть оточені інтенсивним увагою. Про весільних дзвонах їм замислюватися не варто. Лише деякі представниці цього знаку отримають бажане пропозицію. Але, швидше за все, тільки якщо відносини з обранцем почалися не в 2016 році.

Порадують Левиць доходи. На серйозні надходження можна буде розраховувати з другої половини року. Зірки вважають, що необхідно планувати відпочинок саме на цей період. Серпень–жовтень є найбільш придатними для цього місяцями.

Гороскоп чоловіків-Львів на рік Мавпи

Гороскоп Мужчины ЛьваЛеви стануть, як справжні герої, «тягати туши мамонтів» в печери. Їм необхідно зосередитися на справах. 2016 рік - дуже перспективний. Бажано пояснити це улюбленої заздалегідь. Тоді не буде сцен і розборок. Скажіть їй, що дбаєте про своє спільне майбутнє. Вона повинна зрозуміти. Тобто, слід все зробити, щоб перейнялася. Справа в тому, що самостійно про себе піклуватися часу не буде. Забезпечте собі «міцний тил» заздалегідь. Щоб кохана була поруч, готувала сніданок, прасувала сорочки, доглядала за здоров'ям.

У нинішньому році таке її поведінка буде не поступкою вашої царственості, а нагальною необхідністю. Вам реально доведеться крутитися, як білці в колесі, щоб не втратити того прибутку, що може стати основою майбутнього благополуччя. Тільки, раз вже отримаєте таку люблячу турботу, і самі зберігайте вірність. Ваші успіхи помітить не тільки впливове начальство, але й протилежну стать.

А ось інтрижки солідним людям не до лиця. Пам'ятайте про це. Ви в 2016 році на увазі. Один раз поступіться скороминущої примхи, можете втратити повагу впливових людей. А адже вони прийшли в життя не на одну ніч, а назавжди! Зірки рекомендують Левам (як сімейним, так і самотнім) критично дивитися на можливості отримати легку любовну здобич. Поруч з вами повинна бути тільки цариця!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-